Шенгенська інформаційна система (SIS)
Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.
Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.
На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.
Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).
Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди
У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.
Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.
Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.
Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.
УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.
УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!
Структура бази даних SIS
У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:
- прізвище;
- ім’я;
- можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
- перша літера другого імені;
- дата народження;
- місце народження;
- стать;
- національність;
- будь-які, що використовуються, псевдоніми;
- чи озброєна дана людина;
- чи людина чинить опір (при затриманні);
- підстави для тривоги;
- дії, які необхідно застосувати;
- втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
- втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.
Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.
Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.
Історія бази даних SIS
Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.
Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.
Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.
Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.
Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.
Шенгенська Інформаційна система сьогодні
Юридичні аспекти і технічні характеристики
Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:
- перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
- технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.
Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.
Дані, що зберігаються в базі SIS
Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.
У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.
У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.
Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.
У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.
Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.
Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.
Зразок запиту в базу SIS
Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382
Формуляри запитів до SIS
Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.
PS.Віз мав штук 7.ніколи проблем небуло.Наші прикорд.мені сказали шо ніхто нічого небуде перевіряти но і закорд.паспорт поляки вже невіддадуть.Дякую за добру пораду.
Іван,що вам сказати.Ви не в сіс пока поляки ще розглядають вашу справу.у вас відбитки брали?
Доброї ночі Аня.Так відбитки брали.Я цікавився у наших прикорд.то з їх слів то обична процедура(відбит.пальців).Сьогодні думаю подати на венг.візу якшо немае мене в СІС то за дві неділі мав би получити візу.На Вашу думку шанци е???Дякую за відповідь
З 26 червня при подачі на візу треба буде теж здавати відбитки такщо не така то вже й обична.якщо ваші пальці брали при затриманні то там покаже і візу не дадуть.
Подавайтесь пока ще свіжий депорт більше шансів получити візу і виїхати.
Дякую за добру раду Вам.З повагою Іван м.Дрогобич
Іван хотіла ще спитати ,а ви як іхати хочете надовго чи часто їздити?ви зробили новий паспорт в ньому код ідентифік.є?
Доброго дня Аня.так в новому паспорті е новий код але не такий шо був перед тим.там вказано рік нар.місяць.день. проміжуток і шисти значні цифри.Я сам здивувався.А стосовно поїздок.так я вже роки їзжу на европу.Живу в празі з 2002 року.правда незавжди так як хотілось би…
Я питала тому,що якщо візу дадуть а ви їдете не надовго а просто часто їздитимете,то можуть вичислити по коду потім.якщо дані попадуть в сіс.
Аякщо поїхати і довго бути то поки будете повертатись,срок в сіс пройде.
А чому ви не зробиье норм.чешську візу якщо маєте в Празі роботу?
Доброго дня Аня.Стосовно ческої візи.там нюансів дуже багато а гарантій шо дадуть візу мало.Мені головне попасти в европу.а вертатись буду коли закінчется повністю віза.Покішо самий розумний варінт по ціні і часу це венгер.віза а там подивлюсь..
Добрий день ,Анно!Я вже маю лист з відмовою в резиденції у зв’язку з тим,що у мене “заборона в’їзду в Польщу до 25/09/2016 року через фальсифікацію документів”Допоможіть написати лист прохання про пом’якшення вироку і зняття з бази моїх даних (нагадаю,що мене внесли,після того,як я на рушила заборону суду про в’їзд ,через те що не знала про це рішення і про суд).
моя ситуація:їхав автобусом через Францію у Лондон,французи мене затримали в себе на контролі з левим польським доводом,відпичатків не брали,зразу відправили літаком з парижу в київ .питання:Що буде з моєю шенгенською польською візою,чи можна знову вїхати по ній в польщу? якщо в ній стоіть печатка вїзду з України у польщу а виїзду з неї не має?
Я в по ній не ризикувала їхати .не знаю хай адмін щось порадить.
бувало таке, що печатки виїзду не ставили і візи відкривали після цього. Але, як вас відправили літаком, не анулювавши візу?
Добрий день ,Анно!Я вже маю лист з відмовою в резиденції у зв’язку з тим,що у мене “заборона в’їзду в Польщу до 25/09/2016 року через фальсифікацію документів”Допоможіть написати лист прохання про пом’якшення вироку і зняття з бази моїх даних.Мій емаіл natala.kotcybins собачка gmail.com(нагадаю,що мене внесли,після того,як я на рушила заборону суду про в’їзд ,через те що не знала про це рішення і про суд).
Доброго дня. В мене така ситуація, мене затримали у Франції хотів виїхати по польських документах, мене заарештували, зняли відпичатки пальців, сфотографували, забрали усі мої речі, і відправили у тимчасовий табір для біженців, там я пробув 5 днів, після того був суд, відпустили, грошей і паспорта не віддали, сказали їхати через 5 днів у зовсім друге міто Ренне, це десь білля 200 км, там де мене відпустили, сказали, що у перфектурі віддадуть паспорт, я якось перебув ті дні, приїхав в місто, прийшов по документ пояснив що мене затримали. Вони мені натомість сказали чекати ще 6 днів зроблять запит, тоді відправлять на Польщу (у мене була робоча польська віза)нехай рішають що зімною робити, я немав вже сили так довго чекати, нагадаю у кішені ні одного цента, усе забрали, я подзвонив до знайомих в Іспанію ті приїхали забрали мене у Барселону, тепер трохи віддійшов нормально поспав, поїв. Питання що мені робити як попасти на Україну, внесли мене в базу чи ні, і чи може бути депортація з Франції і Іспанії??? допоможіть.
А чому ви не просили біженства? Я не знаю які закони Франції але в Польщі пів року треба жити в гуртожитку для біженців і щей гроші платять здається 250злотих. Які вони документи дали? І хто вас затримував поліцейські чи погранична служба?
Привіт, затримали пограничники, потому приїхали жандарми (поліція) через те, що я хотів на чужих польських документах попасти в Англію, шофера який віз мене і ще троьох хлопців дали рік тюрми, у нього знайшли багато польських доводів, ймовірно він віз в Англію. Адвокат запропонував біженство, але то не для мене тре чекати біля 5 років може тоді щось получеться…
А ви територію табору самовільно покинули? Мені здається ви не мали права його покидати. А те що ви в сіс будете то точно і можливо більше чим 1 рік а можливо й цілих 5. Тому можливо вам краще було б залишитися в біженцях
Був суд, нас відпустили, замість паспортів дали тимчасові паспорти, що мали право знаходитись 8 днів на території Франції.
Попробуйте піти до адвоката (або ваші друзі) в Барселоні.Нехай розкажуть все як було.Може є можливість оформити статус біженця в Іспаніі.Адвоката знайдіть такого,що від червоного хреста,або просто від іспанської церкви.Також можна ще позвонити в наше посольство в Барселоні і спитати в них.Якщо не можна оформити там нічого,то в нашому посольстві вам можуть дати білий паспорт,по якому ви прямим літаком(тільки літаком)ідете на Україну .Іспанці вас чіпати не будуть,хіба десь в шось попадите і захочуть перевірити документи,ото тоді буде проблема,бо ви навіть паспорта не маєте.Але просто собі залишитись можна,якщо ваші друзі вам допоможуть.
Може хтось знає, як можна взнати чи я є в базі?
Але думаю,що якщо ви в sis,а ви точно там є,то і статус біженця вам певно не світить.На Україну як вернитесь,то безвиіздно на невизначений термін то точно.А в Барселоні можите сидіти дійсно поки не виженуть,а це як повезе.В мене знайомі живуть в Іспаніі по 10 років без легального дозволу,тобто без документів і різних прав.
А як він може просити біженство на лівих документах і на підставі чого?
Тим більше притулку можна просити в першій країні кордон якої перетнув,а тут як я розумію першою була далеко не Франція.
Я думаю,що зараз вам не реально щось дізнатись,бо ви паспорта не маєте.
Якщо є копія паспорту або хоча б номер то взнати можна на який термін.але в базі є точно.
Копія є.
Але грошей не було, пили воду скрану весь тиждень, ми не могли більше лишатись… Гроші конфіскували.
У мене робоча польська віза, до 8 серпня.
А як можна взнати? Ви знаєте як це можна зробити?
В SIS ви 100 процентів є,в вас брали біометричні дані.А щоб зробити запит,це треба робити офіційно.Адресу для кореспонденції вказувати.Ксерокопію паспорта подавати.А ви в Іспанії нелегально.Ще вам поляки за не цільове використання візи своє добавлять.Це хіба в наше консульство звернутися,або сидіти до кінця поки не виженуть.Ще і на візу з червня відбитки будь брати.А те що ви невиїздний будете на довго це точно.
Я думаю що адресу краше вказувати українську. І треба писати в Варшаву в KSI. Тому що віза польська, і вони напишуть хоть куди далі звертатися
А якщо я є в базі, можу я поїхати в штати, чи в Канаду?
Sis це база Шенгена, тобто країн ЄС. Але вашу справу скоріш за все в базу Інтерполу також занесли. Оскільки у Вас були фальшиві документи.
Доброго дня,
така ж сама ситуація як і у більшості. Поверталася з Німеччини по польській бізнес візі, за що в Згожельцю була знята з рейсового автобусу. Закінчилось тим, що дали заборону вїзду на територію всієї шенген зони на строк 6 місяців. Жодних штрафів не було, але що гірше, отримала умовно 4 місяці. Як і всім вони порадили написати лист-прохання до коменданта про зменшення строку або взагалі про його скасування.
Знаю одне точно, що мій лист опрацьований і вже в дорозі на Україну.
Але так як радили інші, я по приїзду додому зробила швидко новий паспорт і знову подавала на візу, але нажаль отримала відмову, через те що занесена в базу сіс.
Як думаєте взагалі шанси виїхати пізніше є?
Знову міняти закордонний паспорт?
І може хто знає, чи не є краще пересуватися літаками по європі? Щоб уникнути цих контролерів?
Дякую
Ви написали лист прохання комендантові в Згорджелець? Вам скасували заборону?
так написала,подрузі прийшла відповідь і вона переслала мені його на Україну, тому чекаю))
Довго в Згорджельці опрацьовували лист? Яку причину вказували? І вони повинні були написати з якого дня у Вас знята заборона.
в мене вийшло приблизно 1,5 місяці. Але якщо забрати пасхальні вихідні, то приблизно місяць. Я чекаю від них хоча б більш конкретної інформації, на скільки точно занесена в сіс, з якого саме числа, і чи якось мій лист на них вплинув чи ні?
Можете залишити свои координати? В мене такаж ситуація як у Вас. Мій номер 0935181206
А що вони вам в листі вказали? Які дані?
В мене такаж ситуація як у Вас Мій номер нуль дев’яносто три 5 1 8 дванадцять 0 шість
як тільки отримаю лист, відразу дам знати,зараз тільки чекаю на нього, тому нажаль ще нічого конкретного відповісти не можу.
А ви писали в згорджелець коменданту? І платили за обробку даних 10злотих? В новому паспорті ваше прізвище пише як в старому?
Таня,доброго дня.Напишіть,будь-ласка,номер рахунку,на який потрібно сплатити 10 злотих.Хочу подати на апеляцію.Наперед дякую.
так писала коменданту і платила 10 злотих. Дані в новому паспорті такі ж самі як в старому.
Ви теж писали коменданту?
Так, а яку ви причину вказували чому ви хочете щоб вам зняли заборону?
вам щось відповіли?
Ще ні. В Згорджельці мені сказали щоб був успішний результат по візі після зняття заборони потрібно подавати на візу іншої держави Шенгену. Я поміняла паспорт але прізвище написане по іншому і коду в нових паспортах вже немає. Я просто думаю чи реально вони знімають заборону, комендант мені казав напротязі 10 днів.
Якийсь брєд вони вам сказали по поводу візи іншої держави.щоб її отримати вам треба буде доказ того що вас зняли поляки.
Це не бред ми в крайовій базі. Яку бачить тільки Польща 2 роки. А сіс бачать весь Шенген. Того і бажано відкривати візу іншої країни навіть після закінчення сіс
а як довго ви вже під забороною?
З 23.01.15 так само на 6міс
А у вас Аня є якісь думки з цього приводу?)
з приводу вашого зняття з бази?
Якщо вже лист отримали то що ви гадаєте зняли чи ні,чому не прочитала вам подруга рішення?
Якщо отримали умовно 4 місяці то роки два випробний термін потягнути може.
не знаю, подруга не читала, так відразу і відправила.
оооо тоді це біда, якщо 2 роки буде(((
Почитайте свої документи ,що там пише?
Якщо є щось про крим.порушення то знайте,що справа погана.Якщо 4 умовно то невиїздні на випробний срок.а скільки він триватиме треба у них взнавати.
2 роки в крайовій базі ваші дані зберігаються. Це якщо ви зробите те саме порушення на території Польщі тоді вони будуть враховувати ці 2р.
а заборона виїзду тоді так і є на 6 місяців?
чи може вже бути на 2 роки?
Заборона на 6 міс, а по польщі 2роки ми знаходимось в базі, як особи що вчинили правопорушення
І як особи ,що вчинили правопорушення на цей термін є невиїздними.
в документах нічого про кримін. порушення немає, але говорили, що маю термін на 4 місяці.
Я вам тому і телефон свій дала щоб зв’язатися і уточнити всі моменти як було у мене і у Вас. Я не знаю звідки ви взяли 4 міс. 2 роки призначає суд, це мін термін. На цей суд ми можемо не бути присутніми
Вам про 4 місяці сказав хто?той хто оформляв?
добре Юлія,ми сконтактуємося, але десь так під кінець тижня.Я мала на увазі теж, що 4 місяці умовно і так 2 роки випробувальний термін. Про це вони говорили.
0972800203, теж мій номер на всякий випадок.
То будьте готові на 2 роки .як давно вас затримували вони?
Хоча якщо вам вже відмовили по причині даних в сіс то вашу справу вже розглянули і срок пішов.
Мені здається що напротязі 4місяців мав відбутися суд. А Ви з якого міста?
мого хлопця забрали в тюрму за штраф 5.05 на місяць, і вже другий день немає ніякої звістки від нього. Може хто знає в яку тюрму саджають за штрафи???
Де забрали ?
на Польській таможні.
Прям затримали і відразу в тюрму?він не захотів штраф платити чи що?
Я не знаю яка саме у вашому випадку таможня,але у двох знайомих було таке.Один за нецільове сидів в тюрмі ну це типу якесь кпз для порушників перебування які чекають там на вирок і депорт. Один сидів 14 днів в тюрмі,де перебували різні порушники.(по різних статтях не тільки по порушенню перебування)
Пошукайте інфу яка тюрма чи типу кпз є в районі тої таможні або відноситься до того округу і там його шукайте.Можливо йому не надали можливості подзвонити.
затримали на польській таможні, посадили на місяць штраф відробити, але в нього не великий штраф. Чому так довго? в мене є також знайомий і в нього ще більший штраф посидів три дні і відпустили…
Не гарячкуйте.може скоро і вашого відпустять.
Скажіть будь-ласка куда мені потрібно звернутись щоб взнати чи є я в сіс системі чи нє, і куда потрібно відсилати запит про це??????
наперед дякую=)
Володимир то ваша насичена історія зверху?вам вже відписали ніби)
В мене депортація з Італшї. Пройшло вже 6 років. Як анулювати дані з SIS?
А що не пройшла ще по сроку?
Добрый день Анна,читала очень много коментарий,вижу вы многим отвечаете.Кто-то знает если депорт с Венгрии?? у меня наверно такая история как и у многих,забрали паспорт дали бумаги,фотографировали и отпечатки пальцев,это все за липовые польские печатки,для того что б избежать коридор.Хочу щас подать на Польскую визу и незнаю дадут или нет,и уже так страшно ехать,начиталась тут что поляки многих останавливают,наверно лучше самолетом
Доброго дня! Підкажіть апеляція на відмову в польській національній візі,…..вона дає якийсь реальний результат…чи це дурна трата часу і нервів.можу допомогти зробити запит в систему SIS,мав рік депортації
По якій причині відмова?
По причині моїх данних в SIS, тепер я чистий…але в червні 2014 року, я зробив новий паспорт і подав на польську робочу візу (наївний дурник), тепер офіційно з мене зняли покарання (занесено було словаками), але я знову 15 травня подаю папери на польську робочу візу…і думаю, що 50 відсотків отримаю відмову.Питання – варто буде апелювати,…чи забити, і подати скажімо на литовський шенген.
Тобто ви ще відмову не отримали а так на майбутнє цікавитесь?
по тій візі робочій мали відмову через сіс тепер рік минув срок в сіс пройшов ви знову подаетесь і думаєте що буде відмова?
У вас на руках є бумага де написано ,що ви чистий?
Якщо так і ви прикладете її до документів(копію)то відмови не повинно бути.
Мається на увазі відмови по причині сіс.
Якщо до документів не придеруться
Олег, напишете чи відкрили візу чи ні.
Дякую.
Олег,а за що вас депортували словаки?Моя історія на 8 і 9 сторінках.Чи určil вам policajný útvar lehotu na vycestovanie?Напишіть, будь ласка!
Доброго дня! скажіть будь ласка, де можна провірити чи занесли мене в карантин чи ні? мав просрочений коридор але польські прикордонники мене випустили і просили посидіти в дома поки з”явиться коридор…
Якщо нічого не оформляли печатей ніяких крім печатки виїзду не ставили и тд.то скоріш за все не внесли
тільки печатка про виїзд і все
То напевно все ок.
Ви не набагато просрочили?
37 днів, але легально працюю далекобійником…
То може тому і не поставили нічого.по перше легальна робота та ще і далекобійник.