Шопінг віза

Сьогодні поїздка за кордон – це можливість не тільки приємно провести час, але й придбати якісний європейський одяг за досить доступними цінами. В добавок, віза до Польщі за покупками для українців є кращим варіантом шенгенської візи – і одноразової, і багаторазової.

Шопінг віза

Шопінг віза

З нею можна подорожувати і по інших європейських країнах, дотримуючись лише правила першого в’їзду. Особливо актуальна віза на закупи до Польщі для жителів районів, що межують з даною країною – шопінг-тури є для них основною метою поїздок.

Особливості візи на закупи

Головними плюсами такої візи є наступні:

  • доступність для будь-якого громадянина України;
  • більш проста процедура отримання річної візи, у порівнянні з туристичною;
  • можливість в’їжджати в інші країни шенгенської зони;
  • при наявності шенгенської візи за попередні три роки можна претендувати на багаторазову;
  • термін придатності багаторазової візи – 12 місяців.

Повторна закупівельна віза до Польщі видається тільки при наявності документів (VAT і TAX Free на ваше ім’я) про здійснення покупок на території країни, при минулій поїздці. Така віза до Польщі відкривається на рік і дає право в будь-який час з’їздити за кордон. Це дуже зручно, оскільки можна себе не обмежувати і відправитися в шоп-тур в будь-який час – наприклад, перед святами або в сезон великих знижок.

Хто має право відкрити шопінг візу

На сьогоднішній день закупівельну візу, можуть отримати українці, які відносяться до Львівського, Луцького та Вінницького консульських округів. Тобто громадяни України, що мають прописку у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Рівенській, Волинській, Тернопільській, Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях.

Документи для візи на закупи

Реєстрація на візу за покупками, тобто подача заявки здійснюється в особистому порядку. Видається вона консульськими установами, що знаходяться у Львові, Вінниці та Луцьку. Процедура займає мінімум шість робочих днів і для одноразової, і для багаторазової віз. Вимоги до документів, як і на звичайну шенген візу (Ускладнення отримання шенген віз у Польщу з 16.10.2014).

Крім основного пакету документів потрібно додати заяву-прохання для отримання шопінг візи та фактури чи іменні чеки (для наступної шопінг візи). Якщо це перша віза на закупи до Польщі то вона відкривається на 7 днів з додатковим коридором (п’ятнадцять днів, місяць і т д ). Для першої шопінг візи фактури чи іменні чеки не потрібні.

Реєструватись потрібно на шенген візу у відповідне консульство чи візовий центр. За закупівельну візу потрібно буде сплатити 35 євро консульський збір, та, якщо плануєте подавати документи через візовий центр, 18,5 євро візовий збір.

Шопінг у Польщі

Сплачена вами вартість візи в Польщу окупиться дуже швидко. Ви отримаєте можливість користуватися всіма перевагами польського шопінгу. Найкраще відвідати великі міста: Варшаву, Краків, Вроцлав. Щороку сюди приїжджає безліч туристів за самими різними покупками. Тут ви знайдете велику кількість не тільки одягу і взуття провідних світових марок, але й побутову техніку, предмети інтер’єру, дитячі товари і багато іншого за приємними цінами.

Висока якість товару в поєднанні з приємною ціною є основною перевагою польських торгових центрів. Обов’язково відвідайте їх під час розпродажів і насолодитеся справжнім європейським шопінгом.

Коментарі до статті

  1. Анна :

    Доброї ночі. А яка максимальна кількість днів може бути допустимою при в’їзді в Польщу по річній шопінг візі і, якщо це, окрім одно-десятиденних візитів, буде 40-45 днів, то чи не буде такий термін перебування перешкодою у отриманні наступної будь-якої візи та підозрою у праці? Дякую.

  2. Тетяна :

    Доброго дня!Скажіть будь-ласка,якщо в мене була культурна віза,а зараз я хочу відкрити шопінгову(з попередньої візи є фактури).Чи відкриють мені багаторазову шопінгову?Дякую.

  3. Юлия :

    Як перший раз відкривається шопінг віза?

    • Володимир :

      Перша шопінг віза відкривається на 7 днів перебування. Коридор можете поставити місяць

  4. Юлия :

    Який там коридор?

  5. Оля :

    Добрий день мене звати Оля.Проживаю у Волинській обл.Я ще не разу не робила візи,хочу зробити шопінг візу,щоб зїздити до Польші,кінець червня початок липня.Скільки часу це займе,що для того потрібно,та скільки коштуватиме це все?

  6. Настя :

    Доброго дня. Мала робочу польську візу. Наступна пішла відмова. Підкажіть, будь ласка, наскільки є вірогідність, що буде відмова по шопінг візі? Працюю неофіційно, але є власником нерухомості. Дякую.

    • Анна :

      По перше ,для того щоб щось відповісти,треба знати ситуацію більш менш.А так що ми маємо -відмова .ні причини ні на яку візу подавались.
      По друге,навіть в з усім вищеперечисленим ніхто не може знати точно вірогідності.Якщо тільки ваші дані не в сис.

  7. Іра :

    Доброго вечора!Скажіть буд-ласка перша шопінг віза відкривається на 7днів…а на протязі кількох днів після відкриття візи я можу виіхати . то треба зразу іхати чи є ще кілька днів запасу….

  8. Надія :

    Доброго дня.В мене в 2015р була вже третя шопінг віза,але через проблеми я не маю фактури на четверту,то чи можу я дати паспорт тим що їдуть в Польщу ,щоб вони мені зробили фактуру ВАТ, а потім її подати з документами на шопінг візу?

    • Володимир :

      Доброго дня. Консул може побачити, що фактура виписана не у ваші дні виїзду і може поставити відмову. Краще щоб водії “домовились” щоб вам заднім числом зробили фактуру (у ті дні, коли ви були у Польщі)

  9. Анна :

    Добрий день! Хочу оформити свою першу візу і це буде шопінг-віза. Але крім поїздки у Польщу, хотіла б заодно навідатися до подруги у Німеччину, чи можна з такою візою два рази перетнути кордон?

    • admin :

      Доброго дня. Віза є одноразовою, то вам потрібно і одразу нею скористатись. Якщо я правильно вас зрозумів, то при перетині умовного кордону між Польщею і Німеччиною проїзд не рахується.

  10. serhii :

    Доброго вечора ..турбує одне питання зараз перебуваю в Польщі чекаю на отримання карти побиту скоріш за все до грудня я її не зможу отримати але додому буду їхати…віза робоча ще в квітні закінчилась…..і в дома потрібно робити якусь коротку візу щоб вїхати на терит Польщі що підскажете????

    • admin :

      Доброго дня. Шопінг віза добре підходить для цієї цілі. Але, якщо вам перешлють децизію на отримання карти побуту, то по ній також можна відкрити шенген для виїзду.

      • Юлія :

        Але коридор по шопінгу буде вже прострочений бо людина може не встигнути отримати за 7 днів карту, покарання за це якесь може бути?

  11. Іван :

    Доброго дня! В мене річна шопінг віза, перший вїзд в Польщу перебував 2 дні, зараз хочу зїздити в Литву літаком із Львова на 3 дні і назад, можу я використати дану візу в цьому випаду, чи обовязково через Польщу?

    • admin :

      Доброго дня. Бажано, звісно, через Польщу. Але якщо один раз злітаєте, думаю, проблем потім не буде, якщо потім будете по ній їздити через Польщу. Тобто, має бути 70-80% польських в”їздів-виїздів

  12. Мар'яна :

    Доброго дня. Маю дійсну робочу візу Д ( національна, мльт). Хочу відкрити шопінг візу. Чи можу я претендувати одразу на річну шопінг (чеки є,не іменні) і чи анулюють мені робочу? Страшно кататись на закупи з робочою візою,можуть виникнути проблеми,чи ні?
    Дякую.

    • admin :

      Доброго дня.
      1. Першу шопінг відкривають на 7 днів перебування.
      2. Робочу візу не анулюють (але перед подачею краще уточнити у консульстві, оскільки правила часто змінюються)
      3. З робочою візою їздити на закупи дійсно страшно, оскільки одного разу можуть не пустити, хібащо офіційно працюєте, то тоді декілька раз можна з”їздити.

  13. Наталя :

    З якого віку можна відкривати візу на закупи?

  14. Наталя :

    Яка сума повинна бути на рахунку в людини яка виступає спонсором?

  15. Христина :

    Доброго дня!
    Ми маємо змогу при першій шопінг-візі поїхати крім Польщі в інші країни ЄС (Австрія, Угорщина)?

  16. андрій :

    у мене була національна робоча віза в польщу, чи можна річну шенген візу на рік чи необхідно робити спочатку на закупи а потім на рік? дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *