Шенгенська інформаційна система (SIS)

Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.

Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.

На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.

Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).

Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди

У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.

Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.

Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.

Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.

УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.

УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!

Структура бази даних SIS

У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:

  • прізвище;
  • ім’я;
  • можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
  • перша літера другого імені;
  • дата народження;
  • місце народження;
  • стать;
  • національність;
  • будь-які, що використовуються, псевдоніми;
  • чи озброєна дана людина;
  • чи людина чинить опір (при затриманні);
  • підстави для тривоги;
  • дії, які необхідно застосувати;
  • втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.

Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.

Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.

Історія бази даних SIS

Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.

Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.

Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.

Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.

Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.

Шенгенська Інформаційна система сьогодні

Юридичні аспекти і технічні характеристики

Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:

  • перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
  • технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.

Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.

Дані, що зберігаються в базі SIS

Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.

У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.

У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.

Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.

Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.

У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.

Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.

Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.

Зразок запиту в базу SIS

Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382

Формуляри запитів до SIS

Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.

Коментарі до статті

  1. Роман :

    Доброго вечору!Також цікавить таке питання як і Вячеслава,якщо є змога вишліть на мейл зразок на рахунок запиту в базу SIS до Варшави!
    Дякую!

  2. admin :

    Доброго вечора. Якщо хтось має цей зразок запиту в базу SIS, прошу вислати мені його на пошту [email protected] Викладу його на загальний доступ.

    Завчасно дякую 🙂

    • Анна :

      Якщо писати безпосередньо в Варшаву,то непотрибен ниякий зразок и ничого складного.там е чотири документи для заповнення,роздруковуеш,заповняеш(вписуеш свои дани )и все.дани вси персональни,тому не знаю хто дасть згоду на загальний доступ.
      Ну и в зверненни пишеш свою ситуацию и що хочеш взнати в уряди.Плюс копии паспорта(того по якому були проблеми и чеки про оплату внеску).
      Там э внески на наявнисть даних ,на видалення,на спростування и тд.тому в залежности що ви хочете саме дизнатись,те и вказуете.
      Якщо в KSI ,то просто звернення як офиц лист оформляете. До кого,вид кого и саме питання безпосередньо.Дата пидпис и копии паспорта.

      • admin :

        Дякую, Анна 🙂

      • Петро :

        ….і чеки про оплату внеску… а як їх оплатити якщо я зараз в Україні?

        • Анна :

          Можете и з Укр.тильки дивиться добре номер рахунку ьо на скильки памятаю для внесскив зза кордону якось инший рахунок.чи може помиляюсь.на останньому листку документов яки роздрукуете .
          И ще те,Що з Укр.буде комисия бильша за перевод.
          Хай хтось вам оплатить в Польщи.нема знайомих?

          • Анатолій :

            Добрий вечер Анна скажіть як перевірити на базу сіс ?

      • Мирослав :

        Доброго дня! Анна їхав на Англію по ес паспорту на роботу і була полська віза, мене на таможній спалили с паспортом шо я Українець і відправили за поліцейський щот на Україну з Парижу. Депорт в паспорті не поставили можу я їхати за кордон по другій візі ілі як узнать чи я можу виїжати чи нет!

        • Анна :

          Депорт в паспорт не ставлять.я щось не розумию як виза польська в паспорти ЕС може стояти?

          • Оксана :

            Доброго дня.Чи можете ви мені допомогти?Мій чоловік був депортований за рішеням суду,просидів 3 місяці у вязниці.Як дізнатися чи можна йому їхати до чехії.

      • Оксана :

        Скиньте будь ласочка документи на запит в СіС на [email protected]Дякую

      • Назар :

        Доброго дня. Стикнувся також з проблемою депортації. Проплату цих 10 злотих я зробив, всі документи з тих що давали є в мене на руках. В мене таке питання. Як написати лист коменданту, щоб він зняв заборону вїзду – депортацію. Чи є зразки і тд, і чи взагалі хтось таке вже практикував? Також прошу надіслати мені документи на запит в СІС на імейл [email protected] або киньте ссилку(лінк). Дякую.

      • Дмитро :

        Доброго дня хочу узнати ,мене допортували з Польші за нецільове використання візи на пів року (зелений штамп в паспорті) чи маю я право робити візу в другу країну Шенгену?

      • Зоряна :

        Анна, доброго дня! У мене також були відмови, 2 депортації, просрочені візи. Хочу дізнатись чи занесена я в базу СІС. Скажіть будь-ласка, то ви про цей сайт говорите http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/? Це з нього 4 документи треба скачувати і заповнювати? А якщо у мене немає довіреного лиця у Польщі, то що робити?

      • Богдан :

        Добрий день. Підскажіть будьласка якщо мені оналювали візу мене вносили в базу sis? онуляція візи за те шо було запрошення онульоване, взяли відпичатки пальців, фоткали,розпитували все про батьків, де вчився и и.д. Сказали заборона 6 місяців ну або написати пісьмо коменданту страж гранічному. Якщо мене в базі sis немає, новий біометричний паспорт візу відкриють? ( 6 місяців ше непройло )

        • Роман :

          Така сама херня була в 2015 році, може щось узнав набери будь-ласка 0684089653 Роман

      • Inna :

        Отримала депортацію в Польщі, пІлля чого перетнула кордон з Румунією. Через рік як закінчиться депортація, чи зможу я знову зробити візу? Чи простіше зробити біометричний паспорт і після закінчення депорту їхати на інші границі крім Польщі?

      • Оля :

        Напишіть і мені будь ласка як написати апеляцію на емейл [email protected]. Прострочила 90 днів дали депортацію на 6 місяців. Дякую

      • Ігор :

        Анна добрий день, чи можна із Вами звязатися… в мене депортація, ситуація важка… потрібна консультація і допомога… напишіть будь ласка свій вайбер мені на мейл [email protected] Дуже дякую…

      • Елена :

        Аня, допоможіть будь-ласка в такому питанні. Внесений в систему SIS Польщею по 32 ст. «Фальсифікований документ на виїзд». Вважаю помилковою підставу відмови та внесення до системи SIS, так як жодних порушень з мого боку не було. Роботодавець заявляє та підтверджує, що запрошення є дійсним, і він сам надсилав запрошення на Консулат. На мої звернення по https://udsc.gov.pl/e-skargawniosek/ відповіді не отримав. Прошу Вас:
        1. надати e-mail куди треба подати скаргу;
        2. виходячи з Вашої практики, скільки часу розглядається скарга;

      • александр :

        добрый день как мне посмотреть где у меня запрет вьезд в страну в германию не депорт а запрет хочу посотреть если ли мне запрет вьезда

        • Марго :

          И у меня также запрет на въезд в Германию. Может быть што то узнали,сообщите и мне ,пожалуйста.

      • Анатолий :

        Дайте ваши контакты нужна помощь.хочу отправить запрос в сис так как сроки закончились а меня от туда не убрали _

    • OKSI :

      введено в систему СІС, сказали писати в організацію у Варшаві, чи хтось писав якийсь схожий запит ? куди це писати?

  3. Віталій :

    Добрий вечір.Маю таку проблему,дали депортацію на три роки.Був несплачений штраф за недотримання митного оформлення товару.Був суд,але мені письмово неприходила повістка в суд і даже після суда ніяких документів що суд відбувся.Призначили штраф 4000 злотих,це я вже взнав коли польські пограничники оформляли заборону.Дали вони мені таке розяснення:якщо я сплачу штраф на території Польщі і вишлю факсом на Варшаву чек то їхній шефовий виведе з бази сіс. Після відправки чека через три дні треба передзвонити до Варшави щоб дали підтвердження на зняття з бази.Мій знайомий поїхав до Хелма де був суд,там сплатив штраф і секретар вислала документи на Варшаву.Вона також пояснила що можна телефонним дзвінком дізнатися чи вивели з бази.Дайте буд-ласка поясненння:чи дадуть мені таке підтвердження і чи є шанс на зняття депортації?Дуже дякую.

    • Анна :

      Якщо обицяли зняти то е шанси звисно.
      По поводу тел.не знаю чи скажуть вони вам зняли чи ни,але якщо и так то просто слова до справи не долучиш(я маю на увази при подачи на нову визу)
      На скильки я знаю, вони можуть по телефону сказати чи поступив ваш внесок на видалення .можливо щось зминилось….

      • Сергій :

        Доброго дня. Отримав заборону на в‘їзд на 2 роки на всю Шенген зону і занесений в базу SIS за крадіжку на території в Норвегії і сидів у в‘язниці місяць. Що робити? Чи можна це оскаржити? Чи можна наприклад візу у Польщу зробити і тільки туди в‘їхати?

    • Роман :

      Віталій, в мене подібна ситуація. Правда ще суд не відбувся. Можливо можна якось попередити погані наслідки.

      ось моя електронка : [email protected]

      Напишіть, будь ласка, маю декілька запитань стосовно вашої ситуації. не знаю як бути.

  4. вікторія :

    доброго вечора в мене така проблема внесли словаки в базу сіс але в паспорт нічого не поставили усно сказали що депорт на два роки за фальсифікацію штампів як можна зняти себе з бази даних і куди писати якщо в мене чоловік громадянин чехії

  5. вікторія :

    і куди можна звернутись про допомогу підскажіть будьласка

    • Олена :

      Видалити з SIS Вас може виключно та країна, яка зробила цей запис!Якщо це Словаччина, Вам треба звернутися до міністерства внутрішніх справ в Братіславі.В них є бланки на сайті.Зробіть спочатку запит в SIS отримайте конкретну відповідь.Вони присилають листи в Україну без проблем. А потім в залежності якою буде відповідь , будете діяти далі.

  6. Олена :

    На сайті міністерства є збірка законів про чужеземців, там детально написано в яких випадках міністерство може зняти заборону.

    • Юрій :

      Доброго дня, внесений в базу Sis в Нідерландах і маю заборону в’їзду до нідерландів, хто підкаже як отримати інформацію саме від Нідерландів (як зробити запит і на яку адресу відправити …) Електроних адрес куди писати немаю

  7. Петро :

    Отримав дві відоми у візі до Польщі. Мотивували тим що у мене підробленні документи. Хочу запитати чи могли мені дати заборону вїзду до Польщі через погані запрошення?

  8. Василь :

    Доброго дня!Мені дали депортацію на 6 міс.Сажіть будь-ласка чи дадуть візу після закінченні депортації по воєводському запрошенні?

  9. Андрій :

    При перетині кордону з Польщею проблем не було, але при виїзді затримали і сказали, що я в”їхав по підробленому запрошенню. Депорта в паспорт не поставили, але й конкретно нічого не повідомили. Які можуть бути наслідки від такого?

    • Анна :

      Яки завгодно .

    • инна :

      за фальшиве запрошення також департ -за рішенням суду-вам мали про це казати(про суд)а суд дає департ -вам відмовлятимуть у нових візах і можливо маєте штраф-поцікавтеся щоби пеня не наросла

  10. Юрій :

    Доброго дня.В кінці січня 2016р. закінчується термін піврічного депорту. З 2011р.постійно їздив по С04. Віза 04 до вересня 2016,запрошення до червня. Чи можу розраховувати на подальшу поїздку по цій візі? Чи відкривати нову?.Я ж не знаю чи видалять дапорт. Депорт за те що запізнився на 3 год. Перевищив 90 днів. Дякую

    • Анна :

      Вже багато раз писалось про те,що перш за все взнайте термин остаточний депорту.зробить запрос.
      И чому ви не апелювали,3 години це дрибне порушення и вас би бильш за все зняли.
      А так тепер можуть бути непердбачувани неприемности.

      • Юрій :

        Будь-ласка підскажіть,як подати на запит і куди. Дякую.

        • Юрій :

          Остаточний термін депорту 20.01,16

        • Анна :

          У вас десь е це написано чорним по билому ?конкретно дата?

          • Юрій :

            Анна. Якщо можна. Мені в паспорт поставили печатку,зеленого кольору, де надруковано номер та пункт,тобто причина. Написано на півроку,з 20.07.2015. Дивився в інтернеті, так таке положенняє. Порушення віз.режиму. Але я не знаю чи це депорт, чи це щось інше. Всі кажуть депорт і я кажу…чи можу я вам скинути на емейл?

          • Анна :

            А крим печатки ще протокол затримання давали?вас фоткали пальци брали?
            Може якийсь норм.працивник попав и дийсно на пивроку тильки дав.днив мало порушених.

          • Анна :

            Киньте фотку

          • Юрій :

            Доброго дня Анна. Чи можу я вам на емейл кинути зображення моєї печатки і докум.?
            Дякую

  11. надія :

    В 2009 мала депорт в польші на рік…зараз роблю візу до чоловіка в чехію (він е чех)мені дали відказ шо мене польша занесла в сіс..він писав у чехії.прийшло шл ьреба довіреність.тут у консула написала довіреність він відіслав.а сьогодні прийшла відповідь йому..шо заборона е але по якій причині нехочут писати……це дурдом(((((порадьте шо робити…куди і як написати той запит…дакуююююю

    • надія :

      A todi konsyl tak i nicoho neskazav nebyv y nastroji

    • Анна :

      Ничого не ясно майже з вашого комента яка довиренисть?при чому настрий консула и взагали навищо вам причина,якщо ви знаете що е депорт то видповидно маете знати за що вин.
      Якщо маете бажання напишить мени на мейл.

      • Ящук :

        Доброго дня шановна Анно, у мене таке питаннячко чи можу я виїхати з польщі на декілька днів і вернутись нахад ,якщо на мене відкрили кримінальне провадження,але суду ще не було ,а саме за статею 75,244, “1,244” 1а,244, 1b,247, 45, “1,52.?! Дякую

        • Анна :

          Тобто ви хочете виїхати і в’їхати назад до того як заборонять в’їзд?
          По ідеї суду не було можете їхати,але це ризиковано в любому випадку,якщо ви хочете потрапити назад до Польщі.

  12. таня :

    добрий вечир якщо хтось мае поручителя в польщи дайте контакт будь ласка дуже треба

  13. виктория :

    в мене така ситуацiя я внесена в базу sis маю депорт з словакii на два роки але вже пiв року замiжня за громадянином чехii чи е шанс зняти себе з депорту i пiдскажiть чи у львовi чи поблизу можна до когось звернутись хто цим займаеться

    • Анна :

      Це можна зробити и самому.ну не факт що знимуть.якщо депорт свижий.неофициально инфа що можуть зняти коли до кинця сроку лишилось не бильше пивроку.

      • Анна :

        Мени здаеться що ви вже писали про це на форуми.чиможе це хтось инший з такою историею.
        Незнаю що розумиеться пид фразою “хто цим займаеться”, чуда не станеться навить якщо хтось и займаеться вин буде просто посредником и ви тупо викинитк гроши.

  14. Паша :

    Доброго вечора.В мене така проблема,отримав в польщі пару штрафів за контрабанду(цигарки)я їх не оплачував,коли був суд перебував в Росії,коли приїхав побачив,що термін дії карточки прикордоного руху закінчився.Подав документи на нову а там сказали ,що я є в програмі sis.в паспорті нісого не ставили.про термін і чи є в мене депортація ніхто не сказав.Запитання:як мені взнати чи є в мене депортація?терміни дії програми sis?

    • Анна :

      Ну якщо сказали що е ви в сис то значить так и е.сис це не програма в якои етермин дии.це база в яку вносять порушникив и в залежности вид порушення на ризни сроки.

      • Паша :

        а як мені взнати термін дії??тобто виходить шо я є в програмі sis,але депортації не маю??

  15. Паша :

    а як взнати термін дії програми sis,і чи можна раніше себе викреслити звідти???

  16. Петро :

    Добрий вечір. В мене така проблема, чехи занесли в базу SIS казали що на рік але паспорт чистий. Після того відкривав робочу піврічну а недавно хотів відкрити річну по воєводському і дістав відсову по 2 пункту. Як можна дізнатись інфу про себе у тій базі?? І чи можна якось видалитись?

    • Анна :

      Якщо занесли чехи до них робити запрос .
      Можете в принципиально и в Польщу зробити якщо ваши дани там е то вонипришлють видповидь.
      Видалитись нияк..

  17. Паша :

    а куди робити запрос в як???

  18. Паша :

    Анна,того шо треба нема на 8 сторінці,мене цікавить ссилка сайту,чим відправляти? поштою чи заказним письмом?шо куди вписати?якщо ви те вже робили,невже так важко написати сюди і допомогти людям??

    • Анна :

      Я вже писала и не раз и тут и на пошту.
      Чому я бачу на стор.8 а инши ни?

      • Анна :

        Centralny Organ Techniczny KSI
        Komenda Główna Policji
        Pulawska 148/150
        02-624 Warszawa
        Polska

        • Анна :

          Треба відправляти рекомендованим листом.Їм потрібен ваш особистий підпис.Офіційного формуляру вони не мають. Мемуари їм не треба писати :-).Конкретно вказати, вам від них потрібно. Лист має бути написаний польською мовою. Та підписаний особисто Вами.Додати ксерокопію закордонного паспорта.І все!
          Головне щоб лист був грамотно оформлений(шапка) та чітко вказана ваша мета,обов’язково містити ваш підпис.
          Відповідь вони присилають в Україну протягом 30 днів.

      • оксана :

        А не могли б Ви дати ссилку, куди писати щодо зняття депорту по Чеській республіці. Дякую!

  19. Паша :

    а ще скиньте ссилку того сайту де є бланки??і де взяти номер рахунку для оплати???

    • Анна :

      Ну яки бланки,ви що читати не вмиете- официйного формуляру вони немають.
      Почитайте уважно попередний комент.
      Бланки зкачувати треба коли в уряд до справ иноземцив в Варшави писати ,але там поручитель треба.
      Сюда простише написати.

  20. Паша :

    тобто виходить береш листок і по польськи питаєш шо тобі потрібно,вкладаєш туди копії паспорта і відправляєш заказним і все??оплачувати нічого не потрібно??

    • Анна :

      Саме так и виходить.тильки оформить як офиц.документ.звернення пидпис дата.

      Коли писати в уряд то там треба скачувати бланки и заповняти и оплачувати 34 злотих.

  21. Паша :

    Анна як можна з вами зв’язатись уточнити мелкі деталі,просто не хочеться тут вас задовбувати…???

    • Анна :

      Напишить на мейл,чи то ви писали вже?питайте там я видповим якщо буду знати.почитайте коменти Олени,вона робила запрос и все читко тут описала на форуми.

  22. Паша :

    так я писав зараз я ва ще напишу

  23. Паша :

    Анна дайте будь-ласка відповідь на почті

      • Галина :

        Добрий вечiр Анна дуже прошу Вас допомогти менi. Я працювала в польщi на збираннi малини,а запрошення мала вiд другоI панi i була затримана страж границя,дали депорт на 1р. сказали що буде суд i потрiбно буде сплатити штраф, панi в якоi ми працювали сказала що лист йй не хотiли вiддати, просили паню взнати про штраф але панi не хоче.Це село Лiпiни пан Йозеф Окунь недалеко м.Луков. Анна дуже пошу допоможiть менi будь ласка.Як взнати за штраф i номер рахунку на який сплатити. Хочу вiдкривати вiзу чи я невнесена в систему SIS. Дуже порошу допоможiть.

        • Анна :

          Як давно це було?

          • Галина :

            Аня у вереснi 2016 минув рiк. Анна дуже прошу допоможить.

          • Анна :

            Якщо так давно,то подавайте запрос на наявнисть даних в СИС.Будете знати точно чи е ви там чи нема

  24. Олена :

    Добрий день! Маю дві відмови в робочих візах до Польщі(осінь 2015) та одну по шопінг 19.01.2016р. Перед цими відмовами все було добре. Мала Литовську і Датську гостьові візи, шопінг візи і річну робочу. Нічого не прострочила. Робоча віза була до 30 серпня. Мені порадили змінити паспорт а тоді подавати на туристичну Португальську візу. Чи є сенс це робити? Чи це гроші викинуті на вітер? Відбитки пальців у мене брали тільки при подачі на шопінг візу. Причина останньоі відмови п. 9,10 :” не можна було ствердити що ви дійсно маєте намір повернутися до краіни походження…” Це через те що я не маю чоловіка і дітей? Чи можна щось зробити в моєму випадку? Дякую!!

  25. Юрій :

    Вже до вас звертався. Є вище розмова.Дякую за підтримку. Ви просили щоб я скинув на пошту фотку печатки в паспорті і документ. Пальці брали і фоткали лице… дайте емейл.дякую.

    • admin :

      Юрій написав на пошту:
      Доброго вечора. Прикріпляю вам фотку печатки та документи, які дали на кордоні. 20.01.2016 закінчився термін депорту. Був з 20.07.2015.
      Візу постійно відкривав 04 бізнес. Тепер стою і думаю:що далі? Одні люди кажуть подавай на візу і їдь. Другі кажуть щоб я сам їхав у Львів до консула і просився на зняття депорту. Інші кажуть їхати на кордон де поставили печатку падати в ноги і проситися….Підскажіть що робити?Дякую.

      • admin :

        Ссилки, щоб подивитись фото повністю:

        • Юрій :

          Анна. Дуже вас прошу видалити мої фото з цієї сторінки. Дякую за розуміння. Не сподівався що ви опублікуєте їх.

          • Анна :

            Я не публикую и не видаляю,це може зробити тильки админ.

          • Анна :

            Я думаю вин прочитае и видалить.не хвилюйтесь в тих бумагах ничого такого немае,ну типу щоб хтось миг их скопиювати чи ще якось скористати.

          • admin :

            Доброго дня, Юрій. Все видалив. Але є я ж писав – “Кидайте фотку на пошту [email protected] – я опублікую” 🙂 Тому я і подумав, що ви скинули щоб я опублікував.

        • Юрій :

          Шановні читачі. Дякую Анні і адміну за те відносяться з розумінням та людяністю. Дякую вам.

      • Анна :

        Art. 319. Okresy zakazu ponownego wjazdu na terytorium RP i innych państw obszaru Schengen
        Zakaz, o którym mowa w art. 318 zakaz ponownego wjazdu na terytorium RP i innych państw obszaru Schengen ust. 1, określa się na następujące okresy:
        1) od 6 miesięcy do 3 lat – w przypadkach, o których mowa w art. 302 przesłanki decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu ust. 1 pkt 1-3, 6, 10, 12, 13, 15 lub 16;
        2) od 1 roku do 3 lat – w przypadkach, o których mowa w art. 302 przesłanki decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu ust. 1 pkt 4 lub 5;
        3) od 3 lat do 5 lat – w przypadkach, o których mowa w art. 302 przesłanki decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu ust. 1 pkt 7, 8, 11 lub 14;
        4) 5 lat – w przypadkach, o których mowa w art. 302 przesłanki decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu ust. 1 pkt 9.

        • Анна :

          В вашому випадку 302/1/3
          Може бути до трьох рокив
          Зробить запрос для початку
          Це займе мисяць часу.потим апелювати пизно але у вас маленькие порушення,можна буде спробувати написати им.

        • Roman :

          скажіть будь-ласка що означає odmowa Art.65 ust.1 pkt5

    • Анна :

      Юрий то вси бумаги з протоколу??

      • Юрій :

        Доброго вечора Анна. Дуже вас прошу видалити мої фото з публікації. Я не думав що ви опублікуєте на явно,бо відсилав вам на пошту. Будьласка видаліть. Дякую.

        • инна :

          за фальшиве запрошення також департ -за рішенням суду-вам мали про це казати(про суд)а суд дає департ -вам відмовлятимуть у нових візах і можливо маєте штраф-поцікавтеся щоби пеня не наросла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *