Інструкція по заповненню візової анкети
Перед заповненням анкети слід ознайомитися з наступним. Повідомлення неправдивих відомостей може послужити підставою для відмови у видачі візи або у в’їзді на територію РП – уважно прочитайте пункт 44 візової анкети. Рішення про видачу або про відмову у видачі візи є остаточним і оскарженню не підлягає.
Кожна особа, яка подала клопотання про візу і що має свій паспорт, заповнює окрему візову анкету. Анкета повинна бути особисто підписана заявником (за неповнолітнього підписується його законний представник). Діти та члени сім’ї, вписані в паспорт, окремі анкети не заповнюють.
Анкета заповнюється на друкарській машинці / комп’ютері або від руки друкованими латинськими літерами, виправлення не допускаються. Неправильно заповнена анкета не приймається.
На анкету слід наклеїти 1 актуальну фотокартку заявника (розміром 3,5 х 4,5, 80% лиця). Необхідно додати ксерокопію закордонного паспорта (сторінка з фотографією), та копії шенгенських віз за останні 3 роки (якщо вони є).
Завантажити анкету для візи в Польщу (для подачі на візовий центр):
Щоб подати документи у консульство, потрібно реєструватись по інтернету і там уже заповняти всі свої дані. Для подачі документів у візовий центр також потрібна реєстрація в інтернеті, але анкета заповняється власноруч.
Інструкція по заповненню візової анкети для отримання візи, відповідно до пунктів, що містяться у візовій анкеті:
- 1.Слід вписати прізвище. Запис повинен точно відповідати тому, який є у паспорті.
- 2.Заповнюють особи, які раніше мали інше прізвище. Якщо особа не мала іншого прізвища, слід поставити “-“.
- 3.Слід вписати ім’я. Запис повинен точно відповідати тому, який є у паспорті.
- 4.Слід вписати дату народження у форматі “день-місяць-рік”.
- 5.Слід вписати населений пункт, в якому народилась особа, відповідно до сучасної назви.
- 6.Слід вписати державу, в якій народилась особа, відповідно до сучасної назви.
- 7.Слід вписати громадянство особи на день заповнення. Також слід вписати громадянство, отримане в моменті народження.
- 8.Слід зазначити відповідний квадрат.
- 9.Слід зазначити відповідний квадрат, згідно стану на день заповнення.
- 10.Слід вписати прізвище, ім’я (відповідно до даних в закордонному паспорті), адресу та громадянство особи, що має батьківські права або є офіційним опікуном станом на день заповнення (якщо відрізняється від адреси заявника).
- 11.Слід вписати номер ідентифікаційного коду.
- 12.Слід зазначити відповідний квадрат, згідно документів, які подаються до консульської установи.
- 13-16. Слід вписати інформацію, яка стосується проїзного документу, в тому числі в пункті 15 вписати назву органу, який видав документ та місце його видачі.
- 17. Слід вписати поштову адресу (відповідно до даних прописки) і вказати електронну пошту заявника. А також необхідно вказати номери контактних телефонів.
- 18. Громадяни України, які перебувають на її території, вписують “-“, інші заповнюють в залежності від фактичного стану.
- 19. Слід вписати займану посаду станом на день заповнення.
- 20. Особи, які працюють, вписуюють назву та точну адресу і телефон роботодавця. Учні і студенти – назву і адресу навчального закладу.
- 21. Слід зазначити відповідний квадрат.
- 22. Слід вписати назву країни призначення.
- 23. Слід вписати назву країну першого в’їзду.
- 24. Слід зазначити відповідний квадрат.
- 25. Слід зазначити кількість днів запланованого перебування у країнах Шенгенської зони.
- 26. Слід зазначити відповідний квадрат.
- 27. Слід зазначити відповідний квадрат.
- 28. Слід заповнювати у випадку транзиту або вписати “-“.
- 29. Слід вписати дату, коли має відбутися запланований в’їзд.
- 30. Слід вписати дату, до якої має відбутися запланований виїзд.
- 31. Слід вписати дані осіб, що зробили запрошення (ім’я, прізвище, місце проживання, номер телефону).
- 32. Слід вписати дані підприємства чи організації, що зробили запрошення (адреса, номер телефону, факсу).
- 33. Слід зазначити відповідний квадрат та пояснити інформацію.
- 34-35. Слід заповнювати дані члена родини громадянина ЄС або ЄЕП, або вписати “-“.
- 36. Слід вписати місце і дату заповнення анкети.
- 37. Слід поставити підпис.
Коли їхали ми зробили простіше – дали трохи грошей дівчині з агенства, біля консульства і за 15 хвилин все було заповнено 🙂
На сьогоднішні день анкету на візу потрібно реєструвати по Інтернету. Якщо вам потрібна допомога у подачі анкети на візу в Польщу, пишіть або дзвоніть – візова консультація
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо хочу просити мультивізу на 2 роки (вже є три шенгени), як правильно заповнити пункти 25 та 30? Дякую!
Я маю отримати Карту поляка у Вінниці,а тому заповнила формуляр на е-консулаті з датою подачі документів у середу (щоб не їхати окремо).Але мені час подачі анкети поставили якось автоматично на 9.00, то як мені краще зробити: приїхати у вівторок за картою, а вранці в середу подавати анкету, чи можна якось змінити час подачі ( на пізніший)?
Чи потрібні мені страхування і виписка з банку?
Підкажіть, будь ласка, якщо хочу просити мультивізу на 2 роки (вже є три шенгени), як правильно заповнити пункти 25 та 30? Дякую!
25 – 90 днів
30 – дата виходу візи + два роки
Підкажіть, в мене є карта тимчасового побиту на 2 роки, я хочу забрати до себе неповнолітню дитину. 1) Чи може подати документи мій батько (дідусь)? 2) На яку візу потрібно в такому разі подавати документі для дитини (шенген чи національна віза)? 3) Чи потрібно аби я надіслала нотаріально завірену копію своєї карти побиту для пакету документів? 4) На який термін я маю оформити і проплатити дитині медичну страховку? Дякую!
Доброго дня! Цікавить таке питання, чи потрібно запрошення для виїзду дитини в Польшу,і чи потрібно для неповнолітньої дитини відкривати візу?
Доброго дня. 1)так 2)так
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як вірно заповнити п.2 анкети – моє прізвище при народженні Кохно, потім по-чоловікові Ященко, наступне по-чоловікові Мкртчян (він зараз є моїм чоловіко), зараз я змінила прізвище на Кохною
Кохно пишете
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як вірно заповнити п.2 анкети — моє прізвище при народженні Назарук, потім по-чоловікові Стрілець, наступне по-чоловікові Крат (він зараз є моїм чоловіком) і зараз моє прізвище Крат
Назарук (NAZARUK)
Доброго дня!
29 та 30 переписувати із запрошення чи ставити плановані дати? У запрошенні стоять дати 20/06/2017 – 16/12/2017, але дату подачі документів мені назначили на 29.06 я ж не можу писати плановану дату в’їзду минулим числом. І відповідно пункт 25 вже буде не 180дн а менше. Що ж писати?допоможіть! Буду безмежно вдячна за відповідь!