Шенгенська інформаційна система (SIS)

Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.

Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.

На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.

Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).

Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди

У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.

Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.

Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.

Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.

УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.

УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!

Структура бази даних SIS

У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:

  • прізвище;
  • ім’я;
  • можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
  • перша літера другого імені;
  • дата народження;
  • місце народження;
  • стать;
  • національність;
  • будь-які, що використовуються, псевдоніми;
  • чи озброєна дана людина;
  • чи людина чинить опір (при затриманні);
  • підстави для тривоги;
  • дії, які необхідно застосувати;
  • втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.

Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.

Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.

Історія бази даних SIS

Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.

Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.

Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.

Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.

Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.

Шенгенська Інформаційна система сьогодні

Юридичні аспекти і технічні характеристики

Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:

  • перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
  • технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.

Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.

Дані, що зберігаються в базі SIS

Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.

У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.

У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.

Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.

Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.

У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.

Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.

Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.

Зразок запиту в базу SIS

Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382

Формуляри запитів до SIS

Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.

Коментарі до статті

  1. Мар'яна :

    Привіт)
    Скажіть будь ласка як оформляти та правильно написати лист в SIS!! Хочу дізнатися чи внесена і наскільки!! Може хтось хто вже писав і зможе кинути копію, щоб я хоча б орієнтувалася як писати!!! І що саме потрібно роздрукувати для листа!!
    Буду дуже вдячна за відповідь!

  2. Андрій :

    Доброго дня!

    В мене була відкрита національна робоча польська віза терміном на 180 днів. На 178 день робочої візи (23.11.16), я з дружиною, з території Польщі полетіли до Ізраїлю на відпочинок (між Україною та Ізраїлем безвізовий режим). В Ізраїлі прикордонна служба заборонила в’їзд, тобто затримали на 5 днів (23.11.16 – 27.11.16 перебували в Ізраїлі) i депортували. За проханням купити білет за власні кошти на Україну нам було відмовлено, хоча зворотній білет на 30.11.16 в нас був на Україну.
    27.11.16 о 20:20 рейсом W6 1284 нас депортували назад у Катовіце. Там нас зустріла прикордонна служба і анулювали штамп в паспорті про виліт за 23.11.16 (тобто виходить так, що територію Польщі ми не покидали протягом 23.11.16 – 27.11.16) та пояснили, що жодних проблем на кордоні між Польщею і Україною не буде. Але сказали щоб ми в найкоротші терміни перетнули границю.
    28.11.16 о 11:35 прибули на кордон Медика, де мені поставили штамп про заборону в’їзду у Польщу, терміном на 6 місяців. Всякими і різними способами стараючись пояснити і доказати свою невинуватість у перевищенні терміну прострочення візи на 3 дні комендантові прикордонної служби наші старання виявились марними.
    Тепер я хочу написати Клопотання про перегляд заборони в’їзду, оскільки в період з 23.11.16 по 27.11.16 мене та моєї дружини на території Польщі не було. Прошу допомоги у вирішенні даної ситуації та написання клопотання?

    Дякую.

    • Анна :

      Писати клопотання прийдеться до цього ж коменданта,що вас затримував.Апеляцію на заборону вїзду.Почитайте тут багато писали,про те як правильно все зробити.

  3. Надія :

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що робити. Попередня польська шенген віза. При виїзді з Польщі просрочила 2 два дні, але на кордоні нічого не сказали. Чи буду я занесена в систему як порушник і чи може це вплинути на відкриття наступних віз?

  4. инна :

    Чи могли внести мене в сіс якщо на кордоні у паспорті зробленому на нове прізвище закреслено візу на підставі того що за старим паспортом я мала відмову у перебуванні на території польщі одним словом на кордоні знайшли мене на старе прізвище

    • Анна :

      Вас затримували,ще якісь документи оформляли?

      • инна :

        так …адміністративне провадження на основі якого анулювали візу—за це я переживаю чи на основі його не внесли у шіс…друге кримінальне-про в їзд за паспортом із зміненим прізвищем і порушення по попередньому рішенні суду який заборонив мені в їзд аж до грудня 2017 року…слідчий який вів кримінальне провадження сказав що то лише заборона в їзду в польшу але я їм не вірю

  5. инна :

    хочу перевірити людей які кажуть що можуть визначити чи є дана людина в шіс ХТО ТОЧНО ЗНАЄ ЩО ЙОГО ПРІЗВИЩЕ ЗАНЕСЕНО В СИСТЕМУ ПРОШУ ВКАЗАТИ СВОЇ ДАНІ ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ Я І ЧИСЛО І МІСЯЦЬ ТА РІК НАРОДЖЕННЯ…БУДУ ВДЯЧНА ВСІМ ХТО ВІДГУКНЕТЬСЯ

    • Анна :

      По онлайн запросу?))
      Це неправда.перевиряли вже.
      Якщо у вас вже е заборона в’їзду то дані в Сіс.
      Тепер ще два провадження відкрито?

      • Анна :

        Коли провадження розглянуть і відбудеться суд,тоді можна подавати запрос в СІС визнавати сроки точні.

      • инна :

        НІ АННО ЦЕ ІНШИЙ СПОСІБ ПЕРЕВІРКИ – ПОТРІБНО ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ ЯКА ТОЧНО ЗНАЄ ЩО ЇЇ ЗАНЕСЕНО

      • инна :

        ЦЕ ІНФОРМАЦІЯ НА СЬОГОДНІ- ЧИ ТИ У СПИСКУ–ТЕРМІНИ ЗАБОРОНИ В ЇЗДУ НЕ ПОДАЮТЬ

  6. инна :

    ПО ЦІЙ СИСТЕМІ – МЕНЕ ТАМ ПОКИ ЩО НЕМАЄ

    • Анна :

      По якій системі?якщо онлайн по даті народження і прізвищу,вам і не покаже нічого.це перевірено не раз.

  7. инна :

    БО ЗГІДНО ПОПЕРЕДНЬОГО РІШЕННЯ СУДУ МЕНЕ НЕ ЗАНОСИЛИ А ДРУГИЙ ЩЕ НЕ ВІДБУВСЯ

    • Анна :

      Якщо не заносили,чому тоді у візі відмовили і вам прийшлось робити новий паспорт?

  8. инна :

    МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ В ПОСОЛЬСТВО НАШЕ ІЗ ЗАЯВОЮ ДОПОМОГТИ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ. КАЖУТЬ ЛЮДИ ЩО ЦЕ ДОПОМАГАЛО. ЛИСТА ПИСАЛИ У ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ ДО НАЙБЛИЖЧОГО ДО ПОГРАНИЧЧЯ ПЕРЕТНУТОГО ВАМИ КОРДОНУ

    • Анна :

      Люди багато чого кажуть та не все є правдою.Який сенс писати в посольство чи до коменданта,якщо в результаті вони порадять подавати запрос в СІС?
      І ще я вам скажу,в посольство як і до коменданта,можна написати на ел.пошту чи подзвонити в це саме запитати.Без ніяких листів у довільній формі.

      • Анна :

        Не ви перша і не ви остання в такій ситуації.Навіщо придумувати “велосипед”,якщо доступно і ясно викладено інф.про апеляцію до коменданта,про запроси в СІС.Написали,оплатили збір,отримали відповідь.Все просто.

  9. инна :

    ПОСОЛЬСТВО НАДАСТЬ ВІДПОВІДЬ –ЩОСЬ ПОЯСНИТЬ ПОРАДИТЬ

  10. инна :

    ОСТАННЄ ПОСИЛАННЯ НА РОСІЙСЬКИЙ САЙТ ТАМ Є ЗАЯВА РОСІЙСЬКОЮ ТА ІНШИМИ МОВАМИ ЇЇ ТРЕБА НАДІСЛАТИ….ЧИТАЙТЕ І ЗРОЗУМІЄТЕ ЯК І КУДИ

    • admin :

      Доброго дня, Инна. Ваші ссилки не відкриваються, просто відбувається переадресація на головну сторінку сайту німецького посольства (kiew.diplo.de).
      Також, прошу вимкнути CapsLock. Дякую 🙂

  11. Маряна :

    Скажіть будьласка куди і як звернутися,депортували в Корчові 3.11.15р сказали що через пів року можна відкривати знову візу.Не відкрили написали:Ваші персональні дані знаходяться у списку іноземців,перебування яких небажане на території Республіки Польща.Що робити підскажіть?

    • Анна :

      Подавати запрос на наявність даних.як це робити читайте в коментах і статті вище

  12. Олеся :

    добрий вечір підкажіть будь-ласка як правильно написати заяву про анулювання заборони вїзду на територію Польщі і правильно обгрунтувати пояснення невчасного виїзду з країни.

  13. МІША :

    привіт така історія, вїхав у польшу на туристичній візі яка була дійсна місяць, попав в португалію приблизно на пів року, повертався по білому паспорту, до цього разу все канало напевне через те що коли відкривав попередні польські візи щоб поїхати в португалію не брали відпечатки пальців а останнього разу взяли. При поверненні додому через польську границю з тим білим паспортом мене зняли і запитали як це я вїжджав на польській туристичній а повертаюся з білим португальським паспортом ще й з просроченою польською візою)) на шо я звичайно відповів як є за шо і получив депорт на 2 роки за просрочення візи на кілька місяців з зеленою печаткою в ньому.А шофер обіцяв провести без проблем і мало того він мене ще на границі залишив не почекав бо я йому гроші заплатив наперед бо він хотів заправитись, такшо якшо є найменші проблеми з документами не платіть наперед!
    Отже моє запитання: чи зможу я відкрити наприклад венгерську чи словацьку шенген візу при ще дійсному депорті в польській базі даних і відпечатками пальців (бо депорт я получив місяць назад), якшо в мене на руках чистий закордонний паспорт???

    • Анна :

      Якщо пройшов місяць часу то можете
      І чим швидше.
      Паспорт на старі ім’я і прізвище ?

      • МІША :

        так на старім прізвищі і імені, з цим можуть бути проблеми?

        • Анна :

          Якщо пройшов місяць то не думаю ,що будуть проблеми.хіба по відбитках побачать і відмовлять.ну але рано чи пізно проблеми з’являться коли депорт вступить в дію.цідвароки маю на увазі.тоді якщо ви будете в Шенген то ясно що протизаконно.

          • МІША :

            а якшо можливо відкрити наприклад литовську візу, то через польську границю мене вже не пустять якшо в мене депорт?

  14. олександр :

    Добрый день. Аня,пидскажитт,маю декилька запитань,
    1. при подачи документив- запрос на выдалення з сис, оплату 34 злотых потрибно вносили на своё имя чи на имя поручителя ( чек маю на увази).?
    2.надсилати чотири формуляри мае поручитель з Польши, чи я можу з Украины?
    3.паспортни дани поручителя обовязково вказувати в дорученни?
    Дякую

    • Анна :

      1.оплата від вас
      2можете і ви з Укр,але з Польщі швидше дійде і надійніше.головне адресу для відповіді вказати.адресу поручителя .
      3.так.
      Нічого страшного там немае ,просто дані як підтвердження особи

      • олександр :

        Дякую. Просто уповноважена особа не така близька., через десяте колино)), щоб питали пас дани.

        • олександр :

          И ще…маю лист в якому указано дату до якого дие заборона. Можно розраховувати на цю дату, цей лист мени чимось допоможе? Прикладать его до всих документов?

          • олександр :

            Я писав на уряд и питав на скорочення термину.. А получив видповидь ….добавили 4 мисяци од тои даты що вказане в лысти узагальненни. Мае резонанс же писать? Як так может бути? Що родили? Порадьте.

          • Анна :

            Може,вони можуть добавляти срок.штрафу на вас не висить?

        • Анна :

          Що за лист ,звідки він?

          • олександр :

            Штраф оплатив.
            На таможни выдали кучу бумаг.

          • Анна :

            Тобто,лист дали на границі ,там пише до якого числа заборона конкретно чи просто терміном в місяцях?
            Але якщо з уряду вам відповіли ,що до тієї дати плюс 4 місяці то так і є скоріш за все.

          • олександр :

            Так.конкретна дата.

          • Анна :

            Тоді сенсу писати нема,вам нічого не скоротять.Лист з уряду з датою ви маєте,як відповідь від них.тому прийдеться чекати ціеї дати.цікаво чому добавили якщо штраф оплачений.

  15. Микола :

    Доброго дня . Маю таке питання . Вчора повертаючись з Польщі , на митниці полякі при підрахунку днів перебування за два дні прострочкі , притому що віза на п’ять років , дали депортач на пів року , але воахували перебування на відпочинку в Хорватії . Три тому що маю в Польщі свою фірму . Дайте пораду

    • Микола :

      Час перебування в Хорватії був 12 днів , печаткі є , до кого варто звернутись . Фірма моя в Польщі вже понад 4 років , підскажіть до кого звернутись?

      • Анна :

        Напишіть до коменданта,до того хто вас оформляв.Напишіть апеляцію з оплатою 10 злотих.
        За два дні я думаю вам відмінять.Тим більш що ви маєте фірму,платите податки.
        Напишіть якесь оправдання,чому не дорахувалися днів,що Хорватія не Шенген зона.Але туди всеодно потрібна віза,і тому якщо ви тпоїхали по своїй,то дні також зарахували до заг перебування.Тому краще напишіть що не знали ,чи неправильно рахували..На ваш розсуд,але щоб виглядало правдиво и внушало довіру ))

        • Анна :

          Ну і про фірму напишіть теж,що ви е власником майже 4 роки,сплачуете все і тд.І що вам необхідно просто їздити до Польщі бо у вас там легальний бізнес.

          • Микола :

            Щиро дякую . Сьогодні зняв заборону в’їзду сам комендант . Дійсно , поїздка до Хорватії не повинна була враховуватись . Запропонували подати на начальницю тієї зміни до суду , але вона і так долею обділена .

          • Анна :

            Деякі з них дійсно обділені,і ,неясно тільки з яких причин,іноді відносяться до наших людей як до 3 сорту.
            Декілька разів особисто спостерігала таке …Просто думають що українці законів не знають права качати не будуть і т.д.
            Вітаю вас з успішним результатом.!
            Ви ,я так розумію, особисто до нього звертались чи як так швидко все вирішили?

  16. Микола :

    Перепрошую , була помилка в написанні електонної пошти.

    • Микола :

      Так , особисто звернувся до коменданта , попередньо попросив іще раз добре перерахувати дні , згодився тільки начальник зміни . Сказав що дійсно не вірний підрахунок , пропустив на територію Польщі до коменданта , який дуже принчиповий чоловік , фактично все зробив власноруч , тепер буду оформляти побутову візу.

  17. Катя :

    Доброго дня. Стикнулась також з проблемою депортації. Проплату цих 10 злотих я зробила, всі документи з тих що давали є в мене на руках. В мене таке питання. Як написати лист коменданту, щоб він зняв заборону вїзду – депортацію. Чи є зразки і тд, і чи взагалі хтось таке вже практикував? Також прошу надіслати мені документи на запит в СІС. Дякую.

    • Катя :

      і прошу вислати зразок листа до коменданта. можливо хтось має. буду дуже дуже вдячна

    • Анна :

      Катя почитайте декілька сторінок назад,там все написано про апеляції.запроси як подавати зразки е на сайті ,в цьому розділі.не полінуйтеся добре глянути і знайдете.адмін для вас старався,оформляв.
      І ще ,подача апеляції не гарантує зняття заборони.Якщо ви просрочили багато днів чи були без доків і тд.можете марно не сподіватись ,не знімуть депорт.

  18. Тетяна :

    Доброго дня. Скажіть будьласка, чоловік отримав польську візу щоб поїхати працювати у Польщу, та поїхав працювати у Литву, скажіть будьласка якщо він повернеться в Україну через деякий термін, чи зможе він знову повернутись в Литву по польській візі. Дякую !

    • Анна :

      Теоретично так,якщо не просрочить дні і не попадеться на робочому місці з лівою візою

  19. Тетяна :

    Дякую )))

  20. Славік :

    Доброго дня,в мене депорт на пів року, за пересрочку терміном 6 днів.Написав апеляцію,відправив копію паспорта,чек орг. про проплату ,та копію освядчення яке підтв.,що я наавчаюсь,на що пришла відповідь .

    na podstawie 64 art.2 KPA wzywam Pana do usunięcia braków formalnych w podaniu z dnia 25 11 2016 poprzez dostarczanie oryginału źródłowego wraz jego czytelnym podpisem w termin 7 dni od daty otrzymania wezwania

    Поясніть чого не вистачає, що просить комендант додати?
    Дякую

  21. Андрій :

    Добий день мене внесли в систему сіс.робив запит дали відповідь що термін виходить в квітні 17 року пройшло 10 років коли я можу подавати на візу і чи запісі в сіс по терміну самі забираються.дякую

    • Елена :

      Добрий день, підкажіть Андрій, куди ви робили запит на сіс та яку форму заповнювали? Якщо можна будь-ласка дайте інформацію, хто ще був в такій ситуації. Дуже Дякую.

    • Анна :

      Вас вносили на 10 років?

    • Андрій :

      Доброго дня. Скажіть куди Ви робили запит щоб взнати на якій термін мене занесли в базу СІС. Бо подав на візу і дали відмову доли бумагу що дані занесені в базу СІС. Якщо не важко напищіть буду дуже вдячний

  22. Наталя :

    Доброго вечора!В мого чоловіка депортація на рік протермінував 18 днів.На кордоні дали зразок заяви і сказали що через 14 днів можна подавати апеляцію.Чоловік не подавав,але зараз дуже потрібно (якнайшвидше) до Польщі.Хоч лишилося лише 5 місяців та ще на Карту Поляка подали.Але потрібно вже їхати.Дуже прошу хто знає як подати апеляцію,куди,як написати,тобто вся інформація.Буду щиро вдячна.

    • Анна :

      Апеляція подається в 14 днів після
      Тепер вже не подасте ще й карту не дати можуть пока депорт не мине.ви подавали на карту до чи після депортації?
      Якщо то напишіть на адресу того хто оформляв депорт чоловіка і все запитайте.

  23. Артур :

    Добрий день. Працював в Чехії по польскій робочій візі і спіймала поліція. Поклала 23.06 депортацію на 6 місяців. Після цього я повернувся в Україну і одразу поїхав у Польщу. Там пропрацював 2 місяці до закінчення візи і повернувся додому. Расскажите коли можна подавати на нову візу ?

  24. МІША :

    як перевірити чи я занесений в sis ?????

  25. валентина :

    Добрий вечір. Після закінчення терміну, департація знімаеться автоматично чи потрібно подавати до суду?

    • admin :

      Доброго дня. Зазвичай ви автоматично видаляєтесь з бази СІС, але бувають випадки, коли автоматично не видаляють

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *