Бізнес запрошення в Польщу

Одним з основних документів для відкриття бізнес візи є запрошення. По суті, цей документ являє собою підтвердження мети Вашої поїздки, тобто вказує на те, що в Польщі Вас дійсно чекають партнери, і бізнес віза Вам потрібна для того, щоб налагодити Ваші ділові відносини.

Бізнес запрошення в Польщу

Бізнес запрошення в Польщу

Важливо відзначити, що Консульство Республіки Польща висуває такі основні вимоги до оформлення запрошень для візи. Має бути:

  • Зазначено ім’я та прізвище запрошуваного (як у закордонному паспорті)
  • Точно вказані серія і номер закордонного паспорта
  • Дата народження
  • Місце проживання та громадянство заявника.
  • Термін дії і дата складення запрошення.
  • Телефони, адреса, реквізити польської сторони.
  • Підпис і посада людини, що видала запрошення.
  • Та інше.

Майже все перераховане вище має бути зазначено обов’язково. Подальша форма і зміст бізнес запрошення можуть різнитися. Наприклад, польське підприємство на свій розсуд може вказати, чи забезпечує житлом заявника, чи бере на себе якісь витрати; можуть також вказати якого роду співпрацею будуть займатись. Також до запрошення для оформлення бізнес візи до Польщі може додаватися контракт, який не є обов’язковим документом, і складається, здебільшого, з великими підприємствами.

Виклик від польської фірми повинен бути використаний протягом 3-х місяців з моменту його отримання, і може бути пред’явлений в консульстві тільки один раз. Якщо у Вашому запрошенні для бізнес візи вказані дані зі старого паспорта, а Ви бажаєте отримати візу в новий, то при подачі документів, старий паспорт також необхідно пред’явити. При цьому, консульство може вимагати якесь підтвердження (наприклад, факс).

Слід пам’ятати, що термін дії шенгенської бізнес візи може перевищувати період, на який оформлено запрошення для візи, але навіть максимально тривалий виклик до Польщі не гарантує, що Вам відкриють шенгенську візу на 5 років (максимально можлива шенгенська бізнес віза), так як консул приймає рішення, про термін бізнес візи, орієнтуючись на попередні візи(на візову історію) та на свій розсуд. Тобто, маючи чистий паспорт, Ви можете спочатку розраховувати тільки на шенгенську візу з періодом дії 90 днів і терміном перебування 30 днів. Хоча, бувало, що і у чистий паспорт ставили річні візи.

Якщо у Вас за останні 3 роки вже були шенгенські візи, то можна просити мульти візу з терміном дії рік і періодом перебування 90 днів (тобто бізнес візу 360/90). Далі, для того, щоб отримати двох-трьох річний шенген , необхідно мати в паспорті від’їзжену річну шенгенську візу.

Іншими словами, для отримання довготривалої мультивізи в Польщу, необхідно мати використану належним чином бізнес візу на менший період. Але, не залежно від терміну дії польської мультивізи, Вам дозволяється перебувати в шенгенській зоні не більше 90 днів у півріччі. Докладніше як цим користуватись читайте у статті – Нові правила Шенгену з 18 жовтня 2013 року

Підсумувавши все вищевикладене, можна сказати, що маючи запрошення до Польщі, Ви маєте левову частку документів для оформлення бізнес візи. Крім виклику в Польщу, необхідно мати:

Маючи всі ці документи, необхідно вибрати зручний для вас день і через візовий центр чи консульство зареєструватись, призначити дату подачі документів і здати документи у на розгляд. Тоді через тиждень після виконання всіх цих нескладних процедур, Ви станете щасливим володарем шенгенської бізнес візи.

Якщо Ви хочете розвивати свій бізнес в Польщі та Європі, але ще не маєте надійного партнера, то можете проконсультуватися з приводу виклику в Польщу у нас.

Коментарі до статті

  1. Віталій :

    Потрібно бізнес запрошення в Польщу

    tel.0679513223

  2. Віталій :

    Добрий день

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *