Шенгенська інформаційна система (SIS)
Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.
Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.
На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.
Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).
Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди
У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.
Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.
Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.
Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.
УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.
УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!
Структура бази даних SIS
У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:
- прізвище;
- ім’я;
- можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
- перша літера другого імені;
- дата народження;
- місце народження;
- стать;
- національність;
- будь-які, що використовуються, псевдоніми;
- чи озброєна дана людина;
- чи людина чинить опір (при затриманні);
- підстави для тривоги;
- дії, які необхідно застосувати;
- втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.
Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.
Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.
Історія бази даних SIS
Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.
Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.
Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.
Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.
Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.
Шенгенська Інформаційна система сьогодні
Юридичні аспекти і технічні характеристики
Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:
- перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
- технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.
Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.
Дані, що зберігаються в базі SIS
Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.
У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.
У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.
Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.
У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.
Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.
Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.
Зразок запиту в базу SIS
Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382
Формуляри запитів до SIS
Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.
Дякую за відповідб! Я подавала на робочу шенген( не знаю чи то правильна назва). Тип С на 90 днів. Порушень не було і не могло бути, бо я ще на території Шенгену , відколи він існує, не бувала, а до того ще як дитиною з батьками їздила. Я так розумію, мається на увазі та ж Польща.
Тип с це шенген.на роботу тип д зазвичай видкривають.ну це не важливо в принципиально якшо ви заповнили правильну анкету.
Або щось з запрошенням було не так,або якщо ви незамижня непрацююча официйно и т.д.то могли тому видмовити,що побачили в вас потенциал.емигрантку.
Дякую, зрозуміло. Заміжня. В декреті, але довідки про це не подавала. А через що відзначили пункт 6? Після нього можливо попасти в SIS?
Якщо замижня и э дитина,то привязка до Укр е.и по ций причини немогли в принципи видмовити.
Бильш за все запрошення фальшиве.навряд чи внесли в сис.визьмить норм.запрошення попробуйте переподатись.
В васчке запрошення було?вид пидприемця чи фирми на спивпрацю?
Анна,добрий день.Я відправила документи поштою рекомендованим листом з повідомленням з України до Польщі на адресу Коменданта плацовки.Вже не ризикнула передавати комусь до Польщі.Тепер чекаю.Незнаю,правда,чи буде якийсь толк з того,бо апеляцію потрібно було подавати до 19 жовтня,а я через усі перепетії з тим відправленням ,надіслала їх 21.
Ну чекайте тепер .як буде побачим.просто якби в Польши хтось вислав то швидше було б.а ви з якого миста висилали и на яку плацовку?укр.поштою?
Відправила 21 жовтня укрпоштою зі Львова до плацовки Хребенне,це на Раві-Руській.
Аа,то не далеко..повинно швидко дійти.
Думала може далі де проживаете ,не в обл.центрі то то була б довга пісня.
Від підприємця. На польові роботи.
А чому ви просили тип с а не д?
На скильки часу було запрошення ?
Мені потрібна була шенген-віза на 90 днів. Паспорт був ще чистий і ніяк інакше не увляла отримати таку довгу як для початку візу. Мені потрібно було їхати на навчальні курси в Чехію, і людина , яка тими курсами завідує, порадила відкрити візу польську, так як на той момент чехи відмовляли у візах часто.
Просто питаю,бо якщо нибито на польови роботито доречнише тип д просити.
А запрошення теж було на 90/днив?
Ви самостийно подавали чи хтось робив вам документи?
ну так… Запрошення було на 86 днів і першого разу, і другого.
Документи робив посередник.
Ну тоди або запрошення фальшиве або ви подались не правильно.запрошення на роботу то просили б визу д,а з типом с працювати не можна.
Зрозуміло… Дякую Вам велике за пояснення!
Я не знаю чи саме це припущення є вірним але інших причин я не бачу.ну можливо ім треба було процент відказників під кінець року поповнити.
В сис вас не думаю що внесли,взагалі ніколи з таким не стикалась.хіба щось змінилось віднедавна.
В відказниках то так(якби в когось надійного запрошення взяти..але після двох відмов малий шанс що дадуть.
Скажть будьласка,а хто такі відказники?
Це люди яким видмовили у визи.
Анна, а скажіть ще будь ласка, якщо вікривати прибалтійську коротку туристичну візу, після того всього є шанс що відкриють?
Думаю що навряд…буде виглядати так як ниби ви хочете любим шляхом виихати.спробуйте якщо хочете.
Дякую,Анна,за Ваші поради!
Підкажіть будь ласка,як тепер краще поступити щоб нормально в подальшому отримувати візи?
Навить не знаю ,вам зараз треба ихати чи так на майбутне плани?
так, зараз. Я після того всього зробила новий паспорт і думала по ньому відкрити якусь коротку туристичну візу, щоб прокатати.
Юль а скільки часу пройшло з моменту відмови?
місяць…
Почекайте трохи мисяць +- и спробуйте на литовську.Можливо якраз.
Дякую, Аня!
Доброго вечора, Аня) Я Вам писала що хочу спробувати подати на литовську візу після двох польських відмов (п.6 і п.8) новим паспортом. Так от. Сьогодні забрала документи.. з візою)))))короткою туристичною, та все ж.. Все-таки не подали мене поляки в SIS, получається.
Юля вітаю!!!!добрі новини!!!
Ви будете їхати до Польщі чи в Чехію?
Використайте візу правильно,щобпотім податись на довгосрочну нормально.
Дякую) Наразі таки поїду в Литву. Та віза коротенька. Щоб потім отримати довшу))
скільки коштує приблизно шенген віза для дитини трьох років і для пенсіонера.
Зайдить на сайт посольства в яке хочете подаватись и прочитайте.в бильшости одним и другим безкоштовно.
За послуги виз.центру оплата е.
добрий день Анна,скажить будь ласка чи можете дати свого поручителя в Польщи?
Я вже писала вище,нажаль вин не надае таку послугу бильше.((
Добрий вечір! Будь-ласка дайте відповідь на запитання буду дуже вдячний!
Я подавав документи на польську національну візу на 1 рік (від воєводи), отримав відмову, де вказали причину фальшиві документи, неправдива інформація. Чи могли мене ПІСЛЯ такої відмови занести в систему SIS. Чи наділене Генеральне консульство такими повноваженнями? Дуже чекаю на відповідь! ДЯкую
Будь-ласка дайте відповідь хто розуміється у даному питанні! Дякую
В принципи не надилене. Але як показуе практика останним часом випадки бувають .тому конкретно да або ни вам нихто не видповисть.
доброго дня, мені поставили відмову у Д візі по запрошенню зазволеніє від воєводи, по пунктаз 5 що саме більше здивувало і по 8…у візовому сказали що можна подати на апеляцію, я звязалася із роботодавцем обяснила ситуацію і він має надіслати мені підтвердження що ще чекає на мене..чи є смисл подавати на апеляцію, чи краще знову зібрати пакет документіа і почати все з початку?
а до цього у мене була піврічна віза, то була перша віза і все було добре і правил ніяких не порушувала вїхала і виїхала нормально…
підкажіть будь ласка як правильно поступити?..
В мене ідентична ситуація, але на апеляцію не подавав)
В мене ідентична відмова5,8! На апеляцію подавала факсове підтвердження з Польщі та це нічого не дало.В свому запрошенні впевнена.Тому що робила його сама через агенцію праці в Польщі.Візи через цю агенцію відкривала 3 рази,ніколи проблем небуло.Була 2 рази на прийомі в консула, вони нічого не пояснюють(не зобов’язані).Сказали мені, що це нічого не означає,що можна далі подавати…
Я подавала 10.09.15,а відмова 4 .09.15.Нонсенс!
Вони вже заздалегідь знали, що мені треба відмовити:-D.
Вчора подала знову документи,запрошення з тої самої фірми.Наразi чекаю!
Дівчата з візового сказали, що вони всім одне то саме ліплять.
то я так зрозуміла, що краще часу не втрачати, а знову збирати документи і ще раз подаватися, бо апеляція то безполєзно?
Доброго дня будь-ласка, допоміжіть мені як правильно скласти лист-запрос на наявність і SIS?
Я так зрозумів що бещ поручителя можна писати на цю адресу?
Centralny Organ Techniczny KSI
Komenda Główna Policji
Pulawska 148/150
02-624 Warszawa
Polska
Дякую за відповідь!
Можливо, можна на e-mail написати ?
Доброго дня,Вячеслав!Ні можна!Треба відправляти рекомендованим листом. Їм потрібно Ваш особистий підпис.Офіційного формуляра вони не мають.Лист може бути довільного змісту.Мемуарів їм не треба писати 🙂 . Конкретно вказати,що вам від них потрібно.Лист маэ бути написаний польською мовою.Та підписаний особисто вам.Додати ксерокопію закордонного паспорта.І все!
Я свій лис як відправляла то набирала на ком’ютері за зразком словацького формуляра.Головне щоб лист був грамотно оформлений(Шапка )та містив ваш підпис.
Відповідь вони присилають в Україну протягом 30 днів.
Доброго дня Олено.Могли б ви мені скинути зразок вашого листа,а то не можу розібратись,ще й польської не знаю)Буду дуже вам вдячна.
Доброго дня,Вячеслав!Ні не можливо!Треба відправляти рекомендованим листом.Їм потрібен ваш особистий підпис.Офіційного формуляру вони не мають. Мемуари їм не треба писати :-).Конкретно вказати, вам від них потрібно. Лист має бути написаний польською мовою. Та підписаний особисто Вами.Додати ксерокопію закордонного паспорта.І все!
Я свій лист як відправляла то набирала на комп’ютері за зразком словацького формуляра.Головне щоб лист був грамотно оформлений(шапка) та чітко вказана ваша мета,обов’язково містити ваш підпис.
Відповідь вони присилають в Україну протягом 30 днів.
Им потрибно написати лист,оформить як офиц.документ и звернення що ви хочете дизнатись наявнись ваших даних в сис.якщо не дружите з польским перекладач допоможе.
Дякую! Та адреса яку згадав вище правильна так?
Ще раз дуже дякую за відповідь
Так ,ви в листі в правому кутику її вказуєте,а в лівому своє ім’я прізвище і свою адресу.Напишіть мені на емейл я вам зразок скину! Він десь є на 8 або 9 сторінці
Олена , я продивився сторінки але так Вашого е-мейлу і не знайшов!Якщо можете ось мій е-мейл [email protected] вишліть мені зразок як правильно на юридичній основі пропросити про наявність даних в SIS. Дуже Вам велике дякую!
Доброго дня,де можна отримати інформацію про стан візи, якщо було затримання на місці нелегальної роботи (польська віза (на кордоні ніяких відміток не робили)) затримали на території Чехії(чеська депортація),як знати що депортацію скасована чи на який термін депортація, коли можна відновити в’їзд на територію Польщі?
Здравствуйте!Уточните пожалуйста,как и при каких обстоятельствах заносят в систему SIS.Какие документы при этом предоставляют?У меня была аннулирована виза на границе в Италии.Никаких бумаг подтверждающих,то что меня туда внесли нет.Мне там сказали,что я могу просто переделать визу и въезжать.Могу я надеяться,что все таки не вносили?
Буду благодарна за ответ.
Почитание форум .по правилам дают протокол задержания и т.д.но как видим из опыта людей,могут и без ничего поставить .даже без штампа в паспорте.так что никто неможет сказать внесли вас или нет.подавайте на визу или делайте запрос в сис.тогда будете знать точно.
сколько читаю многие пишут:мне сказали ,что я просто могу переделать визу и выезжать,и люди верят в это.я понимаю ,что хочется надеяться на лучшее,но надо быть немножко и реалистами.
здраствуйте….я получила отказ по 5пункту от греции в 2014году..меня депортировали из польши в 2013году…сечас хочу ехать в угорщину но не знаю на сколько времени у меня запрет…что мне делать и есть шансы что уже закончился запрет в sis ?
Доброго дня.Я отримав депортацію при виїзді з польщі по воєводському запрошені, бо воно виявилось не дійсним! Як я можу взнати на який період в мене депортація(так як в паспорті є відмітка тільки про дату виїзду і штамп анулювання візи)
Не полинуйтесь прочитать пару коментив вгору -там написано все и куди слати лист и як оформляти.
Доброго дня, як дізнатися чи є мій брат в системі сіс? які документи для цього потрібно зібрати і куди їх відправляти. в нього було вже дві відмови, коли він подавав документи на бізнес візу.
і ще один випадок, якщо в хлопця була депортація на 6 міс по бізнес візі, а тепер він подавав на переселенці і йому відмовили….чи може причиною цього бути те що його також занесли в систему сіс???
наперед вдячна за відповідь:)
Після останньої подачі , яку причину відмови вказали?
перший раз 2 пункт відмови, 2ий – 8 пункт
2 ий пункт означає що він був в системі СІС. Після другої відмови якщо був вказаний тільки 8-й пункт значить запису в СІС вже немає.
тобто зараз можна подавати документи, і ймовірність того, що йому відкриють візу – велика, так?
а той випадок, що з депортацією? там коли подавав на переселенці відмовили в 6 пункті
А що у 6-му пункті написано? Ви писали що були дві відмови по 2-му пункту і по 8-му
то в братовій відмові був спочатку 2 пункт, при тому шо він попередніх віз взагалі не мав ніяких, другий раз – при подачі знов-таки на бізнес візу написали 8 пункт.
А другий втпадок то в мого колеги по роботі, в нього також по польській бізнес візі, коли він вертався з Німеччини, то його затримали на польському кордоні. Тоді поляки анулювали візу і підкреслили 2 пункт. Це було в 2014році. А зараз він подавав на переселенці і йому в відмові підкреслили 6 пункт де пише, що принаймні 1 держава Шенген зони вважає що його присутність становить загрозу для громадського порядку, внутр. безпеки, публічного здоровя, згідно зі ст.1 п.19 Розпорядження №562/2006 або міжнар. відносин принайсні 1 держави Шенген зони
Я не думаю , що Ваш брат в СІС ! А коллега Ваш хай напише лист запрос до Польщі і йому дадуть точну відповідь
а як той запит правильно сформулювати і куда його відправляти?
можна зразок того листа
Скажіть, будь-ласка, в мене була департація в Польщі в 2004 і 2005 на різні прізвища, чи можна пробувати зараз подавати на робочу в чистий паспорт на перше прізвище?ще є другий паспорт з туристичними словацька, угорська, виїзди в ОАЕ і туніс. не хочеться портити туристичну історію, а потрібно робочої в Польщу. підкажіть щось
Попередний паспорт закинчився и ви зробили нову?
Новий)))?
мені 3 рази відмовили у візі до того я просрочив візу і на кордоні заплатив штраф і там сказали шо нема департації всьо добре але після того неможу відкрити ніяку візу могли вони внести в чорний список або дати депорт неповідомивши?
і у відмовах підчеркнутий 8 пункт у всіх відмовах один і той же.
Могли.
відмова у національній робочій візі?
Доброї ночі!Моєму чоловіку сьогодні дали депортацію на 2 роки до в*їзду в Польщу,за не сплату штрафу,але про наявність якого ми не знали і лист нам не надходив.Як я правильно розумію у нас є 14 днів на подання апеляції.Як правильніше все зробити?Потрібно в терміновому порядку оплатити штраф?Чи є шанси,що депортацію анулюють?Дуже чекаю вашої відповіді.Дякую!
Штраф великий?
Так напишить апелляцию,почитание вище як оформити.вкажить що незнали про наявнисть штрафу,що нихто не повидомляв.
А як так сталось ?штраф з порушення пдд?
Пришла відповідь,що в системі сіс його немає.Заборону в’ізду йому дали по карточці прикордоного руху,можливо йому просто іі анулювали?і може подати на візу?
В базу сис попадають не видразу дани,тому якщо депорт був в кинци листопада то можливо таке що станом на сичень их ще немае там.
Якщо дали два роки заборони то на яку визу ви хочете подавались не розумию.буде видмова
доброго вечора!
в мене така ситуація.при перетині польського кордону мені відмовили в вїзді.сказали шо недійсне запрошення і поставили штамп перетину кордону, закреслили його і посавили букву Е.ЩО це означає і чи зможу я і дальше їздити без проблем.дуже дякую за відповідь
при запрете въезда указывают следующие причины
(А) Не располагает действительными документами на поездку
(В) Обладает поддельным, фальсифицированным или искаженным документом на поездку
(С) Не располагает действительной визой или действительным видом на жительство
(D) Обладает поддельной, фальсифицированной или искаженной визой либо поддельным, фальсифицированным или искаженным видом на жительство
(E) Не располагает надлежащими документами, подтверждающими цель и условия пребывания. Не были представлены следующие документы:
(F) Уже пробыл на территории государств-членов Европейского Союза три месяца на протяжении шестимесячного периода
(G) Не располагает достаточными средствами к существованию, соответствующими сроку и условиям пребывания, и средствами для возврата в страну происхождения или транзита
(H) Является объектом информационного запроса в целях недопуска в СИС или в национальной базе данных
(I) Рассматривается как представляющий угрозу общественному порядку, внутренней безопасности, общественному здоровью или международным отношениям одного или нескольких государств-членов Европейского Союза.
а проблеми з наступними візами і перетинами кордону через це можуть бути?
Доброго ранку, суть проблеми наступна: подавався на Воєвудську візу, всі документи були в порядку (так я думав).По факту відмова у візі і внесення до бази SIS із забороною вїзду в шенген зону до 07/2018р. Виявилось що печатка на запрошенні була підроблена. Запитання: чому покарали мене а не поляка який дав запрошення(на звязок не виходить), звідки я знаю яка має бути печатка? І як вийти(видалитись) із бази SIS???