Анкета на візу

Процес оформлення більшості віз починається з такої процедури як заповнення анкети на візу. Іноді при формуванні пакета документів на візу, анкеті приділяється лише другорядна увага. Перед подорожжю туриста більше хвилює те, як зробити фото на візу, як отримати всі різноманітні довідки (наприклад, про фінансові гарантії), оформити поліс медичного страхування і т.д.

Анкета на візу

Анкета на візу

А між тим, сам процес анкети на візу – це теж в багатьох ситуаціях не зовсім легка процедура.

 

Завантажити візову анкету в Польщу (для подачі на візовий центр):

Розглянемо, пані та панове, докладніше загальні тонкощі і нюанси заповнення візових анкет. Від цього залежить не тільки те, як почнеться ваша відпустка, але і як ви її проведете.

Далеко не у всіх посольствах у Вас приймуть анкету на візу, заповнену українською мовою. Так, більшість держав надає право заповнення анкети на візу англійською мовою – мовою міжнародного спілкування.

Якщо говорити, наприклад, про анкету на візу в країни Шенгену, то допускається заповнення анкети або державною мовою або офіційною мовою держави-члена, до якої і відкривається шенгенська віза, або на офіційній мові інститутів Європейського союзу (а це на робочому рівні знову-таки – англійська, а також німецька та французька, крім того офіційними мовами ЄС є болгарська, угорська, грецька, датська, іспанська, італійська, ірландська, литовська, латвійська, мальтійська, нідерландська, португальська, польська, румунська, словенська, словацька, чеська, фінська, шведська, естонська мови).

У тому випадку, коли віза запрошується через посольство або консульство, яке представляє інтереси третьої країни у цій країні (а це також поширена практика), – на офіційній мові держави-члена, що діє в якості офіційного представника.

Але, якщо досвіду в отриманні візи немає, а з іноземними мовами і зовсім туго, то краще всього вдатися до допомоги фірм, які допомагають здійснити заповнення анкети на візу. Адже це вже той важливий крок, від якого залежить, буде отримана віза або ж ні.

Або, наприклад, не варто розслаблятися і в тому випадку, якщо дозволено писати на своїй державній мові. Адже деякі посольства хоч і дозволяють заповнювати українськими словами анкету, але ці слова мають бути написані тільки латинськими літерами (це, наприклад, обов’язковий пункт при оформленні анкети на візу до Польщі).

При заповненні анкети на візу в країни Шенгену дуже важливо правильно визначитися з цілями поїздки. Здавалося б, правила Шенгену поширені на всі країни-учасниці, але при цьому кожна країна при оформленні візи має свою специфіку. Причому специфіка ця змінюється.

Наприклад, тривалий час вважалося, що при оформленні візи до Польщі самої безпрограшною метою поїздки був «туризм». І така мета прописувалася, мало не у всіх анкетах мандрівників ( за винятком, зрозуміло, бізнес-туристів і тих, хто їде на роботу чи в гості до родичів і знайомих).

Але останнім часом, наприклад, активно стали популярними візи до Польщі з цільовим призначенням «за покупками». І вже в момент заповнення анкети на візу важливо не переплутати мети. Адже залежно від того, яка мета стоїть в анкеті разом з нею подається і трохи різний пакет документів. Наприклад, для отримання туристичної візи важливо підтвердження броні готелю.

Дрібниць при заповненні анкети на візу не буває. Для цього, власне кажучи, віза і потрібна. І варто повірити, що якщо консульство розглядає анкети на візу заздалегідь, то воно може дуже скрупульозно аналізувати навіть ті пункти, які на перший погляд, здаються другорядними.

Також, рекомендуємо прочитати статтю – Інструкція по заповненню візової анкети у якій описано як заповнювати кожен пункт анкети.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні візової анкети, телефонуйте до нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *