Шенгенська інформаційна система (SIS)
Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.
Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.
На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.
Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).
Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди
У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.
Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.
Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.
Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.
УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.
УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!
Структура бази даних SIS
У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:
- прізвище;
- ім’я;
- можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
- перша літера другого імені;
- дата народження;
- місце народження;
- стать;
- національність;
- будь-які, що використовуються, псевдоніми;
- чи озброєна дана людина;
- чи людина чинить опір (при затриманні);
- підстави для тривоги;
- дії, які необхідно застосувати;
- втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.
Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.
Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.
Історія бази даних SIS
Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.
Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.
Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.
Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.
Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.
Шенгенська Інформаційна система сьогодні
Юридичні аспекти і технічні характеристики
Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:
- перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
- технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.
Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.
Дані, що зберігаються в базі SIS
Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.
У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.
У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.
Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.
У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.
Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.
Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.
Зразок запиту в базу SIS
Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382
Формуляри запитів до SIS
Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.
Доброго дня ! А якщо поставили депорт на 6 міс., тоді скільки часу прийдеться чекати, для того щоб відкрити наступну візу, звичайно вже не польську
Пройде пару місяців після депорту напишіть в Польщу і будете знати точно.
За що депорт?
Зрозуміло . Підкажіть ще будь-ласка, через скільки часу дані в систему інших країн вносять, і на протязі лише місяця є можливість виїхати , наприклад через Угорщину, чи там також можуть вліпити прямо на кордоні ще один депорт ? Чи є можливим такий варіант, як виїзд по туристичній візі ?
Ще один не вліплять просто повернуть назад.
А якщо ви маючи депорт будете в зоні шенген наприклад і знову попадете на якомусь плрушенні і випливе ваш діючий депорт то тоді можуть добавити сроку або навіть закрити на тиждень другий.
Їхала по бізнес-візі польській, на Італію , зупинили на дорозі і висадили , поставили депорт на 6 міс. Пояснили , що фірма на яку я повинна їхати , знаходиться в іншій стороні , а я направляюсь в зовсім протилежну .
Доброго Дня. в мене наступна проблема: в паспоті три візи перша шопінг на 20 дні, наступна робоча, третя культурна на рік до 2016 року. Проблем із візщами не було ніяких, всі використувавала без просрочень. в вересні місяці подавала на робочу із анулювання попердньої шенген візи. Візу культурну шенген анулювали і відмовили в робочій. через три тижні знову подавала але вже на шенген на закупи друга – знову відмова мотивівали що недостовірні документи. Хоча всі документи справжні. Як можна виправити ситуацію.
Якщо ви впевнені в достовірності документів то тоді навіть незнаю…чим зарадити в цій ситуації.
І ще мені пригадуеться така інфа ,щоякщо в паспорті є анульована віза навіть і зі своєї ініціативи то в наступній можуть відмовити.за достовірність не ручаюсь але чула таке.
Винятком є тільки коли анульовують візу шенген і в той же день ставлять національну.наприклад коли рішення по наступній візі вже принято.
Тоді залишається чемненько чекати закінчення депорту , що ж … Щиро вдячна Вам за відповіді .
Я б радила вамподати апеляцію якщо це було недавно,напишіть ,що їхали наприклад в якесь ближнє місто біля якого вас висадили.щось придумайте.якщо апеляція нічго не дасть написати в Варшаву і взнати на скільки вам точно буде заборона.
Добре, то який термін має пройти щоб була можливість відкрити наступну візу? Чи це вже не виправити?
Та чому,можна виправити.
А на першу візу в якій відмовили де ви брали запрошення?
Можливо воно було не дуже ,тому і відмова .А друга вже автоматично.Консульство яке?
польське консульство.Мені порадили зараз замінити пспорт на чистий. Запрошення брала на фірмі може й не дуже за запрошення гаранії не даю. а от на шопінг візу всі довідки оригінальні і збирала сама. Тому фальсифікації не було.
Я б не міняла паспорт пока,який смисл влни всеодно ваші відмови побачать.я й кажущо можливо перший раз щось не так було з запрошенням і вдруге відмовили простоавтоматично.ви подали через три тижні,треба було трохи зачекати може.а то виглядае так робоча – відмова,то зразу на закупи.мета поїздки різко змінилась.
В якому місті консл.я хотіла запитати?
І хто порадив зміниьи паспорт?
Добрий день.Підкажіть,будь ласка.В кінці липня я приіхала з Польщі,відпрацювавши там по візі 360/180.Привезла з собою зізволеня від воєводи.Недавно отримала відмову,але попередню візу анулювали,тобто знову можу подавати на візу.В Польщі мені знову готують воєводське запрошення.Чи маю я шанс отримати візу,може в когось таке було?
Яким чином можна виправити дану ситуацію?
Скільки часу пройшло вже з моменту подачі?попробуйте ще раз подати по цьому паспорту на закупи,якщо знов відмовлять тоді будете думати про заміну паспортів..
тиждень після відмови пройшов. в Івано-Франківську. та є такі що порадили. я розумію, що мої відмови побачать, яле й анульована віза в паспорті геть не гарно виглядає, а після одразу дві відмови. У випадку третьої відмови чим це мені грозить?
Розумію що негарно,але спроба скрити ці всі моменти буде виглядати теж не дуже.
Якщо тиждень то може подайте апеляцію чи до консула сходіть,зі своіми бумагами для візи на закупи.послухаете,що скаже.це ж бесплатно.
Розкажете,що ваша віза анульована по вашому бажанню і що документи всі щібрані достовірні власноруч.може якраз щось поможе.чи скаже подавати на апеляцію.
Третя відмова нічим страшнішим не грозить тим самим що і інші.ну і можливий карантин на 3 – 6 місяців.
Анна,добрий день.Підкажіть,будь-ласка,на який рахунок заплатити 10 злотих,щоб подати заяву на апеляцію коменданту плацовки?Поверталася з Польщі і поставили депорт,бо неправильно порахувала дні перебування.
А в длкументах що вам дали при оформленні там де про апеляцію інформація немає номеру ніякого?
Дякую,що відгукнулись. В тому Zawiadomienie є номер рахунку,але сплатити треба 17 злотих.А я тут почитала коменти,то всі пишуть про суму в 10 злотих.І ще одне запитання,як правильно написати лист -звернення Коменданту і як його передати?
Анна,чи неможна до вас зателефонувати? В мене часу на апеляцію залишилося три дні.Понеділок останній день.
Марія,я зараз не в Україні тому зідзвонитись буде напряжно..
Якщо ніхто більш не відпише на ваш комент,з тих хто недавно подавав апеляцію то зробите за моєю порадою.Я в темі оформлення самого листа не в курсі можливо щось змінилось,я подавала трохи давно.
Сплатіть 10 злотих на той рахунок що є,і звернення напишіть само собою на польській ,і за правилами оформлення:кому ,від кого,дату(як офіц.звернення оформл.).Безпосередньо в зверненні чітко напишіть по якому питанню звертаетесь,що хочете і якісь обосновані факти і виправдання вашого порушення.так можете добавити щось на зразок того,що ненавмисно перебільшили і більш такого не повторитьсятакої необачності.
Передати можете краще через когось хто буде їхати в Польщу так швидко буде.
До листа додайте копію паспорта і чека про оплату.
Анна,дуже дякую.Зроблю так,як ви радите.
Анна,доброго дня.Підкажіть,будь-ласка,при написанні заяви на апеляцію писати просто Коменданту плацовки…. ,чи писати ім”я і прізвище коменданта,який підписував і оформляв мої документи на департацію?
Я писала адресу плацовки а звернення безпосередньо на имя до того хто оформляв.
Добрий день Анна у мене така ситуація мені в польщі поставили депортацію на рік закінчуеться в грудні чи можу я відкрити робочу візу в січні дякую
Маете ризик видмови.за що депорт ваш був?
доброго дня! Будь-ласка допоможіть з порадою. в мене така проблема – мені не дали польську візу, з поясненням що я в системі СІС Італії.А в Італії ніколи не була. Їздила в Італійське Консульство, ті відсилають назад у Польське. і так вишу не знаю що робити
А взагалі закордоном були чи чистий паспорт?
Так: Угорщина, Сербія, Словакія,Польща,Чехія. Але порушень ніколи не було. Паспорт на візу подавала чистий і новий.
Так: Угорщина, Сербія, Словакія,Польща,Чехія. Але порушень ніколи не було. Паспорт на візу подавала чистий і новий, бо старий вже не мав вільних сторінок!!!Але в мене до цього завжди були культурні візи,а тут я подавала на бізнес і вперше на Польщу.Коли дали цю відмову і сказали що я в базі СІС це був шок. Поляки мене відправили до італійського посольства, а ті мене назад до польського “відфутболили”.Я просто в паніці, до кого звертатись, як дізнатись правду?Що робити? Чи я є в тій системі, чи поляки просто не хотіли відкрити?
я в старому паспорті мала фото в клобуці, а в новому вже без нього. Можливо через це дали відмову? але якщо я дійсно в СІС? я нічого не розумію.
добрий вечир Анна в мене така проблема були 4 воеводськи визи а в червни подала на очередну воеводську и дали видмову по який причини посредник не сказав и подали через 2 мисяци на пивричну и тоже дали видмову а писля знову подала в угорське на Шенген и також видмова и пояснили що видмовили у визи тому що я внесена в базу sis польським посольством порадьте що робити або куди звернутись буду вдячна за пораду
Як так посередник не сказав?ви паспорт не сами забирали?майже завжди дають бумагу де написана причина,можливо в посередника “рильце в пушку” тому и не сказав.
А хто про сис повидомив ?
Доброго дня! Заповняю wniosek,потрібно адрес pevnomocnika.Ви писали що можите дати контактні дані через кого ви робили.
добрий день Анна дякую за видповидь паспорт забирав курьер а бумагу дали але заьрав той чоловик через якого робила визи а дизнала я за то що внесена в угорському посольстви сказали що я на 3 роки внесена в базу сис будь те добри я пидскажить що робити дуже вас прошу я у великому тупику що робити
В угорське ви подавались сами чи через посередника?
Ну я не чула ще щоб посольство вносило на 3 роки в сис,на такий термин за серйозни порушення вносять.ви николи ничого ранише не порушували?
Щоб прояснить картину треба зробити запит до Польши.на стор.8 е адреса.
та ничого не порушовала а в угорське позванку робив посредник а подавала сама и забирала сама и там сказали що це не вони внесли а польське посольство
а то посилати електронною поштою?и як це писати?
Написати лист запрос.туда можна без поручителя.і будете знати чи ви в сіс і на скільки часу
добрий день Анна сьогодни у посольстви польському у Львови мени взнали що я точно внесена в сис мабудь було фальшиву запрошення чи можна тепер зробити щоб поихати в чехию дуже треба пидскажить будь ласка
Надовго внесено?
Тильки нелегально можна спробувати(змина документив)
вроди на 3 роки але я спробую написати до Варшави для уточнення пидскажить як правильно написати а замину документив це миняти призвище чи тильки зминити 1 букву в призвищи в з инд номером?чи без?
Напишить мени на мейл там е в коментах стор.4 -5 назад
Напишить мени на мейл там е в коментах стор.4 -5 назад.
Анна,добрий день.Вчора передала документи на апеляцію на кордон коменданту плацовки (департація на 6 місяців).Заледве знайшла водія автобуса,який погодився їх передати .Результат-страж граничний відмовився передавати коменданту ті документи,і пригрозив водію,що якщо той ще раз таким чином захоче комусь допомогти,то сам буде мати проблеми на кордоні.Порадьте,що маю зараз робити(вчора якраз був останній день подачі апеляції(14 днів))? До кого звертатися? Допоможіть,будь-ласка.
Анна,в мене віза шенген на два роки(переселенці).Комендант,який оформляв мені департацію,сказав,що мою візу не анульовує,тільки ставить заборону в”їзду до польщі на 6 місяців.На самій візі ніякого штампу нема.
Ммда занудний типок попався..
Пропробуйте тоді передати комусь хто іде в Польщу хай зразу як переїде в найближче поштове відділення зайде і відправить заказним листом.воно на слід день буде в них.а на емейл коменданту напишіть що відправили лист апеляцію.
Можна і з укр заказним але то довше буде.
Добре що візу не анулювали.
Добрий вечір Анна, на 1 ст. пишете що можете дати контактні дані уповноваженого в Польщі.
Вже не береться за це діло бо багато раз подавав свої дані.
dobroho vecora.mene zaneslu v sustemy sis v 2009…zaraz ja vujsla zamis za hr.cechiji i nemozy pojichatu do njoho tak jak dajyt vidkazu so ja v susutemi sis…kydy zvernytusj sob jiji anoljuvatu
Хто вніс?чехи?
nea polsa na vsi krajinu
zavtra pojidy v polske posollstvo do konsya diznajusj po jaij pucuni ade todi mni davau dpot na ik a tp vujavjatsja vonu aneslu mene v sis
Консул вам причини не скаже.а ви сами не в курси за що??
Ви подавали на нац.визу?
abo so robutu
Добрий день. Допоможіть мені будь-ласка. Я подавала на польську шенген-візу робочу і отримала відмову (причина 8). Потім подавала ще раз (причини 8- не підтвердилась мета візиту і вже 5 – щось про небажаний вїзд на територію одної з Шенген-держав). Я так розумію, робоче запрошення, по якому подавалась, було фальшиве.. або що… Чи може це грозити внесенням до системи SIS&
На робочу чи на шенген ви подавались?
Там де йдеться про одну з Шенген держав не указано яка саме?
Ви раниш ничого не порушували?
Я перепрошую, там вдруге не 5 і 8 були вказані пункти , а 6 і 8. Тож чи може це грозити внесенням до SIS?
доброго дня,Анно! Будь-ласка допоможіть з порадою. в мене така проблема – мені не дали польську візу, з поясненням що я в системі СІС Італії.А в Італії ніколи не була. Їздила в Італійське Консульство, ті відсилають назад у Польське. і так вишу не знаю що робити. Я була в країнах: Угорщина, Сербія, Словакія,Польща,Чехія. Але порушень ніколи не було. Паспорт на візу подавала чистий і новий, бо треба було поміняти фотографію(я в старому паспорті мала фото в клобуці, а в новому вже без нього)!!На візу подавала два паспорти!!!В мене до цього завжди були культурні візи,а тут я подавала на бізнес і вперше на Польщу.Коли дали цю відмову і сказали що я в базі СІС це був шок. Поляки мене відправили до італійського посольства, а ті мене назад до польського “відфутболили”.Я просто в паніці, до кого звертатись, як дізнатись правду?Що робити? Чи я є в тій системі, чи поляки просто не хотіли відкрити?
Не панікуйте перш за все.Через то що фото в клобуці і без нього навряд чи є причиною відмови.я спочатку думала що ви дали чистий паспорт і тому відмова.а так як ви і старий давали де вони могли переглянути всі візи
І побачити що не було порушень..то теж нічого не розумію.і як могла Італія внести якщо ви там не бували.
А в дійсності запрошення на шенгенку ви впевнені?
Можливо з ним щось не так або ви просто попали в процент відказників..кінець року скоро
Вам дализ пасплртом бумагу де написано що ви внесені в сіс Італією?
так дали відмову і відмітили пункт 5-й.”запис стосовно вашої особи, що робить не можливим ваш в’їзд, був внесений до інформаційної системи шенген (SIS) Wlochu”……Можливо проблеми з запрошенням,я робила через посередників яких мені порадила моя сестра, яка також робила в них і не мала жодних проблем!!!!
Дякую Вам за допомогу!!! Можливо знову подавати документи щоб бути впевненим?
Зробить спочатку запрос в сис,це напевно якась помилка .
Просто якщо нове запрошення а ви дийсно в сис то визу не дадуть.