Польща представила битву за Мальборк

Захоплення замку Мальборк – одне з най масштабніших заходів під відкритим небом, що регулярно проходять в Європі. Театралізовану виставу направлено на те, щоб ближче познайомити гостей з історією, культурою, звичаями і ремеслами Середньовіччя.

У програмі фестивалю були лицарські бої

У програмі фестивалю були лицарські бої

У рамках фестивалю, який цього року відбувся в 12-й раз і тривав з 21 по 24 липня, можна було побачити три інсценування битв за Мальборк, в ході яких польські війська безуспішно намагалися відвоювати місто у хрестоносців після переможної битви під Грюнвальдом у 1410 році.

Як очікувалось, кожна з трьох вистав тривалістю годину зібрала близько 10 тисяч глядачів. Вистави проходили протягом трьох вечорів – 21, 22 і 23 липня, початок – о 22.00. Після закінчення глядачів чекали барвисті феєрверки.

У денний час гостей фестивалю чекали виставка середньовічних військових знарядь, майстер-класи з виконання народних пісень, лицарські турніри і змагання лучників, кінопокази під відкритим небом, ярмарок середньовічних ремесел, де свою продукцію представлять ювеліри, що спеціалізуються на бурштині, скульптори, художники, пекарі, фахівці з бортьового бджільництва (найстаріша форма розведення бджіл, при якій вони живуть в дуплах дерев), ковалі, зброярі та друкарі.

Замок Тевтонського ордену в місті Мальборк

Замок Тевтонського ордену в місті Мальборк

Мальборк, або Марієнбург, розташований на півночі Польщі, в 80 кілометрах від кордону з Калінінградською областю Росії, – найбільший цегляний замок в світі. Він був закладений тевтонськими лицарями в 1274 році, а з 1309 по 1456 роки служив резиденцією великого магістра Тевтонського ордену. Мальборк, що вважається одним з еталонів цегляної готики, в 1997 році був внесений до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Коментарі до статті

  1. андріана :

    чи можу я навчатись в Мальборк?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *