Офіційна робота в Європі з польською візою

Чи існує для працівників з Білорусії, України та Росії можливість за посередництвом Польщі влаштуватись на роботу офіційно в країнах Європи (Шенген договору)?

Офіційна робота в Європі з польською візою

Офіційна робота в Європі з польською візою

На території Євросоюзу існує принцип вільного надання послуг. Це значить, що підприємства з однієї країни Євросоюзу можуть делегувати своїх працівників для виконання доручень на території іншої країни.

Делегування працівників для виконання послуги займає в регулюванні Євросоюзу особливе місце, завдяки чому громадяни країн, які не належать до ЄС теж можуть бути делеговані, якщо мають міцний доступ до ринку праці країни – члена ЄС, в якій проживають.

Тому можливість виїзду на працю в країни Західної Європи існувала для польських працівників вже від першого дня після прийняття Польщі в ЄС, і навіть раніше, незважаючи на існуючі тоді обмеження в доступові до ринків праці (такі обмеження сьогодні стосуються тільки Німеччини та Австрії).

Таким чином працівники з України, Білорусії чи Росії можуть офіційно працювати з польською візою на всій території Євросоюзу, при умові, якщо польська компанія має договір з фірмою країни Євросоюзу, може делегувати своїх робочих на виконання робіт на території Євросоюзу.

Інша можливість легального працевлаштування в Шенгені – це отримання шенгенської візи та регістрірація власної фірми у Польщі. Для осіб, що проводять власну діяльність, існує свобода надання послуг у всіх країнах Євросоюзу, також на території Німеччини і Австрії.

Коментарі до статті

  1. Андрій :

    Доброго дня інтерисує робота в німеччині в галузі сільського господартва! ви можете допомогти?? Дякую чекаю відповіді!!

  2. Юрий :

    Доброго дня мене цікавить інформація.маючи фірму у польщі і робочу візу до польскі!чи зможу виіхати до шенген і працювати офіційно.Наперед вдячний.

  3. Ярослав :

    Цікавить робота машиніст,оператор екструдера (ПЕ,ПП,ПВХ), маю досвід роботи та відповідну освіту. Відкрита польська робоча віза.Чекаю пропозицій.

  4. Олексій :

    Електрик. Шукаю роботу в Польщі та будь якій країні шенгенської зони

  5. KYSLIUK OLENA :

    Добрий день шановні!!!Скажіть будласка я перукар з стажем 10 років.Чи можу я відкрити перукарню в Польші з робочою візою на рік з терміном перебування 180днів..?????

  6. Роман :

    Доброго дня.в мене з 01 березня дієтиме польська робоча віза.є вакансії.?мені 23 роки.спортивної фігури.0966058728
    0953589505

    • Вікторія :

      Якщо ваша спортивна статура включає досвід і практику в будівельних роботах, звертайтесь, є робота в польщі
      Вікторія

  7. Галина :

    Доброго дня, у мене карта побиту (часова),чоловік поляк,хочемо попрацювати в Голандії.Звертались у кілька агенцій тут в Польщі,але нам відмовляють через те,що я не є громадянкою Польщі.Підкажіть, будь-ласка,як вирішити це питання.

  8. олег :

    до кінця 2015 р відкрита робоча віза в польшу!!! є досвід роботи в будівництві!! загалом бригада з чотирьох чоловік також з візами!!!

  9. Руслана :

    Доброї ночі! Скажіть будь ласка чи зможу я працювати в Бельгії, якщо буду мати карту поляка?

    • admin :

      Доброго дня. Офіційно ні. Хіба що таким методом як написано у статті (через польську фірму, яка має контракт з бельгійською фірмою)

  10. Віктор :

    Доброго вечора! Я шукаю роботу водієм, відповідно маю категорії В, С1,С, стаж водіння авто більше 4-х років. Також цікавить робота на фермерських господарствах або різноробочим!!! Якщо є якісь ваканції скажіть будьласка!

  11. Галина :

    Доброго дня! Мене цікавить сезонна робота в німеччині в галузі сільського господартва! ЧИ можете допомогти? Дякую, чекаю відповіді!

  12. иван :

    Добрий день мене цікавить робота далекобійника в Польші хто може допомогти напишіть номер телефону на емайл.

  13. дмитрий :

    водитель международных перевозок по европе стаж роботы 15 лет рождение 1964-26-05
    виза польская до2017-11-01

  14. Вацлав :

    Офіційно на польській візі може працювати тільки далекобійник і водій автобуса, який їде у відрядження. Крапка, Більше винятків нема, працювати легально з польською національною чи шенген візою в інших країнах ЄС не можна!

  15. Руслан :

    Які у вас є вакансії

  16. Людмила :

    Добрый вечер.Мой муж имеет польскую рабочую визу по которой ему предложили работать в Германии .Он сейчас в Германии в ожидании места работы но пока только одни обещания Возможно ли от польской фирмы работать в Германии,или ему искать работу в Польше.Потеряли много времени а что делать не знаем.Спасибо.

  17. Сергей :

    Людмила как долго муж ждьот работу в Германии?У меня похожое предложение.

  18. ВАЛЄРІЙ :

    Добрий день!
    маю робочу візу в Польщу на 6 місяців і працюю за спеціальністю – монтажник ліфтів і підйомних механізмів,
    по другій спеціальності- монтаж кондеціонерів та холодильного устаткування, маю досвід роботи в Іспанії 5 років
    В Украіні працював мастром будівельником стаж 7 років
    Бажаю знайти роботу в Євро зоні всім зацікавленим по моїй персоні тел,+48537440346

  19. Віталія :

    Якщо цікавить робота в Чехії з польською візою для чоловіків звертайтеся

  20. Ігор :

    Добрий день! Скажіть будь-ласка, зараз є багато оголошень про роботу у європі у різних країнах і різні посередницькі агенства пропонують роботу у країнах європи зокрема вказують про те, що беруть на роботу наприклад до Франції, Бельгії, Німеччини, скандинавських країн із польськими робочими візами D, С 04, С 05. Чи справді можливо оформитися на роботу у такий спосіб, якщо можна то підкажіть, у який спосіб це можна зробити, яку інформацію обов’язково вимагати у цих посередників. Уже є люди які постраждали від таких посередників. Людям важко зорієнтуватися у правдивості інформації яку надають ці агенства. Чи хтось моніторить такі сайти як eurabota*com*in/france/hr/, я думаю, що фахівцям посольства і певних контролюючих органів можна би було допомогти людям, щоби вони не потрапляли на різні оборудки аферистів. Дайте будь-ласка вичерпну інформацію по цій болючій для людей темі. Дякую!

  21. Анатолий :

    Ищем работу в Эвропе, без посредников.Что сможите предложить?

  22. Елена :

    доброго дня! з ким і де можна порадитись з приводу купівлі або відкриття з нуля бізнесу в польщі?

  23. Ігор :

    Брехня це все. Ви думаєте що з Польським освядченням зможете працювати, вже купа випадків було як німці анульовували візи з поясненням нема права на працю в німеччині. А делегування таке поняття є але наскільки я знаходив інформацію на Польських форумах, то має бути обиватєльство Польське (ВНЖ) на час означоний в Польщі як мінімум рік, але і це фігня як мені здається, по факту з Картою Сталго побиту навіть не можна працювати. От інфа, по людині яка має ВНЖ в Польщі, а не по якійсь візі д на 180 днів:
    Ja tez mam karta stałego pobytu szukałem w internecie odpowiedzi czy można po za polske pracować wszystki odpowiedzi na nie!!! Ale mozna bo ja pracuje w szwecji i mozna tylko zeby tam pracować trzeba znaleźć pracy:) ppracodawcy wpisze umowe o pracy i z tym umową trzeba iść do urzędu skarbowej zeby włożyć wniosek o numer nip tylko tyle w ciagu 2 tyg wysla na adres ktory podajesz i pracujesz legalnie:)
    http://www.forummigracyjne.org/pl/faq.php?kat=7&faq=2911&lng=
    це перше, і така сама відповід по громадяну єгипту зі сталим побитом:
    http://forumprawne.org/europa-zachodnia/441376-praca-w-holandii-lub-niemczech-z-karta-pobytu-w-polsce.html
    Polska karta pobytu nie daje Pani mężowi prawa do podejmowania pracy za granicą – w tym celu musi on uzyskać zezwolenie na pracę w wybranym kraju, oraz wizę uprawniającą do pracy w tym kraju.

    W większości krajów europejskich pierwszym krokiem do uzyskania takiego zezwolenia jest znalezienie pracodawcy, który będzie chętny zatrudnić Pani męża i sporządzi potwierdzające to dokumenty (one będą służyć do wydania Pani mężowi zezwolenia na pracę/wizy).

    Polska karta pobytu (zarówno wydana w związku z zezwoleniem na zamieszkanie na czas oznaczony jak zezwolenie na osiedlenie się) uprawnia tylko do bezwizowego wjazdu do krajów należących do strefy Schengen, na okres do trzech miesięcy w ciągu pół roku, tylko w celach turystycznych. Można natomiast wykorzystać taką możliwość do poszukiwania pracodawcy za granicą (ale pracować w tym czasie Pani mąż nie może).

    Możliwości podróżowania zależą też od tego, czy karta czasowego pobytu Pani męża jest ważna. Jeśli tak – zastosowanie mają uprawnienia opisane powyżej. Jeśli natomiast Pani mąż złożył wniosek o zezwolenie na osiedlenie się i poprzednia karta już wygasła (a on przebywa w Polsce na podstawie tzw. stampili w paszporcie, która potwierdza złożenie wniosku i legalizuje pobyt na czas procedury), wówczas nie może przekroczyć granicy. Stampila do tego nie uprawnia. Daje tylko prawo do oczekiwania na decyzję w Polsce.

    Proszę także pamiętać iż wnioskując o obywatelstwo Pani mąż musi dodatkowo wykazać co najmniej dwuletni nieprzerwany pobyt w Polsce bezpośrednio przed złożeniem wniosku. Termin ‘nieprzerwany’ dopuszcza wprawdzie możliwość krótkich wyjazdów z Polski. Należało by najpierw poczekać na zezwolenie na osiedlenie się i złożenie wniosku o obywatelstwo, a dopiero później szukać pracy za granicą.

    Proszę także pamietać że niezastosowanie się do ww. przepisów może skutkować wydaleniem i zakazem wjazdu do strefy Schengen (włącznie z Polską)

  24. Ігор :

    соррі такий коментар перший:
    Niestety, obywatel Ukrainy z polską kartą stałego pobytu potrzebuje zezwolenia, aby legalnie pracować w Niemczech.

    Polska karta pobytu uprawnia cudzoziemca tylko do pracy bez zezwolenia w Polsce. Daje też prawo do odwiedzenia Niemiec na trzy miesiące, ale tylko w celach turystycznych.

    Pierwszym krokiem do legalnej pracy w Niemczech powinno być znalezienie pracodawcy w Niemczech, który zaoferuje cudzoziemcy pracę i wystąpi o zezwolenie na pracę dla niego. Wtedy cudzoziemiec może wnioskować w Polsce o wizę z prawem do pracy w Niemczech.
    а до тего шо я скинув, то і не треба через делегування то всьо робити, шукайте працю в німеччині офіційно, якщо ви лікар, інженер, програміст….трускавки там є кому і так збирати -)

  25. Оксана :

    ДОброго дня. Підкажіть будь ласка,чи можливо працювати в інших країнах з польською шенгенкою,чи можливо краще відкривати робочу візу???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *