Як поводитися у Консульстві при подачі документів?

Як поводитися у Консульстві при подачі документів?

Як поводитися у Консульстві при подачі документів?

Насамперед, не хвилюйтеся. Ви не перед судом присяжних і Ваше ім’я не заносять до книги рекордів Гіннеса. Будь ласка, розслабтеся і постарайтеся приготуватися до здачі документів настільки, наскільки це було б можливо. Тут кілька порад, які могли б Вам допомогти:

Приїжджайте вчасно

Заздалегідь уточніть адресу Посольства або Консульства, де проводитиметься отримання візи.

Переконайтеся, що Ви точно знаєте місце розташування Консульства або візового центру і правильно розподіліть час, щоб дістатися до місця призначення.

Підготовка до візиту у Консульство

Якщо доводиться трохи почекати в черзі, перед тим як здаватимете документи, розслабтеся. Якщо хвилюєтесь, то зробіть кілька глибоких вдихів.

У консульстві перше враження про Вас складеться по Вашому зовнішньому вигляду. Тому, постарайтесь звернути на це увагу. Якщо ви подаєте документи, наприклад, на бізнес візу то стиль має бути строгий діловий.

Жінки мають відмовитися від яскравих кольорів, розпущеного волосся, яскравого макіяжу, кричущих прикрас та біжутерії, відмовитися від особливо дорогих прикрас.

Явно зайве при візиті у консульство:

  • Сонцезахисні окуляри на голові
  • Звисаючі з шиї навушники
  • Занадто яскравий одяг
  • Ультра-модний і стильний одяг
  • Пом’ятий, брудний одяг
  • Сильний запах парфуму
  • Запах поту і немитого тіла

Попередньо продумайте, що Ви будете говорити про себе – особисті дані, фінансове становище і т.д. Ваш найкращий порадник – Ваша власна інтуїція і здоровий глузд :).

Ентузіазм – запорука успіху. Це допоможе Вам розташувати до себе навіть самого «прискіпливого» працівника консульства.

Як проходить візит у Консульство чи візовий центр

Зазвичай подача документів проходить в залі, де розташовані кілька вікон, які можуть бути відокремлені один від одного перегородками. У цьому ж залі знаходяться люди, які очікують, коли їх покличуть, або, що стоять у черзі.

Людина, яка здає документи на візу спілкується з візовим працівником через скляне вікно, під яким знаходиться лоток для передачі анкети, паспортів, фотографій, та інших необхідних паперів.

Питання, які можуть задати під час подачі документів на візу

  • Мета поїздки?
  • Ким Вам доводиться запрошуюча особа?
  • Де і за яких обставин познайомилися?
  • Як довго знайомі?
  • Джерела фінансування під час подорожі?
  • На який період плануєте перебувати в країні?
  • Ким і де працюєте? та інші…

Відповіді повинні бути ясними і чіткими. Будьте привітні і розкуті. І не хвилюйтеся, тому що можуть подумати, що ваше хвилювання викликає прагнення ввести консульство в оману.

Не забувайте, рішення про видачу візи приймає жива людина. Постарайтеся бути ввічливими. Щоб справити сприятливе враження, іноді достатньо просто посміхнутись. Тримайтеся впевнено – зрештою, консульство зацікавлено в тому, щоб ви, навіть, в якості туриста в’їхали в їх країну, тому що ви ж везете гроші.

Коментарі до статті

  1. Андрій :

    Скажіть будь-ласка, якщо наприклад стався випадок, що відмовили у візі, то це вже означає, що ніколи не видадуть в цю країну? І через який проміжок часу, можна знову буде подавати документи на візу?

    • admin :

      Залежно від того, яка причина відмови. Якщо ви знаходитесь у базі SIS, то потрібно дочекатись коли вийде термін, в цій базі… а якщо інша причина (наприклад поляк не підтвердив чи некоректно заповнена анкета), то можна подавати документи одразу, крім Вінницького консульства, у якому візовий карантин 3 місяці.

  2. Юрий :

    таке питання якщо видмовили у видачі робочоі візи.причина.не обгрунтували мети або умов запланованои подорожи!чи стоіть подавати апеляцию?? и з чим це повязано??

    • admin :

      Апеляція зазвичай нічого не дає – тільки втрата грошей… Причин відмови у візі може бути багато (залежно від типу візи) – погане запрошення, телефон не підняли, якщо до вас чи поляка телефонували, порушення візового режиму і т.д.

  3. Дмитрий :

    Добрий день, сьогодні отримав формуляр на якому видиється рішення про відмову у видачі національної візи .
    І причиною був пунтк 9. Ви не обгрунтували мети або умов запланованої подорожі.
    А тепер питання , чи варто идти до консульства для того щоб переглянули мою справу . Бо з документацієї все добре, але я не знаю що я маю робити

  4. Вацлав :

    Бачив я одного дибіла, який получив відмову у візі у польському консуляті ві Львові, ішов другий раз з апеляцією, а на рюкзаку стрічка УПА, і він наївний думає, жи його пустят в Польщу – баднерівця.

  5. Маряна :

    Мені дали відмову у шенген візі, по причині “ви необ6рунтували мети та умов запланованої поїздки” чи вартує подавати на повторний розгляд справи, тому шо оплата становить 60євро.

    • Анна :

      Судячи з коментів і негативного досвіду,краще подати на ново по іншому запрошенню.

  6. віталіна :

    Щойно курєр привіз доументи із консульства. В листі відмова у шенгенскій візі причина: “ви не обгрунтували мету і т.д.”син студент і навчається в Польщі на останньому курсі у вищій школі заочно (заключений договір із навчальним закладом)крім паспорта ніяких документів не повернули .Яка може бути причина ,адже попередні роки все було гаразд.Їхати на навчання 7грудня ,що робити ,яка причина відмови,що робити!!!!!!!!!!

  7. Vadim :

    Я робив робочу візу. Відмовили через необгрунтовані мети поїздки. Може хтось підкаже як правильно цю мету обгрунтувати?

  8. Анна :

    Для чого питають,через яку країну будете їхати до Чехії? Це суттєво?Якщо сказали”через Словакію”(через незнання),а автобус до Плзня їде через Польщу,це порушення? Треба шукати маршрут обов’язково через Словаччину?

  9. Федір :

    Скажіть будь ласка, якщо є помилки в оформленні документів, чи можна їх переробити в цей же день, тобто в день подачі подачі документів до візового центру, чи мені назначать іншу дату?

  10. Федір :

    Добрий день! Підскажіть будь-ласка, скільки грошей потрібно з собою взяти в Польщу на роботу по національній робочій візі категорії D, щоб впустили мене на територію Польщі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *