Шенгенська інформаційна система (SIS)
Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.
Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.
На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.
Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).
Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди
У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.
Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.
Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.
Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.
УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.
УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!
Структура бази даних SIS
У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:
- прізвище;
- ім’я;
- можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
- перша літера другого імені;
- дата народження;
- місце народження;
- стать;
- національність;
- будь-які, що використовуються, псевдоніми;
- чи озброєна дана людина;
- чи людина чинить опір (при затриманні);
- підстави для тривоги;
- дії, які необхідно застосувати;
- втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.
Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.
Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.
Історія бази даних SIS
Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.
Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.
Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.
Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.
Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.
Шенгенська Інформаційна система сьогодні
Юридичні аспекти і технічні характеристики
Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:
- перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
- технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.
Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.
Дані, що зберігаються в базі SIS
Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.
У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.
У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.
Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.
У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.
Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.
Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.
Зразок запиту в базу SIS
Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382
Формуляри запитів до SIS
Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.
І що мені робити?
Що підскажите?
Мені дуже потрібно поїхати, а ніяк не получається…(
Добрий день!!!підскажіть будь ласка мені за зміну прізвища на Польському кордоні дали допортацію до Польщі до 2020 а в Шенген краіни до 2018!!!можна шось зробити??подати якусь апеляцію???хоть би зменшити депортацію
Art28 ust 1 prt1,7 що це означає -????то запис у моєму паспорті.Може хтось знається на цьому
http://ustawa.ws/cudzoziemcy/art28.htm
Скинула ссилку ,але буде перевірятися ще.1)нема підтвердж.документу для перетину кордону
7)дані знаходяться в списку осіб небажаних на території РП.
Спасибі Вам,Анна. Тоді не занесли в СІС???!!! Чи може Art 28 означає що то занесено до сіс
у мене так само, тільки замість 7 4 стоїть. Інно, чим у вас все закінчилось? які причини того, що вам то поставили в паспорт?
Добрий день. Аня, така ситуація: 10.10.2016 року по робочій візі вїхав до Польщі у Варшаву та 11.10.2016 року затримали на перетині кордону з Німеччиною, зняли з автобусу. В паспорті поставили депорт “червоний” штамп, сказали депорт на 6 місяців, дали 15 днів на виїзд. Окрім цього, завели кримінальну справу, сфотографували, взяли відбитки. Слідчий запропонував угоду про те, якщо я визнаю вину про те, що я купив запрошення у сторонніх осіб та їхав в Германію до дружини (яка там навчається), щоб предати речі, то мені не буде зовсім великого штрафу і мне по кримінальній справі тільки попередять. Це було в Свєцко біля Ржепіна на посту прикордонників. Мої початкові пояснення були такі, що я раніше приїхав до Польщі, щоб пердати речі в Берліні дружині та мав їхати назад до Польщі працювати по запрошенню, але в мене не було польського номера телефону господаря та я повинен добиратися в Гливіце сам. Я так зрозумів, таке поясення їх не влаштовувало. Я, просидів в камері 6 годин, та мене повели до слідчого, яка і запропонувала мені таку угоду. При цьому мій перекладач, пояснила, щоб я погоджувався. за це в мене не заберуть гроші на штраф, які я мав з собою, та відпустять. Не знаючи а ні польської мови, а не їх законів та всіляко покладаючись на їх порядність я дав свою згоду на їхній варіант.
Після оформлення всіх документів в криміналльному варіаті та адміністративному (це я взнав вже пізніше) мене віддпустили. Працівник, який мені викликав таксі до КПП сказав, що мене умовно засудять на рік за отримання підробного запрошення на роботу, але нічого страшного бо можливо працювати в Польщі легально через півроку коли вийде заборона, або написати прохання коментанту скоротити мені строк заборони вїзду.
Аня, питання: Як можливо отримати шенген візу в любу країну Шенген зони, щоб поїхати до Германіїї та весь період там бути? Чи варто міняти паспорт, прізвище? Якщо я планую їхати через Литву, то може дати запит до СІС в Литву? Як перевірити чи дійсно мене засудили до умвоного строку на рік, чи є в мене штраф чи щось інше, та чи внесені відомості в СІС? Де шукати прокурора чи суддю який мене засудив? Ч и варто прохати їх про зменьшення терміну умовного строку? Які є варіати, щоб без проблем, оминаючи Польшу, поїхати до Германіїї по піврічній шенген візі?
У вас бумаги якісь є на руках?
Писати потрібно до коменданта на ту плацовку,де вас затримали.
Рік умовно з випробним терміном 3 роки,більше всього так буде.
Але ще пройшло небагато часу,тому дані навряд чи в СІС.
Не має ніяких документів. Так це я три роки не зморжу поїхати в Германію?
Є тільки документі про затримання, рішення коменданта та помятка про затримання.
Ну подивиться яки там пункти Вам дали и можна приблизно дізнатись ,що вам світить
Я не стверджую,що 3 роки.Але зазвичай за таке порушення дають 3 випробний.може і2 роки бути.
Отримала депортацію на 6міс при виїзді з РП (прострочила 2год візи), подала апеляцію протягом 14днів, відповідь про скасування заказу в’їзду до РП прийшло на ім’я поляка, якого я вказала у апеляції. Підкажіть які мої дії далі? Куди я маю направити цей документ?
На имя поляка але скасування вашого депорту?
Ніяких дій.просто мати цю бумагу з собою як на візу будете подавати нову.і при перетини кордону .
Доброго дня Анна.Я отримав депортацію на 5 років.При вїзді на кордоні Ягодин-Дорогуськ.За цигаркі.Вмене була шенген віза (04-бізнес) теж на 5 років.Це сталось 17.08.2016.Я написав лист апеляції, мені з дорогуська у відповідь прислали лист,що я маю заплатить 10 злотих. Я проплатив и відправив у Польші лист з чеком.Вже пройшло біля одного місяця часу і немає ні якої відповіді.Але поляки напевно не анулють депорт хочаб зменшили термін.Хочу спитати у Вас Анна чи можу я зробити литовську візу та їхати в Литву на роботу.Я чув що візу мають відкрити але чи на кордоні Білорусія -Литва впустять мене Литовські прикордонники? І ще хочу спитать це мені дали депорт на вїзд до Польщі чи на всі країни які входять до шенген зони? Якщо так то підскасжіть чи є взагалі якісь спосіб потрапити на роботу хочаб в Литву чи в Латвію?Підскажіть що робити?Дякую.
Забув написать на кордоні Дорогуськ.коли мене піймали з цигарками 17.08.2016 я одразу заплатив весь штраф.Та комендант знімав відбитки пальців, фотографував і казав що вносить мене до якоїсь закритої бази. Я вже зараз коли почитав цей форум зрозумів,що до бази SIS.Але мені казав що я можу їхать до любої країни крім польщі.Я думаю що збрихав спеціально.Підскажіть що робити?Дякую.
Апеляція нічого не дасть за контрабанду.
Вам лишається тільки нелегально пробувати отримати візу (
Ирина добрый вечер! я б хотела спросить как у вас на даный момент состоит дело с аннуляцией? у меня та же проблема прострочила на 1 год из за карты побыту, и заказ на вьезд на 6 месецов. Заранее спасибо.
Здраствуйте.у меня такой вопрос у меня словацкая депортация на 1 год.просрочила дни.но в октябре мне дали чешскую визу по приглашению так как муж в чехии работает и живет.и я летела туда и назад самолетом и теперь опять открыли визу на 70 дней мульти.и хочу ехать с мужем машиной через польшу могу я ехать небудет никаких проблем на границе.буду благодарна за ответ.
Когда была депортация?
В мае этого года
21.05.2016.депортация словакии.на год.
Брали отпечатки и фоткали.но в документе пишется что запрет только в словакию на год.
значит вам повезло и дали только на год.а в паспорте стоят печать депортации?если чехи ее видели и визу дали то все норм.но поляки могут придраться,у вас нет возможности поехать на авто но не через Польшу?
В паспорте стояла печать с депортом но я вышла замуш и поменяла паспорт фамилию мужа взяла.и уже по новом паспорте была в чехии теперь хотим вместе. Поехать.так мне нельзя через польшу даже если и муж будет рядом.а через белорусию и литву латвию.
А какие могуд быть проблемы на границе в польше.
Были случаи,даже и здесь писали,что после словацкого депорта поляки аннулировали визы.Я не утверждаю,что у вас так будет,но я бы не ехала через Польшу.
Доброго дня,допоможіть розібратися чи занесена я в базу сіс. В німеччині мене затримала поліція по підозрі про нелегальне працевлаштування,зняли відпечатки,фото,всі дані і вибачившись відпустили
Занесуть після закінчення розслідування
Але конфіскували мобільний телефон ,доки незакінчиться розслідування
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка розібратися. Ситуація така: подавався на польську бізнес візу в травні цього року і отримав відмову і не просто відмову а візу вклеїли на 2 роки і перекреслили червоною ручкою в консульстві. Пункт до відмови вказали: мета та умови запланованої подорожі не відповідають дійсності. Після цього подавався на іспанську туристичну в вересні знову отримав відмову по такому ж пункту. В понеділок поїхав робити гарантовану візу угорську ( типу через купленого консула) сказали що я є в базі осіб яким заборонено в’їжджати в єс. Чому це все я точно не знаю є тільки різні здогадки ( можливо перевищив швидкість в польщі). І ще хочу добавити по польській відмові. Вони вклеїли свою відмову на прилеглу сторінку до колишньої дацької візи, там де ставлять штампи про перетин кордону. Я тоді написав лист в генеральне консульство польщі в Києві, типу що це таке вклеїли не туди і перекреслили і консул тоді заворушився почав продзвонювати запрошення, його поляк підтвердив. Я пішов на апеляцію і мене запросив до себе консул. Ми з нею поспілкувались і я кажу шо ви мені портите паспорт, не туди вклеїли, перечеркнули. Вона каже що так може бути, це не проблема. Апеляції каже не подавай я всерівно відкажу, бо в тебе справка з роботи не правдива. Справка дійсно не правдива але вона її не продзвонювала. Я думаю можливо це вона мене занесла в сіс. Допоможіть розібратись.
Як подати запит?
Це типу вам дали візу,а потім її таки анулювали?ви хочете запит на наявність даних в СІС подати?
Виходить, що анулювали але ніяких штампів немає. І причина вказана мета та умови запланованої подорожі не відповідають дійсності, про те, що я є в сіс ні слова. Хочу подати запит, бо не розумію як так, чому у листах з відмовою нічого не значиться про сіс. Можливо це мене вводить в обману консул домовленний.
Якщо в листах нема,то значить нема.Хоча писля 2 видмови могли и внести на рик.Але видмови якби буличерез сис,то так би й в бумагах стояло.и ким внесений теж.
І ще підкажіть будь-ласка. Із іспанського посольства паспорт прийшов без будь-яких штампів, просто в додаток йшов листок з причиною відмови. Можливо це щось значить.?
Вибачаюсь за стільки питань.
А ви в испанське подавали через посредника чи особисто?
Особисто. Але документи готував посередник. Підкажіть будь-ласка скільки часу займає відповідь сіс з Варшави разом з пересилками, щоб я міг орієнтуватись.
Вони мають право на розгляд 30 днив.плюс якщо заказним листом то швидко отримають/видправлять видповидь.ну мисяць приблизно +-
Добрий день. В мене депортація була 6 місяців (по карточці МПР:порушив 30-ти кілометрову зону), яка вже закінчилась. Картку анулювали. Щоб зробити нову картку чи візу в Консульстві (Луцьк) сказали, що потрібно відправити довірену особу у Варшаву до Голови Управління по справах іноземців щоб видалити інформ. про депортацію в системі SIS. Дали оцей сайт http://udsc.gov.pl. ЩО МЕНІ РОБИТИ? Дякую
Пишіть туда ,тут вже обговорювалось не раз як і що писати.
А чому ви не подали апеляцію раніше на анулювання заборони?
Ніяка довірена особа інф.в сіс не видалити,якщо вона туди кже попала.Довірена особа потрібна тільки для отримання відповідей від уряду.
Добрый день подскажите,что значит буква F в уголке перечеркнутой крестом печати о въезде?
Ехала в Польшу
(F) Уже пробыл на территории государств-членов Европейского Союза три месяца на протяжении шестимесячного периода
И что посоветуете мне делать? Я действительно пробыла 145 вместо 90 дней по причине того что подала документы на карту временного побыту,при выезде с Польшы пограничник сказал что для въезда обратно надо будет просто открыть новую визу. При подаче на визу мне сказали,что я могу подавать только на добор дней шенгенской визы. Визу открыли,но на границе повернули обратно. Что теперь делать с этим запретом?
Вам запрет на въезд дали (не пустили)или еще какие-то документы оформляли?
Дали бумажку ODMOWA WJAZDU NA GRANICY, и ZAWIADOMIENIE O WSZCZECIU POSTEPOWANIA ADMINISTRATICYJNECO
Якщо дали бумагу про адмін порушення,то можливо взагалі не виїдете так як буе тривала заборона в’їзду.
Анна добрий вечір підкажіть будь-ласка їхали по шенгенці на 60 днів до польши протермінували випадково два дні (прорахувався лічив від20 до 20 але місяць мав по 31 дню ) на кордоні зняли.Оплатили штраф дали на польшу 6 місяців на шенген 1 рік підказали написати листа в 14 денний термін оплатити 10 злотих і повернутись до коменданта на кордон.Будь-ласка підкажіть чи ми зможемо попасти до нього на кордоні і оплата з польщі 10 злотих має бути проведена на моє прізвище.Попередньо дякую вам.
Ви були не самі?чи я щось не так зрозуміла
Оплату від вашого імені(того кого затримали )на їх рахунок (мае бути вказаний в документах)
До коменданта як повезе,кому вдається потрапити на кордон і передати декому приходилось висилати на пошту або через когось передавати.але апелюйте в любому випадку!
Добрий день Анна так то ми були в двох разом мали запрошення (віза культура).Будемо пробувати відвезти на кордон до коменданта.Дякую за таку швидку відповідь.
Анна будь-ласка ще таке запитання так зрозумів адрес отримання рішення від коменданта вказати польский (тобто прийде до колеги поляка на його адресу) тоді не оплачувати 17 злотих чи краще оплатити.
Пока не платіть,сплатіть 10.і добре що е польська адреса для отримання.
Якщо скажуть доплатити тоді доплатите.
В вашому випадку 2 апеляції,кожен від себе.і по 10 злотих.
Бо так як я прочитав то вказано що за вказання адресу для вручення не оплачується.Дякую.
Дякую Анна.
И что посоветуете мне делать? Я действительно пробыла 145 вместо 90 дней по причине того что подала документы на карту временного побыту,при выезде с Польшы пограничник сказал что для въезда обратно надо будет просто открыть новую визу. При подаче на визу мне сказали,что я могу подавать только на добор дней шенгенской визы. Визу открыли,но на границе повернули обратно. Что теперь делать с этим запретом?
Дали бумажку ODMOWA WJAZDU NA GRANICY, и ZAWIADOMIENIE O WSZCZECIU POSTEPOWANIA ADMINISTRATICYJNECO
Добрий вечір.Маю таку проблему,дали заборону на везд до польшы на три роки.Був суд,але мені письмо неприходило повістка в суд і даже після суда ніяких документів що суд відбувся.Призначили штраф 600 злотих,це я вже взнала коли польські пограничники оформляли заборону.такой вопрос как можна узнать об аннуляции запрета Дуже дякую.
Ответить
Анна пишет:
10.12.2015 в 13:03
Якщо обицяли зняти то е шанси звисно.
По поводу тел.не знаю чи скажуть вони вам зняли чи ни,але якщо и так то просто слова до справи не долучиш(я маю на увази при подачи на нову визу)
На скильки я знаю, вони можуть по телефону сказати чи поступив ваш внесок на видалення .можливо щось зминилось….
Добрий вечір.Маю таку проблему,дали заборону на везд до польшы на три роки.Був суд,але мені письмо неприходило повістка в суд і даже після суда ніяких документів що суд відбувся.Призначили штраф 600 злотих,це я вже взнала коли польські пограничники оформляли заборону.такой вопрос как можна узнать об аннуляции запрета Дуже дякую
Про яку ануляцію,якщо був суд?
Доброго дня. Маю 2 такі питання:
Коли відправляєш апеляцію, потрібно класни оргінал чека про проплату, чи вистачить копії?
Чи повинен я обов’язково шукати когось, з польскої сторони і вказувати його, для того щоб приходила відповідь до його у Польші,чи вистачить зворотньої адреси?
Добрий вечір. Цікавить таке питання: якщо зробити воєвудську візу але насправді не працювати в польші, чи можуть бути проблеми при перетені кордону декілька разів? Чи перевіряють прикордонники чи я дійсно працюю і чи маю я право не працювати? Планую пересікати кордон 2-3 рази і перебувати на тереторії шингену по тижні щоразу.
Дякую
Доброго дня. Людина в 2014 році поїхала до Польщі на роботу. По закінчунню візи поїхала до Португалії і була там півтора року. В листопаді цього року отримала заборону на в’зд до Польщі і Шенген на 1 рік. Хоче написати прошення, щоб онулювали заборону і видалили з SIS. Підскажіть будьласка, який текст апеляції має бути? Дякую.
Що людина хоче апелювати?на якій підставі просити ануляціі заборони?
Попал в сис
Раньше работал и подал на карту,ждать пришлось долго и поехал домой
Решил вернуться в Польшу по тур визе Испании
Приехал,карта не готова
Решил делать воевудскую
Подал документы и пришло отказ
Подчеркнули что в сис и типа подделал документы пункт 8
Что делать?стоит ли подать на апеляцыю
Спасибо
Підкажіть будьласка чи можна знятись з обліку SiS ?
якщо так ,то як це зробити ?