Що привезти з Польщі в подарунок?
Дерев’яні іграшки. Особливою популярністю користуються іграшки на колесах, дерев’яні янголи і новорічні прикраси. Виготовляються вони вручну, а купити їх можна або в сувенірних магазинах, або в спеціальних майстернях.
Польські чоловічі капелюхи. Як правило, такі капелюхи або повністю червоні, або в них присутній червоний колір. Особливою популярністю користуються червоні капелюхи з вишитим гербом польським. Знайти їх можна в сувенірних магазинах і в магазинах з одягом.
Срібні ложки, виконані в старому польському стилі. Продаються вони в ювелірних магазинах і в сувенірних крамницях.
Вавельський дракон є деяким символом Польщі. У Кракові його продають у різних видах і різних розмірів – від крихітних, вирізаних з дерева, до метрових, плюшевих.
Скляні вироби з вигравіруваними вручну польськими орлами. Особливу популярність мають такі стакани і келихи. Купити їх можна в сувенірних магазинах і в спеціалізованих бутіках торгових центрів.
Ляльки у польських національних вбраннях. У сувенірних магазинах можна знайти не тільки дерев’яні та пластмасові ляльки, а й порцелянові.
Гуцульські килими. Виготовленням таких килимів займаються жителі гірських районів Карпат – гуцули. Різнобарвні з геометричним узором гуцульські килими робляться з баранячої вовни. Як правило, вони мають невеликий розмір і досить тверді. Купувати їх краще в районах безпосереднього проживання гуцульських майстрів.
Великодні яйця з дерева, виконані в традиційному польському стилі. Розписуються ці яйця тільки вручну в яскраві тони. Знайти їх можна в сувенірних лавках.
Болеславська кераміка за своїм забарвленням нагадує гжель. Роблять її в місті Болеславець, який знаходиться на заході Польщі. Знайти її можна в місцевих майстернях і в сувенірних магазинах.
Коралові намиста. У великій кількості вони продаються в польському місті Краків.
Пташки-свистульки є одним з найпоширеніших сувенірів з Польщі. Причому, свою популярність вони мають ще з середніх віків, коли продавалися на ярмарках. Продаються вони практично на кожному розі.
Фігурки лицарів можна знайти в місті Мальборк. Там знаходиться найбільший середньовічний замок у Європі, який служив резиденцією магістрів Тевтонського ордена. Тому лицар є свого роду символом Мальборка.