Шенгенська інформаційна система (SIS)

Шенгенська інформаційна система (англ. Schengen Information System, SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, які знаходяться в розшуку, особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісти, а також інформація про підроблені і загублені документи і пов’язана з безпекою кордонів.

Спочатку учасниками Шенгенської угоди були: Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Франція. З моменту заснування договір підписали і приєдналися до системи ще 20 країн: Австрія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція і Естонія.

На даний момент Шенгенська інформаційна система використовується 25 країнами. Слід зауважити, що серед них лише Ісландія, Норвегія та Швейцарія не є членами Європейського союзу.

Ірландія і Великобританія, які не підписали Шенгенську угоду, беруть участь у Шенгенському співробітництві в рамках Амстердамського договору, який інтегрував Шенгенську угоду в право Європейського союзу, дозволяючи цим країнам брати участь у всіх положеннях або частинах Шенгенського права. Ірландія і Великобританія використовують SIS для забезпечення правопорядку. При цьому вони не мають доступу до даних про громадян третіх країн, яким відмовлено у в’їзді (стаття 96 Шенгенського права).

Не секрет те, що багато наших громадян через незнання, або з якихось інших причин досить часто порушують візовий режим багатьох країн, що входять до складу країн Шенгенської угоди

У зв’язку з цим інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.

Внесення даних про людину (про вантаж, майно) в систему SIS будь-якою країною Шенгенської угоди – ініціатором запису, тягне за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.

Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію системи SIS, керуючись міжнародними договорами, може і має на це право обмежити, заборонити в’їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані в базу SIS) країн Шенгенської угоди.

Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.

УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.

УВАГА! Заміна паспортів, імені, по батькові і т. д. не допоможе вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди!

Структура бази даних SIS

У базі SIS інформація зберігається відповідно до законодавства кожної країни. У ній знаходяться більше 15 мільйонів записів, що містять наступну інформацію:

  • прізвище;
  • ім’я;
  • можливі об’єктивні і постійні фізичні характеристики;
  • перша літера другого імені;
  • дата народження;
  • місце народження;
  • стать;
  • національність;
  • будь-які, що використовуються, псевдоніми;
  • чи озброєна дана людина;
  • чи людина чинить опір (при затриманні);
  • підстави для тривоги;
  • дії, які необхідно застосувати;
  • втрачена, вкрадена або незаконно присвоєна вогнепальна зброя;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені чисті документи ідентифікації;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені автомобілі;
  • втрачені, викрадені або незаконно привласнені банкноти.

Друга технічна версія системи (SIS II) знаходиться в розробці для того, щоб включити в себе нові типи даних і об’єднати нові держави – члени Союзу. Система могла б бути відкрита для великої кількості установ, наприклад цивільних властей, Європолу та служби безпеки.

Особисті дані могли б читатися на одному персональному пристрої – помічника по всій Європі, поліцією і митницею під час перевірок ідентичності. Деякі хотіли б отримати вигоду з цих технічних змін, щоб перетворити цю систему в систему розслідування, але велика кількість Держав – членів хоче, щоб ця система залишилася системою поліцейської перевірки, залишаючи Європолу цю роль в розслідуванні.

Історія бази даних SIS

Римський договір від 25 березня 1957 і угода, що визначила економічний Союз країн Бенілюкс 3 лютого 1958, ставили із самого початку метою – вільне переміщення людей і товарів.

Країни Бенілюксу, як меншість, були здатні швидко здійснити цю інтеграцію. Для Європейського Економічного Співтовариства, центром були спочатку економічні аспекти і тільки після того, як були підписані угоди Saarbrücken між Францією і Німеччиною 13 липня 1984, були зроблені істотні скорочення перевірок людей на кордонах між цими двома державами.

Приєднавшись до трьох держав – членам Бенілюксу, ці п’ять країн підписали Шенгенську угоду 14 червня 1985 для поступового переходу до вільного пересування людей і товарів між ними. Хоча все і здавалося простим, але на практиці принесло безліч труднощів. Ціна цієї свободи полягала в тому, що кожна держава повинна було залишити частину своєї автономії і довіряти своїм партнерам, щоб виконати заходи, необхідні для її власної безпеки.

Для скорочення майбутніх внутрішніх перевірок на кордоні, не порушуючи безпеки держави, оскільки Європа вже зіткнулася з реальною терористичною загрозою, повинні були бути виконані компенсуючі заходи.

Складання тексту угоди зайняло п’ять років. Тільки 19 червня 1990 року, до п’яти попередніх держав, які раніше підписали Шенгенську Угоду 14 червня 1985 (SAAC), почали поступово приєднуватись Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Австрія і п’ять країн Скандинавської Угоди Паспортів: Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія і Швеція.

Шенгенська Інформаційна система сьогодні

Юридичні аспекти і технічні характеристики

Починаючи з 25 березня 2001 п’ятнадцять держав прийняли шенгенську угоду і зняли поліцейський контроль на їх внутрішніх кордонах. Компенсаційні заходи формують основну частину угоди, але принципова частина, основа Шенгену, це створення загальної інформаційної системи в державах, що підписалися: Шенгенської інформаційної системи (SIS). Що стосується поліцейського співробітництва, ця система – новатор, як технічно так і юридично:

  • перш за все юридично, розпізнавання юридичної сили записів, переданих Шенгенськими партнерами, із зобов’язанням кожної Держави поважати дію, яка буде порушена відповідно з описом, так само як і впровадження пристрою, здатного гарантувати повагу особистих свобод і захисту персональних даних;
  • технічно – повним створенням системи обробки інформації, постійно пов’язаної з екстремально різними, різноманітними національними додатками, і маючи необхідність в оновленні національних баз даних в режимі реального часу. Поділ особистих даних з делегацією повноважень, що стосується застосування дій, може бути зроблено тільки на основі взаємної конфіденційності, яка грунтується на прозорості.

Для того, щоб це здійснити, держави підписали угоду, що гарантує правильність, законність і своєчасне оновлення інтегрувальних даних, а також використання цих даних тільки для остаточних заходів, представлених доречними в рамках статей підписаної угоди.

Дані, що зберігаються в базі SIS

Заносяться в SIS дані, що стосуються: осіб, що перебувають у розшуку, з метою їх передачі правоохоронним органам або екстрадиції до країни, звідки вони прибули; іноземців, для яких встановлено заборону на в’їзд до країн Шенгенської зони; зниклих без вісті або оголошених у розшук людей; свідків , які ухиляються від контактів з правоохоронними органами; обвинувачених; засуджених; осіб, щодо яких здійснюється прихований або особливий контроль.

У SIS можуть бути занесені наступні дані людини: прізвище та ім’я; його особливі постійні фізичні характеристики; перша літера другого імені; дата і місце народження; громадянство; інформація про те, озброєний він і чи може чинити опір при затриманні; джерело інформації про дані людини; метод, який буде застосований при її затриманні.

У SIS не можуть міститися такі дані людини: расова приналежність; політичні погляди; віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання; інформація про стан здоров’я та сексуальну орієнтацію.

Людина може отримати інформацію, що міститься в SIS і що стосується її особисто, якщо це не суперечить чинному законодавству.

Дані про людину можуть бути занесені в систему іншої країни, на яку поширюється Шенгенська Інфосистема. У цьому випадку відповідальний співробітник Центральної кримінальної поліції Естонії повинен до видачі цих даних дізнатися точку зору центральної установи, яка відповідає за внутрішньодержавну частину SIS відповідної держави.

У будь-якому випадку відмову у видачі даних, запитуваних людиною, необхідно обгрунтувати письмово.

Залишається додати, що SIS не є публічним регістром. До даних SIS мають доступ тільки уповноважені службовці. Дані регістра можна використати тільки в цілях, що випливають із Шенгенської конвенції.

Максимальний термін, протягом якого дані можуть зберігатися в SIS, – десять років. Будь-яка людина має право зажадати виправити або ж виключити з SIS дані, що стосуються її, якщо, на його думку, вони є неправильними або ж внесені в регістр незаконно.

Зразок запиту в базу SIS

Дякуємо Анні за відповідь – https://ostarbeiter.vn.ua/schengen-information-system.html/comment-page-17#comment-10382

Формуляри запитів до SIS

Дякуємо Роману за відповідь (тут):
Доброго вечора, у поляків є такий сайт http://udsc.gov.pl/ru/cudzoziemcy/obywatele-panstw-trzecich/wykaz-cudzoziemcow-ktorych-pobyt-na-terytorium-polski-jest-niepozadany/
де є всі формуляри для запитів.

Коментарі до статті

  1. Ivan :

    порадьие, будь-ласка, в мене в 2006 році була польська департація на 5 років. Які шанси що мені відкриють зараз польську візу? Дякую

    • Анна :

      В вас є бумага де написано,до якого числа і року ви мали заборону ?паспорт той самий?
      В принципі депорт пройшов мають відкрити,якщо є бумаги де вказано дати то прикладіть копії.

      • Анна :

        Або просто з собою майте,щоб вам не дали відповідь типу ваші дані ще не видалені..

        • Ivan :

          Бумаги нема, але паспорт інший і там вже є дві туристичні шенгенки: словацька і угорська. Можна пробувати подавати на польську робочу візу? Дякую

          • Анна :

            А як давно ті візи відкривались?паспорт новий в смислі дані ваші справжні тільки сам документ новий ?

          • Анна :

            Я думала то ваша перша спроба після депорту ,а якщо вже були візи,то відкриють без проблем я думаю.якщо документи безпосередньо на візу будуть в порядку звісно.
            Якби ви були в базі то ні венгри ні словаки вам не відкрили візу.

  2. Христина :

    Доброго дня Анна,вмене до вас одне невелике питання.
    Мій знайомий знаходиться в Німечині,внього два роки тому вкрали закордонний паспорт.Натамтой час боявся звертатись до міліції,сказав що і департацію можуть дати,він хоче повернутись на Україну,підкажіть будьласка що йому робити в такій ситуації.До кого звертатись???.
    Буду дуже вдячна за пораду.
    Дякую.

  3. Христина :

    Доброго дня Анна
    Вмого знайомого неприємна ситуація получилась,він наданий час знаходиться в Германії,вже як два роки.
    Два років тому поїхав до Германії у гості,вкрали закордонний паспорт,він незнав шо робити,до міліції боявся звертатись,думав що можуть йому (департацію дати).
    Він хоче повернутись на Україну,підкажіть будьласка,що в такому випадку йому робити.
    Буду дуже вдячна.
    Дякую

    • Анна :

      Ну те,щовін два роки боявся звернутись в поліцію через боязнь депорту виглядає по меншій мірі дивно) адже перебування без документів це пряма дорога туди.
      Що тепер робити не знаю..заявити ,що вкрали паспорт недавно..не пройде бо перебуває вже на території ес 2 роки..це можна перевірити
      Без паспорта не виїде.шукайте якісь нелегальні шляхи виїзду за гроші чи махінації з паспортами..ну або заявляйте про крадіжку паспорта і з білим хай виїжджає але бажано не через Німеччину чи Польщу и тд.і літаком бажано..
      Можливо адмін групи прочитае комент і щось вам порадить.

      • Христина :

        Напевно це кращий варіант,звернутись до Українського консола в Німечині.Отримати білий паспот і летіти на Україну?.
        Дякую.

        • Анна :

          Варіант хай вибирає сам,тільки по білому хай вилітає бажано не з Німеччини.Більше шансів не загриміти в сіс.

  4. Аня :

    Анна, добрый день!
    Подскажите, пожалуйста, как быть в моей ситуации. В чистый паспорт получила два отказа в выдаче польской национальной визы. Первый отказ был в апреле, указали причину отказа – наличие неправдивых данных (п.8). Видимо проблема была с приглашением. Второй отказ получила в июне, и опять указана причина неправдивые данные + добавили п.10 о наличии у них сомнений в моем намерении покинуть Польшу по окончании срока действия визы.
    Меня занесли в систему SIS? Поставили на так называемый “карантин”? Через какой срок теперь есть смысл пробоваться наново на визу? Или лучше менять паспорт?

    • Анна :

      Даже не знаю.. почему национальную ,а не Шенген ?вы собирались на работу?
      внести в сис они не могут ,но дать бумагу отказа с пунктом ,где написано ,что ваши данные в сис как показывает практика да .
      Потом придется писать в Польшу и доказывать ,что данных там нет.
      Если бы не отпечатки пальцев ,то могли бы подать в 3 раз и в случае отказа тогда поменять паспорт.Но сейчас отпечатки надо и плюс я думаю что третий отказ неизбежен.
      Наверное стоит сменить пасс.только в базе отказников вы всеравно есть…может данные поменять..и в другой страны посольство обратиться ?нет возможности?

      • Аня :

        Собиралась на работу в Польшу, документы оформляла через агентство, но как видно не к тем обратилась…. При получении отказов был только стандартный формуляр об отказе в выдаче национальной визы, никаких дополнительных уведомлений не получала. Мне тоже кажется, что сейчас третий отказ неизбежен. Вопрос какой период времени должен пройти, чтобы они отказнику поставили положительное решение при правильно поданных документах. Может к примеру 6 месяцев нужно выждать или дольше? Какая у них практика в этом случае?
        В замене паспорта есть тоже свои риски (меняется загран, отказ от инн, и обновить обычный паспорт т.к. там стоит штамп про первый загран). Я тут уже начиталась на форумах, что в случае основательной проверки документов могут и пожизненный депорт дать. Так ли это?
        Что касается обратиться в посольство другой страны, то тут вопрос, а имеют ли они доступ до информации об этих отказах?

        • Анна :

          Депорт посольство не дает,просто могут на подальшие щаявления отказывать и отказ уже не такой как обычно а на дольший срок с карантином.
          Я так вижу что море людей изза таких агенств имеют потом проблемы,у самой такое было когда то.
          А в каком городе вы подавались?
          Только в Виннице 3 месяца карантин.Но лучше месяц подождать -+ перед след.подачей

  5. Світлана :

    Аня, доброго дня. У відмові пише, що одна з країн Шенгену. Але, це не німці точно:(

    • Анна :

      Це через то ,що у вас є бумага від них?
      А в Варшаву ви самі писали чи через когось?коли дані в сіс то мали б вказати в листі що дані занесені і якою країною.
      Як давно та ситуація ваша була?дата

      • Світлана :

        Аня,в мене є від німців папір, і ще після першої відмови я дзвонила по телефону до них,і вони категорично заперечують, кажуть мене в них немає ні в якій базі. В”їзд в Німеччину дозволено з 28.02.2015 Потім я особисто звернулася в Варшаву, і мені прийшов той лист, що мене нема теж в базах SIS та VIS.Відмову дали пару днів назад. А взагалі ці всі проблеми були в лютому 2014.

        • Олена :

          Світлана,я вибачаюсь .Ви з тими документами продавались в консульство?Які прийшли Вам з Варшави?Ви їм вкладали їх як доказ?І в якому місті якщо не секрет.

          • Світлана :

            Так, я додала до візової заяви документ з Варшави.

        • Анна :

          Тоді не розумію…просто травлять вас безпідставно виходить.я було припустила що може ще з сроком заборони не визначились вони ,тому і вийшло що в сіс вас немає.
          Але в внутрішній були б тоді.
          Як особисто ви писали?через поручителя мається на увазі?
          Я тільки раз з такою історією стикалась ,як у вас.алетоді людина писала в Ваошаву через агенство,думаю там не чесно попрацювали.

          • Світлана :

            Аня, я написала лист в “головну коменду кримінальної поліції в Варшаві”, лист писала сама, без поручителя, вказала свою домашню українську адресу, переклала в бюро перекладів цей лист на польську мову, додала свою ксеро паспорту, відправила заказним листом, і через 25 днів прийшла звідти відповідь, що станом на такий-то день – і т.д. в базі не фігурую.

          • Анна :

            Я навіть не знаю тоді,що сказати.Ви не писали в уряд іноземців але коменд.поліції має такий самий доступ до бази як і уряд.можливо треба було трошки почекати,а тоді податись..моя думка що щось тут не то ..схоже на то що просто недають візу бо їм так хочеться..

          • Світлана :

            Аня, може подаватися на іншу країну? Що скажете? Дякую.

          • Анна :

            Світлана ..я навіть не знаю,що вам порадити…відмова є одна тоді в іншому посольстві теж ризик відмови.

          • Анна :

            Можете спробувати податись вінше посольство,але з печаткою відмови я думаю зря гроші витратите.

  6. Аня :

    Понимаю, что посольство депорт не дает. Имела ввиду ситуацию пересечения границы или другие возможные проверки документов за пределами Украины.
    Из-за этого агентства ни денег не заработала, и с проблемой теперь сижу. Просто в шоке.
    Подавалась в Харькове. Первая подача была в апреле, вторая получилась через 2 месяца +- несколько дней. Нас подавалось несколько человек, хотели компанией поехать, все получили по два отказа. Одному из нас, который получал (он правда в мае второй отказ получил) документы непосредственно в визовом центре, сказали, что в этом году ему подаваться наново нет смысла. Вот теперь и думай голова как быть: ждать полгода, год, или непонятно сколько. А есть ли вообще люди, которые после двух отказов добро получили?

    • Анна :

      Если честно,я таких не знаю.После одного отказа да,после истечения срока депортации знаю .Но это не значит,что такое невозможно.
      И почему всем отказы влепили,странно.

      • Аня :

        При первой попытке видимо с приглашениями что-то было не так, хотя нас агентство убеждало, что в этот период (апрель) отказывали всем поголовно, несмотря ни на что. А во втором случае вероятнее всего не вышел срок карантина, который нужно было выждать, и о котором мы не знаем. Приглашения тут по идее были правильные, т.к. знаю человека, которому по такому же приглашению у этого же агентства дали добро. Между подачами прошло всего 2 месяца, думаю надо было подождать.
        Анна, а если и вправду попробовать поехать поработать в другую страну? В базе SIS меня нет, нахожусь только во внутренних списках отказников. Как думаете, у другой страны есть доступ до такой базы отказников? Откроют ли они мне визу?

        • Анна :

          Вы имеете ввиду поменять паспорт и тогда податься в другое посольство ?
          Я такую инфу,что к базе отказников имеют доступ все посольства слыхала.насколько это правда не знаю.

          • Аня :

            Поменять паспорт и данные, и податься в другое посольство – тут все понятно. А если менять паспорт, но оставить данные, т.е. только чтобы отказных штампов не было? Но если, как вы говорите вроде как база отказников общая на все посольства шенгена, тогда я не знаю что делать…..

          • Анна :

            Насчет базы отказников может поинтересуйтесь у более знающих людей,я инфу такую слышала,но за достоверность не отвечаю.

  7. Михайло :

    Доброго дня\вечора! Допоможіть будь ласка порадою…
    В жовтні 2010 була відкрита польська туристична віза на 20 днів по якій я вирушив до Італії, через Румунію… Через 2 місяці я вирішив повернутися додому літаком, з обіцяною роботою не склалося. В італійському аеропорту як таких проблем не було, трохи посварив контролер, назвав нелегалом, але ніяких відміток, депортів чи ще щось не було, тільки штамп із датою вильту.
    У Львові при проходженні паспортного контролю дехто ставив у паспорт 10-20 євро. Нерозумію для чого!? Я не дав. Думаю що всі ці контролери нікуди мене не внесли…
    Логіка і люди підказували зробити чистий паспорт. Але… у аегенстві, що займається відкриттям віз мені сказали, що ніякого чистого паспорта не потрібно. Отримав відказ(04.2011)/ віза D. Причина на польській – okazalo sie, ze informacje zlozone na potwierdzenie celow i warunkow planowanego pobytu nie sa wiarygodne. Агенство запропонувало повторно подати на візу і я отримав 2-гий відказ(18.05.2011). Причина – п.7 і п.8, в яких йдеться про те що я подав дані, які містять фальшиву інформацію, підробку документів… Відказ получив також чоловік, який подавав разом зі мною на візу такий же пакет документів. А в нього візова історія хороша, людина мала попередньо кілька робочих чеських віз, без прострочок і порушень. Напевне якісь липові запрошення давали.
    02. 2013 подав на польську національну робочу візу(D). Паспорт не міняв, получив 3-тій відказ і формуляр, у якому йдеться про те, що я був внесений в SIS Polska. У попередніх відказах-формулярах не йшлося про те що я в СІС. На апеляцію не подавав.
    Зараз зробив новий паспорт(не біо). Дзвонив на 527 – гаряча лінія З ПИТАНЬ МІГРАЦІЇ і мені там пояснили, що поки я не відправлю лист у Польщу, буду висіти у цій базі і автоматично навіть через 5 років із неї не видалять. Це правильне твердження??? Агенства і особи, що займаються візами говорять подавати. Мені можуть відкрити словацьку чи литовську візу? Скільки часу вносять у базу за таке порушення, як у мене. Що порадите, добрі люди??? Дякую!

    • Аня :

      Добрый день!
      Интересно, они поставили вас в базу SIS Polska после второго отказа и тихонько себе молчали пока вы не подадите на третий раз документы, или поставили в базу после 3-го и тут же написали это причиной отказа?

    • Анна :

      По перше ваші відкази через некомпетентнісь агенства,липові запрошення скоріш за все і після першої відмови треба було більше часу зачекати.
      На рах.Сіс наскільки я знаю що посольство може тільки бачити коли ваші дані в базі і наскільки.З бази сіс видаляють і якщо вас внесли на рік тоніяких 5 ви там висіти небудете.таке враження як послузати агенства,що як ви напишете то вас одразу знімуть. В більшості агенств (не скажу за всі)сидять такі необізнані люди,що дивує.тільки й можуть що анкету за вас заповнити документи по порядку скласти і липове запрошення втюхати по оригіналу якого вже люди давно виїхали.в вашому випадку я не знаю,можете попробувати податись,але я б спочатку все с сіс вирішила.чи дійсно ви там.знайома дівчина в чисти паспорт мала дві підряд відмови з такою ж причиною як у вас,при третій подачі отримала лист що вона в сіс вже внесена поляками.написала в Варшаву,прийшов лист що її в базі нема.виходить ій просто відказали бо відказали.
      Як зараз подастесь то треба відбитки і як вдруг відмова то все..номер з новими даними в новий паспорт не пройде
      Звісно наші щось придумають з тими відбитками,але це все час.

  8. Михайло :

    Напевне після 3-ї подачі внесли, звернули увагу на попередні відкази, побачили прострочену візу. У формулярі 2 пункти – знаходжуся в SIS Polska і небажаний гість у Польщі. Третє запрошення було 100% достовірне-реальне, всі хто зі мною подавав поїхали до Польщі. Питання: Консульство вносить до загальної бази SIS, має таке право? Читав, що є польська крайова база. Що таке візовий карантин?

    • Анна :

      Візовий карантин це час який потрібно виждати перед наступною подачею.місяць два бажано.в Вінницькому 3 місяці.
      А просроченою візою зазря ви світили,з того всі і проблеми.а ще запрошення не ясно яке було перше,ось і результат.я б на вашомумісці написала взнала що там з сіс і внутр базою.вони пишуть…тому що знають не кожен буде виясняти шукати якісь шляхи є він в базі чині.і потім якщоі нема то кому предявите.нікому….а причину в відмову якусь же ьреба поважну третій відказ все таки

  9. РОМАН :

    Добрий Вечір !!!!!!!!! Підскажіть Будь-ласка на німецько-польський границі мені поставили депортацію сказали на 6 місяців після того часу пройшло вже вісім місяців зараз хочу подавати на відкриття візи але не знаю чи анулювалася депортація бо багато людей говорить що на анолювання депорту потрібно багато часу

  10. Михайло :

    Добрий вечір\день!
    Куди писати, щоб отримати відповідь , чи є людина у сіс? На сайті польського посольства немає такої інформації.

    • Анна :

      Читайте вище у коментах все написано.
      На стор.8 і на цій написано,куди можна написати ьез поручителя.Якщо писати в Варшаву то в уряд по справах іноземців і тільки з поручителем з польською адресою

  11. Юля :

    Добрий день, хочу дізнатися чи є я в системі SIS. Як я можу це зробити?

  12. Станислав :

    Доброго дня у мене таке питання На Польському кордоні мені анулювали візу! Нібито за підроблене запрошення невірна печать і підпис! Скажіть пожалуйста чи можу я щас оформлятись по новій! Чи зможуть мені вадкрити візу!

    • Анна :

      З цим паспортом ні.
      І з новим в майбутньому теж навряд.ам крім ануляціі ще щось офолмляли?

  13. Станислав :

    Взяли відпичатки пальців фотографували,куча різних документів давали підписувати! Але я у в них запитував чи я можу оформлятись,вони відповіли так через дві неллі

  14. Станислав :

    ще і штраф платив 400zI

  15. Станислав :

    Підкажіть що і як зробити!

    • Анна :

      Хм …дві неділі це час у який можна подати апеляцію і хто оформляв може анулювати заброну вїзду.що в документах написано ,заборона вїзду є?про апеляцію щось казали вам?
      Можливо вас вирішили тільки штрафом покарати.
      Але зі штампом ануляції подаватись на візу …
      А якесь письмове підтвердження є тому,що вам через дві неділі подаватись?

  16. Станислав :

    Анна,на самій візі стоіть пичать (UNIEWAZNIONO/ANNULED) Про апеляцыю ніхто нічого не говорив!Але навіщо їм було мені говорити що так дватижні і формляйтесу((( Так штраф оплатив в розмірі 400 злотих в гривнях! зразу говорили 800 але я сказав що у мене таких коштів немае!Дали чек про оплату. Також письмового підтвердження немае що через дві неділлі можна подаватись. Мене там не одного вернули тоїсть поставили ануляцію.Був чоловік зі Львова йому теж анулювали а сьгодні я зним созвонився то та фірма йому вже визов з робили і з 4 по 10 число в візивой центер йому от тілики чи йому там відкриють по новому!А чи були на вашый практиці щоб після ануляції в цьомуж паспорті відкривали нову візу.Ще питання чому якщо даже я зроблю новий паспорт мені можуть не відкрити візу. А можна щоб я вам переслав копії бумаг які вони мені дали.Чи звязатись по телефону.Дякую за відповідь.

    • Анна :

      Я думаю ,що можливий варіант ,що ви обійшлись тільки штрафом.сумма тим більше велика!просто що та ануляція як червона тряпка(буде при подачі.
      Якщо нічого не сказали про заборону вїзду і про апеляцію то можливо заборни і немає.
      Говорити можна що хочеш і подаватись ви можете хоч кожного дня от тільки чи дадуть візу то друге питання.
      Можете скинути бумаги закреслити своі дані особисті мені на мейл.можливо щось вичитаю.

      • Анна :

        Не часто,але були випадки.навіть після чеського депорту в той же паспорт німецьку візу отримували якимось дивом.ну але то як повезе.щось останнім часом судячи по коментах не сильно везе..

        • Станислав :

          Доброго дня Анна я вам переслав копії чи ви дивились а то відповіді немае!Чи то не ваш мейл

  17. Віта :

    Добрий день,хочу дізнатися ,з польською робочою візою чи можна проїхати територію Німечини,наприклад в Голандію.

    • Анна :

      Можна спробувати проїхати
      Якщо повезе і ніхто не зупинить і не докопаеться то все ок

      • Станислав :

        Доброго дня Анна я вам переслав копії чи ви дивились а то відповіді немае!Чи то не ваш мейл

        • Анна :

          Доброго дня.нічого не приходило((
          Мій мейл на перших сторінках приблизно на 5-+.
          Подивіться чи на той.

  18. Анна :

    nowa31(@)..

  19. Анна :

    ukr.net
    )))))) повідомлення розірвалось

  20. Оксана :

    Скажіть, будь ласка, а на польську робочу візу теж беруть відбитки пальців, чи тільки на шенген? Дякую.

  21. Андрій :

    Добрий день Анна !!!!! скажіть будь-ласка,скільки потрібно чекати часу після закінчення депортації щоб її забрали з системи ? Чи можна зразу подавати на візу Наперед Щиро дякую

  22. Людмиа :

    Анна доброго дня. Скажіть, будь ласка, чоловік перевисив термін перебування у Польщі, ніж зазначений у візі. На таможні йому вдарили департацію терміном на 6 місяців і зняли відбитки пальців, чи може він відкрити шенген візу в іншу країну? Відкрита буа національна віза. Варто відкривати другий загранпаспорт?
    Дякую.

  23. Євген :

    21.03.2015 року близько 01 год. 35 хв. перетинаючи кордон між Україною та Республікою Польща на відділі Прикордонної Варти в Медичі, в ході прикордонного контролю виявлено, що я використовував паспорт, в якому були представлені два підроблених штампа Польського прикордонного контролю, як справжні.
    Після цього, працівниками відділу Прикордонної Варти в Медичі мене було затримано, про що було складено відповідний Протокол затримання особи від 21.03.2015 року.
    Як я можу взнати коли мені можна перетина Польський кордон, і чи я занесиний в систему SIS

    • Євген :

      Чи можна скинути Вам документи на пошту,щоб Ви сказали що далі робити???

      • Анна :

        Можете скинути.і лист по апеляціі теж.але в тих документах конкретний срок не вказано прямо а все по ссилках на заклни.напишіть лист до Польщі взнайте срок.на 8 сторінці ареса куди можна без поручителя писати.

    • Євген :

      Чи можна скинути Вам документи на пошту,що Ви подивилися.

  24. Іванна :

    Доброго дня!Моя бабуся вже більше 10 років проживає та працює в Італії…чи можливо мені виїхати до неї з метою працевлаштування та проживання?

    • Анна :

      Ви не на той форум звернулись.я думаю що можна але треба взнати точно яким шляхом.щоб без усяких нелегальних моментів

  25. Татьяна :

    Здравствуйте, Анна! Была шенген виза на пол года, на польской и немецкой границе пропустили, но когда ночью подъезжали к городу Герлиц, то остановил полицейский патруль и придрался к приглашению, которое им не понравилось, потом продержали до утра в участке, заставили подписать бумагу…Но сказали, что аннулируют визы и в течение 7 дней, надо вернуться. На вопрос”смогу ли подать визу”, сказали, что да. Но чем грозит этот штамп теперь в паспорте и заносят ли за такое в SIS?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *