Як краще відкрити візу до Польщі?

Безсумнівно, Польща – один з варіантів легального проникнення в усі без винятку свободи Європи! І якщо ви знаєте як відкрити візу до Польщі – то вперед в Шенген!

Як краще відкрити візу до Польщі?

Як краще відкрити візу до Польщі?

Але не забудьте про пару нюансів, тобто всі вимоги, умови та довідки, без яких, незважаючи на всі вольності, відкрити візу до Польщі не так вже складно, але й не настільки просто.

Перше: будьте уважні! Виявляється, що той факт, де Ви живете і працюєте, прямо залежить від того, в яке саме представництво Вам потрібно звертатися.

Якщо ви офіційно працюєте в Україні, не обов’язково додавати довідку з місця роботи при проханні на отримання робочої візи у Польщу.

Якщо ви студент до 21-го року, чи інший пільговик, не забудьте оригінали підтверджуючих документів, щоб уникнути сплати консульського збору при подачі на шенгенську візу.

Відкрити візу до Польщі перед великомасштабними святами (Різдво, Великдень) так же просто, як і довести свою близьку спорідненість з Британською Королевою. Тобто якщо ви плануєте якусь поїздку, краще починати готувати документи завчасно.

Для того щоб відкрити візу до Польщі, знадобиться медстраховка, що гарантує тридцять тисяч євро компенсації. Після випадків з нашими туристами в Єгипті, самі розумієте – це важливо!

Документи, необхідні для того, щоб відкрити візу до Польщі, я перераховував у минулих статтях, тому рекомендую подивитися інші сторінки нашого сайту www.ostarbeiter.vn.ua.

Якщо ж у Вас виникають питання, телефонуйте, не соромтесь 🙂

Коментарі до статті

  1. Андрій :

    Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, якщо отримати національне робочу візу D 05 по Освядченю від роботодавця з Польщі, але фактично поїхати по цій візі, але не працювати офіційно у Польщі, то згодом щоб відкрити нову робочу візу, будуть перевіряти, чи я справді офіційно працював у Польщі, чи основне я просто перебував там по цій візі? Дуже дякую за допомогу!

    • admin :

      Доброго дня! Як показує практика, ніхто не перевіряє чи ви там офіційно працювали чи ні. Бувають одиничні випадки (наприклад, у консульстві Одеси), коли консульство вимагає умову о праці чи інше підтвердження офіційного працевлаштування. А так то невимагається такі документи.

  2. Ольга :

    Якщо ви студент до 21-го року, чи інший пільговик, не забудьте оригінали підтверджуючих документів, щоб уникнути сплати консульського збору при подачі на шенгенську візу.
    Що мається на увазі під “підтрерджуючими документами”

    • admin :

      Для студентів – студентський квиток чи довідку з навчального закладу, для пенсіонерів – пенсійне посвідчення, для інвалідів – посвідчення чи довідку про інвалідність і т д 🙂

  3. Сергій :

    Доброго вечора у мене запмтаня я маю закордоний паспорт, не працюю, у мене інвалідність 3-гр я хочу поїхати до польщі, що мені для цього потрібно, які документи.

  4. саша :

    А ты перерахуй ще раз,с тебе,шановный шапка не впаде,а людина не буде блудити по сайту)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *