Робоча віза у Польщу

Для того, що б працювати у Польщі вам обов’язково потрібно буде оформити робочу візу. Отримати польську робочу візу ви можете на підставі запрошення роботодавця (oświadczenia) або ж на підставі воєводського запрошення (Zezwolenie).

Робоча віза у Польщу

Робоча віза у Польщу

Якщо ви плануєте отримати візу на підставі запрошення від роботодавця, то вам відкриють або національну робочу візу – 180/360, або шенгенську робочу візу – 90/90. Це залежить від того, на який термін виписане запрошення. Як правило, це зазначено після дати початку праці, після слів przez okres – 6 (національна віза 180/360) або 3 (шенген віза 90/90) місяців. Таке запрошення виготовляється близько 3-5 робочих днів.

Якщо ви отримуєте візу на підставі запрошення від воєводи, то ви отримаєте річну візу 360/360, навіть якщо зезволення видане на 2 роки. Воєводське запрошення робиться близько місяця часу.

Націнальна робоча віза ще має тип D, а шенген – C, ціль видання 05 та 08.

Якщо ви отримали національну візу, це не означає, що ви не можете їхати з нею у інші країни шенгену. Згідно з змінами у візовому кодексі, які відбулися 5 квітня 2010 року, по національній візі можна знаходитись 90 днів у півріччі на території інших країн шенгенського договору.

Для оформлення робочої візи в Польщу вам знадобляться наступні документи:

  • закордонний паспорт;
  • український паспорт;
  • 2 фотографії 3.5х4.5, 80% лиця.

Також, варто знати, що консульський збір на шенгенську робочу візу становить 35 євро, а на національну робочу візу відсутній взагалі. Але якщо ви подаєтесь у візовому центрі, то вам прийдеться заплатити ще й візовий збір, який становить близько 200 гривень. Тобто, за робочу шенген-візу ви платите 35 євро + 200 грн., а за робочу національну візу тільки 200 грн.

Розгляд документів, якщо ви здаєте документи у консульство, 4-7 робочих днів, а якщо на візовий центр 5-10. Наприклад, у Вінницькому консульстві розгляд документів 4 робочих дня, а у Харківському консульстві – 7.

Використовуючи робочу візу, як і будь-яку іншу, варто пам’ятати про правильне використання візи. Якщо це робоча польська віза, без різниці шенген чи національна, необхідно щоб всі в’їзди-виїзди були польськими. Це необхідно щоб отримати без проблем наступну візу, коли ця закінчиться.

Якщо вам потрібно допомогти з відкриттям робочої візи у Польщу, ми радо вам у цьому допоможемо. Скористайтесь контактними даними, що знаходяться у розділі Віза у Польщу.

Коментарі до статті

  1. Оксана :

    Доброго дня, в мене питання, якщо зробити робочу польску візу шенген можна потім на ній офіційно працювати в Чехії?

  2. nina :

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка для чого потрібно подавати свідоцтво про право власності на житло? І якщо це дійсно потрібно, то це має бути оригінал, проста копія або ж нотаріально завірена копія свідоцтва?

  3. nina :

    Для оформлення шенгенської візи, подавали на робочу – відмовили.

    • admin :

      Має вимагатись довідка з банку. Але був випадок, коли у колцентрі говорили що потрібно право власності на щось в Україні, а позвонили у консульство і там сказали, що крім довідки нічого непотрібно. от так от ))) у кожного свої вимоги

  4. Роман :

    Доброго дня! Скільки коштує запрошення для виготовлення національної візи для роботи в Польщі? Проживаю у Львівській обл. Яку краще робити візу і скільки це буде коштувати?

  5. Игорь :

    Доброго дня! Скільки коштує запрошення для виготовлення національної візи для роботи в Польщі? Проживаю в Києві. Яку краще робити візу і скільки це буде коштувати?

  6. Mykola :

    Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка чи відмовлять у візі, якщо у запрошенні помилково замість ім”я MYKOLA вказано MIYKOLA.Дякую.

    • admin :

      Доброго дня. Має бути правильно написано, оскільки можуть не приняти документи. Там допускалась раніше “помилка”, яка при читанні звучить як ваше ім”я, але чи зараз дозволять неясно…

  7. назар :

    Доброго дня. Підскажіть будь ласка я вже мав шенген візи,але поміняв паспорт і він у мене чистий,а копій віз немаю і незнаю як правильно заповнити в пункті під номером26 ,30 анкети для отримання шенгеської візи основаної на переселенні бабці і діда з території Польші іншим словом репатріантів.Незнаю на який термін розраховувати при відкритті візи на 5 чи на 2роки.дякую!

    • admin :

      Доброго дня. А там хіба не на конкретний термін відкривають? Це для бізнес візи грають роль попередні візи… Просіть на рік-два, а потім ви ж у будь-який момент зможете знову без проблем відкрити таку ж візу.

  8. Назар :

    ось цейлист мені надіслали з сервіснрго центру і в другому пункті вказано… Моїй сестрі минулого тижня відкрили на 5 років ,вона надала копії попередніх віз. Так я собі думаю, якщо я вже мав шенген візи але в мене просто новий чистий паспорт я повинен числитись в базі.отож і незнаю як правильно заповнити анкету.

    Для отримання візи з метою репатріації Вам необхідно буде надати наступні документи:
    1. Візова заява з двома фотографіями 3,5х4,5 см не старшими шести місяців, яка має бути заповнена латинськими буквами.
    2. Підписаний закордонний паспорт, дійсний принаймні три місяці після дати запланованого виїзду з території країн ЄС; паспорт має містити принаймні
    дві вільні сторінки (для віз) і має бути виданим не раніше, ніж 10 років тому. Усі дійсні закордонні паспорти в оригіналі, а також недійсні, якщо збереглися. Продовжені паспорти прийматися не будуть. Паспорти приймаються без будь-яких обкладинок (пластикових
    чи шкіряних). Будь ласка, додайте копії сторінок паспорту з Шенгенськими та національними візами.
    Якщо у Вас є інші закордонні паспорти, їх потрібно додати до заявки (оригінали та копії).
    3. Внутрішній паспорт – оригінал і копія.
    4. Медичний страховий поліс, який покриває 30000 € і є дійсним в усіх країнах ЄС. До медичного страхового полісу ставляться наступні вимоги:
    – зона страхування повинна бути Європа,Шенген або весь світ;
    – франшиза має бути від 0 до 150 EUR;
    – сума покриття – від 30 000 EUR;
    – всі дані в страховому полісі повинні бути правильні (прізвище ім’я, дата народження,номер паспорта, повна адреса страхувальника);
    – обов’язково має бути підпис страховика та особи, яка страхується;
    – при одноразовій поїздці, період страхування повинен бути на 15 днів більший ніж дата дії візи;
    – разом зі страховим полісом подається оригінал квитанції про оплату.
    5. Документ, який підтверджує факт проживання репатрійованої особи на нинішній території РП та евакуації з цієї території . Для дітей та внуків евакуйованих осіб, а також чоловіка/дружини репатріанта, чоловіка/дружини дітей та внуків репатріанта потрібно надати додатково оригінал документа, який підтверджує факт евакуації когось з їх батьків, або дідуся чи бабусі, а також
    оригінали документів, які підтверджують родинний зв’язок з евакуйованою особою.
    6. Документи, які підтверджують зв’язок з Україною (один з перелічених) :
    · Для осіб, які працюють/навчаються слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена
    інформація, що на період поїздки закордон місце праці зберігається за працівником.
    · Для приватних підприємців слід надати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємця або ліцензію або витяг з державного
    реєстру + останню податкову декларацію.
    · Для пенсіонерів слід надати пенсійне посвідчення + довідку з пенсійного фонду.
    · Для безробітних заявників, які є власниками нерухомості/земельних ділянок слід надати документ, який підтверджує право
    на нерухомість/земельну ділянку.
    7. Документи, які підтверджують фінансовий стан заявника, а саме виписка з банку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців:
    · Для студентів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку, на який нараховується стипендія. Якщо навчання платне, спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії, а саме батьки, дідусь/бабуся.
    Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити свідоцтво про народження та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора. Якщо спонсором виступає дідусь/бабуся, слід надати документи, які підтверджують родинні зв’язки.
    · Для пенсіонерів слід надати пенсійне посвідчення разом із довідкою з пенсійного фонду про нараховану пенсію за останні
    6 місяців.
    · Для приватних підприємців слід надати в иписку
    з банку про рух коштів на рахунку.
    · Для найманих працівників слід надати в иписку з банку про рух коштів на рахунку.
    · Для безробітних: спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії (батьки, члени подружжя, діти, дідусь/бабуся, внуки ) . Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити документи, які підтверджують родинні зв’язки заявника з і спонсором, та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора.
    8. Житло: заброньований готель. При подачі документів на візу достатньо надати підтвердження бронювання готелю на вказаний
    період без здійсненої оплати. Ви можете надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт Booking

    • admin :

      Ви то числитесь у базі, але на це можуть просто не звернути увагу. Максимально, що ви можете зробити це вказати у анкеті на візу всі візи які у вас були, якщо пам”ятаєте з якого і по яке вони дійсні.

  9. Ольга :

    Добрий день… маю відкриту робочу візу на пів року…пройшло вже два місяці відколи вона відкрита,а я ще не їздила…чи не виникне в мене проблем на кордоні з тим що довго не виїжджала?

    • admin :

      Доброго дня. Впринципі проблем може і не бути, але краще обновіть запрошення, якщо є така можливість.

  10. Марія :

    Добрий день!скажіть будь-ласка якщо прострочена віза,що мені робити,щоб відкрити другу і що для цього потрібно ?Дякую

    • admin :

      Доброго дня. Якщо ви пробули більше днів, чим вам дозволено у візі і виїхали, неотримавши депортацію, міняйте паспорт і подавайте документи.

  11. Вероника :

    Доброго вечiР! Скільки коштує запрошення для виготовлення національної візи (на 1рiк) для роботи в Польщі? Проживаю в Києві.

  12. Аня :

    Доброго вечора! скажіть будь ласка скільки коштує робоча віза у Польщу? я із Тернополя.

  13. Stas :

    Добрий день. Підскажіть скільки по грошах і часу буде коштувати робоча польська віза ? І наскільки це реально (відказ)?

  14. Алла :

    Доброго дня! У мене прописка Одеської області але проживаю в місті Києві , чи можу я за місцем проживання звернутися в консульство м Києва для отримання робочої візи?

  15. Марія :

    Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи відмовлять у візі, якщо у запрошенні помилково замість ім”я написали призвіще, а де призвіще-то написали ім’я. Дякую.

  16. оксана :

    доброго дня .відмовили у візі типу Д, що робити ?

  17. Софія :

    Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо я маю запрошення від приватного підприємця, то я мушу працювати саме в нього чи можу працювати в якійсь іншій фірмі?

    • admin :

      Доброго дня. Можете працювати на іншій фірмі, але вам потрібно буде звідти запрошення

  18. наталья :

    Доброго дня! Підскажіть ,будь-ласка, чоловік знаходиться на роботі в Польші по запрошенню віза на 90 днів( запрошення було на пів року, проте поки оформляв документи залишилось 3 міс, тому й отримав візу на термін 90днів до кінця запрошення) через який термін після повернення в Україну він може отримати наступну візу ( наприклад віза зхакінчується 20 травня)чи є якісь обмеження

  19. Дмитро :

    Вітаю!Будь ласка,чи освядчення від посередника може дати можливість позачергово отримати робочу візу? Черга в консульстві на три місяцв, а посередник обіцяє три тижні!

    • admin :

      Доброго дня. Саме освядчення не надає право вирішення проблем з чергою. Це може ваш посередник має якісь можливості 🙂

  20. оля :

    Доброго дня! Скажіть,будь ласка..ось мене турбує..в мене була робоча національна віза в Польщу на 180 днів,півроку коридору. Чи можу я на даний час відкрити робочу шенген на коридор і які документи потрібні.так щоб я могла знаходитись і в Польщі і в Швеції по ній. Підкажіть,будь ласочка…

  21. Галина :

    Яку візу краще відкривати для роботи в Польщі і скільки це буде коштувати?

  22. Таня :

    Добрий день.Скажить будь ласка,як правильно написати заяву на апеляцию про те що не видкрили робочу визу до Польщи?И яки потрибно ще до заяви додати документи?А також,чи потрибно записуватись щоб подати апеляцию чи можна так ихати у визовий центр?Дякую

    • admin :

      Доброго дня. Як показує досвід апеляція нічого не дає. Якщо все ж таки вирішили – у консульстві підкажуть які документи необхідні. Записуватись непотрібно.

  23. Любомир :

    Доброго дня! Скільки коштує запрошення для виготовлення національної візи для роботи в Польщі? Проживаю в Івано-Франківській області. Яку краще робити візу і скільки це буде коштувати?

  24. Максим :

    доброго дня, підскажіть будь-ласка куди звертатися для оформлення візи в Польщу, якщо я маю прописку Черкаської області?

  25. наталья :

    добрий день у чоловіка віза D на 96 днів по 26.05.2015 чи можливо відкрити шенген візу на 6 міс одразу після повернення, чи потрібно який час чекати

    • admin :

      Доброго дня. Може відкривати шенгенку на залишок днів. Але потрібно дивитись що було перед цією візою… чому йому націоналку відкрили лише на 96 днів?
      І ще – шенген дається до 90 днів перебування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *