Робоча віза у Польщу

Для того, що б працювати у Польщі вам обов’язково потрібно буде оформити робочу візу. Отримати польську робочу візу ви можете на підставі запрошення роботодавця (oświadczenia) або ж на підставі воєводського запрошення (Zezwolenie).

Робоча віза у Польщу

Робоча віза у Польщу

Якщо ви плануєте отримати візу на підставі запрошення від роботодавця, то вам відкриють або національну робочу візу – 180/360, або шенгенську робочу візу – 90/90. Це залежить від того, на який термін виписане запрошення. Як правило, це зазначено після дати початку праці, після слів przez okres – 6 (національна віза 180/360) або 3 (шенген віза 90/90) місяців. Таке запрошення виготовляється близько 3-5 робочих днів.

Якщо ви отримуєте візу на підставі запрошення від воєводи, то ви отримаєте річну візу 360/360, навіть якщо зезволення видане на 2 роки. Воєводське запрошення робиться близько місяця часу.

Націнальна робоча віза ще має тип D, а шенген – C, ціль видання 05 та 08.

Якщо ви отримали національну візу, це не означає, що ви не можете їхати з нею у інші країни шенгену. Згідно з змінами у візовому кодексі, які відбулися 5 квітня 2010 року, по національній візі можна знаходитись 90 днів у півріччі на території інших країн шенгенського договору.

Для оформлення робочої візи в Польщу вам знадобляться наступні документи:

  • закордонний паспорт;
  • український паспорт;
  • 2 фотографії 3.5х4.5, 80% лиця.

Також, варто знати, що консульський збір на шенгенську робочу візу становить 35 євро, а на національну робочу візу відсутній взагалі. Але якщо ви подаєтесь у візовому центрі, то вам прийдеться заплатити ще й візовий збір, який становить близько 200 гривень. Тобто, за робочу шенген-візу ви платите 35 євро + 200 грн., а за робочу національну візу тільки 200 грн.

Розгляд документів, якщо ви здаєте документи у консульство, 4-7 робочих днів, а якщо на візовий центр 5-10. Наприклад, у Вінницькому консульстві розгляд документів 4 робочих дня, а у Харківському консульстві – 7.

Використовуючи робочу візу, як і будь-яку іншу, варто пам’ятати про правильне використання візи. Якщо це робоча польська віза, без різниці шенген чи національна, необхідно щоб всі в’їзди-виїзди були польськими. Це необхідно щоб отримати без проблем наступну візу, коли ця закінчиться.

Якщо вам потрібно допомогти з відкриттям робочої візи у Польщу, ми радо вам у цьому допоможемо. Скористайтесь контактними даними, що знаходяться у розділі Віза у Польщу.

Коментарі до статті

  1. Антон :

    Доброго дня! Потребую в допомозі отримання запрошення на роботу в Польщі.

    • Екатерина :

      Добрый день, подскажите пож, если дают с организации в польше зазволение от воевуды, мы тут получаем годовую визу, обязательно ли возвращаться на то предприятие откуда зазволение, и если не вернуться какие последствия?

  2. Сергей :

    Подскажите пожалуйста,можно ли заранее записаться на получение визы,пока приглашение на работу будут делать .Где это лучше делать в виз.центре или на прямую в посольстве.Спасибо.

  3. Ольга :

    якщо в мене робоче запрошення не використане протягом трьох місяців, і є недійсним, але термін його не закінчився, чи можу я вже зараз зробити нове запрошення, але вже на шенген?

    • admin :

      Якщо ви не використали запрошення, то можете попросити, щоб поляк дав підтвердження і тоді можна по ньому подавати документи. також, ви можете зробити нове запрошення – чи шенген чи таке.

  4. оксана :

    скажіть юудь-ласка.чи можна подавати документи на реєстрацію на візу(чи відкритий сайт) якщо ні то чи довго ще ждати

  5. Борис :

    Вітаю!Чи можна після шенген візи 90на 90 зразу подавати документи на робочу 360 на 180днів.Буде коридор чи ні.Наперед вдячний!

  6. віта :

    Доброго дня мені відкрили робочу візу категорії D але пише що вона з 24/09/15 до 16/03/06…то як розуміти скільки часу я можу перебувати на територїї польщі??

  7. Екатерина :

    Добрый день, подскажите пож, если дают с организации в польше зазволение от воевуды, мы тут получаем годовую визу, обязательно ли возвращаться на то предприятие откуда зазволение, и если не вернуться какие последствия?

  8. Роман :

    Доброго дня,
    Підкажіть,будь-ласка, в мене робоча віза з 15.06.2015 по 10.12.2015 (коридор не вказаний), я пробув у Польщі 3 місяці з 19.06 по 18.09. Коли я можу подавати на нову робочу візу?

  9. Таня :

    У мене є запрошення від воєводи і треба національну віз (чоловік працює водіє тір) але ніяк вже півтора місяці не можу зареєструватися а їхати треба чим швидше.Що порадите робити? Чи можете допомогти? Прописаний у львівській обл.

  10. василь :

    доброго вечора подав документи на робочу візу (d) 12/10-2015 і ще досі не має повідомлення є запис що ваша заява принята в посольстві

    • василь :

      отримав сьогодні повідомлення що документи оброблені в посольстві треба їхати в візовий центр за результатом

  11. Неля :

    Доброго дня.В мене запитання я працевлаштована по трудовій на роботі чи я можу почати зара виробляти робочу візу а потім розрахуватися з роботи.Дякую…

  12. Володимир :

    Доброго вечора, в мене віза з 02.06.2015 до 20.11.2015, скажіть будь ласка, чи можу я ще 20 листопада перебувати на території Польщі?

  13. Олександр :

    Допоможіть, будь-ласка, отримати запрошення на 3 міс. для робочої шенгенської візи.

  14. Олександр :

    Доброго вечора! в мене таке питання.. в мене є відкрита віза категорії D ще з 01-07-15 по 10-04-16 і запрошення з 02-06-15 по 10-04-16 але от зараз я тільки маю перший раз їхати до Польші! чи є ймовірність що мене пропустять на кордоні! чи краще переробити запрошення? хотя роботодавець знає що я їду до нього і він буде на телефоні чекати дзвінка з митного контролю! дякую!

  15. Oleg :

    Добрий вечір! Якщо в мене польська робоча річна віза , я можу змінити свою роботу на іншу, чи можливо зробити друге запрошення чи це тільки після скасування візи можливо???

  16. Анна :

    Добрий вечір! Отримала візу D mult 180(Poland) чи можу я поїхати до Італії!?В’їзд буде через Польшу!

  17. Оксана :

    Доброго дня! Я отримала робочу візу, протягом двох місяців я не планую їхати на роботу але хотіла частенько, протягом двох місяців, перетикати границю польши поїздками в гості на день-два. Скажіть будь ласка, чи можна так їздити частенько в польшу по робочій візі? Чи не буде проблем?

    • admin :

      Доброго дня. Можуть бути проблеми. Оскільки маєте працювати а не кататись 🙂 Перший раз пустять, а далі будуть звонити поляку і питатись його чого він вам не дає роботу і не влаштовує вас і т д.

  18. Павел :

    Здрасвуйте….сколько я могу перебуватьв зоне шенгена…по польськой робочей визой ?

  19. Алла :

    Доброго дня. Скажіть будь ласка з скільох років хлопцеві можна їхати працювати до Польші? Дякую.

  20. Оля :

    доброго вечора. чи є проблемою те, що при вїзді в польщу на кордоні мені в паспорт не поставили печатку?. Але коли через 3 місяці поверталася додому, то мене запитали де печатка про вїзд? я сказала що пропустили напевно паспорт. Потім вони подивилися щось в себе в компютері і пропустили мене. Чи це не є проблемою для отримання нової візи?

    • admin :

      Доброго дня. Ні – це не є такою проблемою – якщо запитають – відповісте як є.

  21. Віталій :

    Доброго вечера. Скажить будь ласка при отриманні польської робочої візи пенсіонер повинен платити консульский збір та візовий збір. Дякую.

    • admin :

      Доброго дня. Консульський збір по національній робочі візі не сплачується ніким (його вже давно відмінили), а візовий збір сплачують всі.

  22. Василь :

    Доброго вечора! У мене відкрита Шенген віза до 2017 року чи можу я відкрити зараз робочу візу, чи потрібно чекати до 2017 року? Якщо можна то шенген анульовується чи залишається відкрита коли я відкрию робочу візу?

  23. Надія :

    як взнати дату щоб встати на національну візу

  24. Олег :

    Не можливо записатися на подачу документів до візового центру у м.Харкові(не має вільних дат)Чи можете допомогти в даному питанні?

  25. Сергій :

    Не можу зареєструватися на національну візу в Вінниці! Треба терміново стати на чергу! Можете допомогти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *